Тази шивачка щеше да е принцеса, ако прадядо ѝ не бе паднал от власт
Отскоро блондинката премина в отбора на брюнетките и изглежда много по-стилно
Правнучката на Тодор Живков – Андреа Стефанова, е по-малката дъщеря на Жени Живкова. Красавицата е наследила афинитета на майка си към модата и помага всеотдайно за развитието на марката в бутика на Жени.
Преди години, Андреа, която има данни за манекенка, представи и своя собствена колекция с елегантни облекла на изискано ревю в София, пише „Ретро“.
След като завърши моден дизайн в престижния институт „Марангони“ в Италия, правнучката на Тато се върна в България и тръгна по стъпките на своята майка. Именно по нейна идея модната марка се сдобила с онлайн бутик и започнала да се развива в социалните мрежи.
Наскоро хубавицата смени тотално имиджа си, като от блондинка е преминала в отбора на брюнетките.
Двете със сестра ѝ Людмила са близки но, ги разделят хиляди километри. По-голямата правнучка на бай Тошо, кръстена на Легендарната си баба е щастливо обвързана с брокер на луксозни недвижими имоти и пътува по целия свят.
Небледничките на бившия първи търсят щастието си и го намират в обятията на любимите си мъже. Наскоро стана ясно, че Андреа стяга сватба и скоро ще се венчае за мъжа спечелил сърцето ѝ.
5 най-чести грешки при пране и как да ги избегнете за по-дълготрайни дрехи
Най-опасните зодии: кои знаци могат да бъдат най-отмъстителни
Карлос Насар стана част от протест
Българка скочи в 7-метров преливник, за да спаси кучето си
Топ специалист ще оперира Малена Замфирова
Лесна рецепта за пържени картофи по български
Министерството на туризма координира нови евакуационни полети от ОАЕ
Владимир Путин обмисля спешно спиране на доставките на руски газ за Европа
Христо Стоичков се разплака заради Георги Велинов и сподели първите си спомени с легендарния вратар
4-кратен шампион на България фалира
Мъж предизвика жесток инцидент на ски писта в Банско и избяга

А ако дядо и беше жив и на власт, нямаше шанс някой неграмотен да работи като журналист