„Възраждане“ поиска нови избори с обеден митинг пред Партийния дом
Костадин Костадинов държа гневна реч с обиди към властта
Около 200-400 човека се отзоваха на призива на „Възраждане“ за протест пред Народното събрание днес. Митингът с искане за оставка на правителството бе организиран през последната седмица от партията на Костадин Костадинов. Формацията по традиция разчиташе и на записвания на демонстранти с автобуси от провинцията.
„Днес излизам, за да поискам оставката на престъпното чуждо управление на държавата! В 12 ч. всички пред Партийния дом! ОСТАВКА!”, призова тази сутрин Костадинов във фейсбук.
Той обаче едва ли е останал доволен от числеността на демонстрацията. Дали заради обедния час или по други причини, на митинга, изглежда, имаше не повече от 500 човека.
Костадин Костадинов държа гневна реч пред отзовалите се, с обиди към военния министър Тодор Тагарев и към управляващите „долнопробни престъпници и мошеници“. Той отново поиска незабавни предсрочни избори.
На митинга бе и почти цялата парламентарна група на "Възраждане" в състав от над 30 човека.
Направи впечатление, че броят на полицаите бе от порядъка на този на протестиращите.
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук

Депортирайте ги за мацква тяхната родина.
Тука е за работещите хора ,тези протестър ски курви платени с копейки трябва да се изринат от родината.
Щели да свалят правителството …мамичката им комунистическа даебаа
От партията петима са на съд в Германия за отвличане на министър и сваляне на власт.
Костя от руският фашизъм (където намалиха копейките) отива на германски фашизъм (там е по сигурно в евро).“Фашистка диктатура“ знаят ли какво представлява тия които гласуват за оформила се крайнодясна "Възраждане".
Бахти и жалкаря
78 човека с шофъорите на автобусите.
пак протести без мезе
Идват на площада гладни
злобни,мургави и гадни
С ваще данъци сейчас
оръжие изпраюаме от раз
Путинските орки и ламя
тор за украинската земя!