Първо във Флагман.бг: Целият кримиконтингент в Поморие се разпитва заради запалената кола на криминалиста
От близо две години топ ченгето е в отдел „Криминална полиция“ към ОДМВР-Бургас
Целият криминален контингент в Поморие се разпитва цял ден заради палежа на автомобил на криминалиста. Това научи Флагман.бг от източници, близки до разследването.
Както вече съобщихме, тази сутрин
Служителят на МВР, чиито инициали са В.П., от години е в системата. Дълго време е работел в РУ-Поморие, но от близо две години е в отдел „Криминална полиция“ към ОДМВР-Бургас. Прехвърлен е в Дирекцията заради добрите резултати, които е показал в работата си.
Огнена вендета срещу топ криминалист от Поморие, запалиха колата му
Предполага се, че извършителят е от Поморие.
„Като криминалист в РУ-Поморие той засегна много интереси сред контингента в града. Не е особено харесван от ъндърграунда. А почеркът изглежда точно на местните престъпници. Именно те отмъщават по този начин, палейки коли“, разкри още нашият източник.
По информация на Флагман.бг палежът е извършен около 3:00 ч. тази сутрин. Заради ранния час никой не е станал свидетел на престъплението. Колата е била паркирана на метри от дома на ченгето. Сградата, в която живее обаче, разполага с камери за видеонаблюдение, които са обърнати точно в тази посока. Записите са иззети, като на тях се вижда, че извършителят е маскиран, но оставил достатъчно следи. Въпрос на часове е да бъде установен кой е, казаха още разследващи.
Автомобилът Фолксваген Пасат вече е преместен пред РУ-Поморие, а случая се работи от най-добрите колеги на ченгето от „Криминална полиция“ при ОДМВР-Бургас.

Поздрави от Острова за Димитър Бербатов
Русев мачка на ринга в Невада, натръшка двама
Намериха звезда от "Ергенът" мъртва и полугола
Ивет Горанова с пламенни думи след изборите
Карлос Насар гледа към световен рекорд в двубоя
Кейти Пери се шегува, след обвинението, че е насилила жена
Крехката Илияна в основата на взривоопасен триъгълник в "Ергенът"
Футболни звезди масово звънят на жрици на любовта, една от жените забременя
"Мяу ве": Огромен тигър скочи в публиката по време на цирк
Българският туризъм търси баланс
Гърция удари цигарен канал за €1 млрд., ръководен от Президента и Путин
Епична битка: Рибар улови 95-килограмова риба тон, влачен почти 16 км с джет

За теби вс е позволено.