Откриват новата автоспирка в Черноморец
Новата сграда е едноетажна и в нея са разположени Туристически-информационен център, общо помещение и санитарни помещения
На 20 септември 2023 г. от 10:00 ч. ще се състои официалното откриване и освещаване на новата сграда за автоспирка в град Черноморец. Новата сграда е едноетажна и в нея са разположени Туристически-информационен център, общо помещение и санитарни помещения.
Строителството на новата автоспирка бе планирано за началото на 2022 г., но се забави заради подписка от местни жители, в която се настоява старата сграда да не се събаря, а да бъде само ремонтирана. Извършеното обследване обаче показа, че това е невъзможно. От становището стана ясно, че конструкцията на сградата е в лошо техническо състояние и не отговаря на действащи норми и наредби. От месец октомври 2022 г. строителството стартира и към момента автоспирката вече е изградена.
Какво очаква в любовта всяка зодия до края на април 2026
Спортното училище "Юрий Гагарин" в Бургас отбелязва 53 години с демонстрации на открито
Най-богатият украинец си купи апартамент за $554 млн. в Монако
Атина въвежда ограничения за свръхтуризма
Високият прием на сол е свързан със загуба на паметта
Фестивалът на LEGO роботиката в Бургас събира над 800 участници този уикенд
България на 17-о място в света по депресии и тревожност според глобален доклад
Лесна рецепта за мраморна шоколадова торта привлича вниманието на любителите на домашните десерти
Българи се насочват към евтин пазар в Гърция заради по-ниски цени
Диетолог предупреждава кои видове суши не са толкова здравословни, колкото се смята
Очаква се нов ръст на цените на имотите в България през 2026 година
Премиера на „Хамлет“ в Театър Българска армия и „Арт Ателие 77“ – незабравимо театрално преживяване

Помня го още кот комунизЪма - същото, но озамазано.
Кажете колко пари потънаха там, останалото го знаем!
Пак някой се облажи