Откриха край Приморско труп на мъж, вероятно убит заради жена
Тялото е било убито в одеяло, до него е намерена брадва
87-годишен мъж от село Веселие, община Приморско е бил убит на 17 септември, твърди "24 часа". Официална информация за фаталния инцидент обаче все още няма нито от полицията, нито от прокуратурата.
Според непотвърдени данни възрастният мъж е бил ударен с брадва след скандал в дома му. Тялото е било открито от неговия син на 58 години. Трупът на дядото бил в двора, покрит с одеяло, а близо до него имало брадва.
Заподозрян за деянието е задържан, но все още обаче няма повдигнати обвинения, установи репортерска проверка. По непотвърдени данни арестуваният за убийството и жертвата се познавали, а повод за скандал между тях станала млада жена от селото.
Според местни заподозреният за кървавия случай отишъл да се разправя с 87-годишния старец, като със себе си носел брадва в ръка. Случаят се изяснява, образувано е досъдебно производство.
Към Община Бургас: Възобновете тази хубава инициатива и няма да съжалявате
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг

Поживял си е дядото и даже само белтъка на окото да е "играл" през последните няколко петилетки на младо си е жив ударник !
Гледал е на младо и затова я е докарал до преклонна възраст.
Е МОЖЕШЕ ДА СИ ПОЖИВЕЕ ОЩЕ МАЛКО.
Ама съдба.
Не подбира.
Мъчно ми е,за такива хорица!
Ама нашето Яловото какво да го правим, питам се Аз?
Останал до гъза на мама и тати свряни зимъска в една стая да си душат пръдните.
Да чисти оаканите тоалетни чинии,застила стаи, затваря капачки от зимнина и ходи да яде сутрин,обед и вечер при вечната камериерка старата си мама, щото една манджа не може да си сготви, една мома не можа да оправи и една жена не се намери да го хареса!
Това е за оплакване.
Да почива в мир ДЯДОТО!
Дано намери на другия свят още булки,за таковане.....
Бог да го прости, старецът!
Имал е още да си поживее горкия?
Ужас!
Чувай Боже и закриляй!
Да минава!
На пределна възраст, а можещ и искаш!
Не на всеки се отдава..... едно е да искаш, друго е да можеш а трето и четвърто е да го направиш.
Мир на праха му!
А ние вече на пределна възраст, изкуфяли бивши даскали хазяи увълчени в издояването на бедния български турист лятоска в хотела от Соца с пристроени нужници какво да кажем,за нашето си ялово детенце.... вече петдесет годишен дънгалакал.
Да няма опасност да го сполети такава съдба но ТОВА ЖИВОТ ЛИ Е?