Тази популярна българка се качи на яхта и там откри любовта на живота си
Маги Джанаварова е срещнала мъжа си на парти
Маги Джанаварова е срещнала мъжа си на рождения му ден, който празнувал на яхта. Това разкри певицата преди дни. Тя била поканена на партито от приятелка, като не познавала рожденика. Явно двамата са си паснали, защото днес вече имат дъщеричка. 35-годишната певица роди детето преди почти 2 месеца.
Малката Елизабет явно се радва на нежни грижи от страна на майка си, която я кърми, вместо да използва адаптирано мляко, но и на баща си.
„Прекрасен е! Почти не говоря за него, защото искам да си го пазя за себе си. Това, което мога да кажа, е, че ми помага във всичко. Ако можеше да кърми, сигурно и това щеше да прави”, щастлива е Маги.
Бургазлия поздрави Дара
Ергенката Венета се оплака от годеника си - станал наркоман и затънал в дългове
ФБР издирва американска военнослужеща, станала ирански агент
24 май в Поморие ще бъде ознаменуван с откриване на паметник и тържествен концерт
Задържаха турчин, превозвал 15 мигранти с моторна лодка край Синеморец
Мъжът, помел с автомобила си минувачи, нарича християните "негодници"
Един от най-популярните български комици е болен от рак, минава химеотерапия
Проведе се втори Национален ученически фестивал за танцови и мажоретни състави "Ахтополски ритми"
Студенти от Центъра по юридически науки към БСУ посетиха Апелативна прокуратура-Бургас в „Ден на отворените врати“
Мъж предложи подкуп на полицай по време на разпит
Каратистите от Сансай завоюваха 20 медала на International Aleko Cup 2026
Рокади в Агенция „Митници“, освободиха шефа й, ето кой поема поста

Нито във влак ще се влюби нито в бачкатор и ниско квалифициран работник.
Какво може да и осигуриш ти ? Нищо. Освен един миризлив гъз и черно под ноктите. Каква сигурност може да и предложиш с мижавата си заплата - никаква. Много ясно че ще търси яхти и богати. Ако утре се наложи на нея или роднините и животоспасяваща операция за над 100к евро ти с миризливата си заплата откъде ще ги извадиш? Или ще чакате да ги събирате от тук от там докато някой се бори за живота си? Ми ако детето е прието в престижен университет в чужбина с бачкаторската си заплата ли ще му платиш образованието и престоя там?
Какво може да предложиш ти на някоя след като не може да предложиш първо на себе си спокоен живот без лишения?
Затова ще търсят богати и бизнесмени а не комплексирани бачкатори дето ги бият псуват и са недоволни от живота и то най вече от собствения си. Осмисли го тоя отговор ако можеш ;)