„Възраждане“ поиска нови избори с обеден митинг пред Партийния дом
Костадин Костадинов държа гневна реч с обиди към властта
Около 200-400 човека се отзоваха на призива на „Възраждане“ за протест пред Народното събрание днес. Митингът с искане за оставка на правителството бе организиран през последната седмица от партията на Костадин Костадинов. Формацията по традиция разчиташе и на записвания на демонстранти с автобуси от провинцията.
„Днес излизам, за да поискам оставката на престъпното чуждо управление на държавата! В 12 ч. всички пред Партийния дом! ОСТАВКА!”, призова тази сутрин Костадинов във фейсбук.
Той обаче едва ли е останал доволен от числеността на демонстрацията. Дали заради обедния час или по други причини, на митинга, изглежда, имаше не повече от 500 човека.
Костадин Костадинов държа гневна реч пред отзовалите се, с обиди към военния министър Тодор Тагарев и към управляващите „долнопробни престъпници и мошеници“. Той отново поиска незабавни предсрочни избори.
На митинга бе и почти цялата парламентарна група на "Възраждане" в състав от над 30 човека.
Направи впечатление, че броят на полицаите бе от порядъка на този на протестиращите.
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско

Депортирайте ги за мацква тяхната родина.
Тука е за работещите хора ,тези протестър ски курви платени с копейки трябва да се изринат от родината.
Щели да свалят правителството …мамичката им комунистическа даебаа
От партията петима са на съд в Германия за отвличане на министър и сваляне на власт.
Костя от руският фашизъм (където намалиха копейките) отива на германски фашизъм (там е по сигурно в евро).“Фашистка диктатура“ знаят ли какво представлява тия които гласуват за оформила се крайнодясна "Възраждане".
Бахти и жалкаря
78 човека с шофъорите на автобусите.
пак протести без мезе
Идват на площада гладни
злобни,мургави и гадни
С ваще данъци сейчас
оръжие изпраюаме от раз
Путинските орки и ламя
тор за украинската земя!