„Възраждане“ поиска нови избори с обеден митинг пред Партийния дом
Костадин Костадинов държа гневна реч с обиди към властта
Около 200-400 човека се отзоваха на призива на „Възраждане“ за протест пред Народното събрание днес. Митингът с искане за оставка на правителството бе организиран през последната седмица от партията на Костадин Костадинов. Формацията по традиция разчиташе и на записвания на демонстранти с автобуси от провинцията.
„Днес излизам, за да поискам оставката на престъпното чуждо управление на държавата! В 12 ч. всички пред Партийния дом! ОСТАВКА!”, призова тази сутрин Костадинов във фейсбук.
Той обаче едва ли е останал доволен от числеността на демонстрацията. Дали заради обедния час или по други причини, на митинга, изглежда, имаше не повече от 500 човека.
Костадин Костадинов държа гневна реч пред отзовалите се, с обиди към военния министър Тодор Тагарев и към управляващите „долнопробни престъпници и мошеници“. Той отново поиска незабавни предсрочни избори.
На митинга бе и почти цялата парламентарна група на "Възраждане" в състав от над 30 човека.
Направи впечатление, че броят на полицаите бе от порядъка на този на протестиращите.
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника

Депортирайте ги за мацква тяхната родина.
Тука е за работещите хора ,тези протестър ски курви платени с копейки трябва да се изринат от родината.
Щели да свалят правителството …мамичката им комунистическа даебаа
От партията петима са на съд в Германия за отвличане на министър и сваляне на власт.
Костя от руският фашизъм (където намалиха копейките) отива на германски фашизъм (там е по сигурно в евро).“Фашистка диктатура“ знаят ли какво представлява тия които гласуват за оформила се крайнодясна "Възраждане".
Бахти и жалкаря
78 човека с шофъорите на автобусите.
пак протести без мезе
Идват на площада гладни
злобни,мургави и гадни
С ваще данъци сейчас
оръжие изпраюаме от раз
Путинските орки и ламя
тор за украинската земя!