Полиция засече банда при кражба в София, 18-годишен убит, а друг се издирва
Трима маскирани влезли в склад на бизнес център в столицата
Полицай е стрелял по бягащ от местопрестъплението крадец от складова база на търговски бизнес център в столицата. Раненият бил 18-годишен и незабавно е бил откаран в болнично заведение. Простреляният по-късно е починал.
По първоначални данни тази сутрин, около 5:15 часа, охранител в столичен бизнес център е подал сигнал в полицията, че трима маскирани прескачат оградата на обекта, носейки някакъв багаж. На място са изпратени полицейски екипи, които подгонили двама от тях пеша и трети, качил се в автобус на масовия градски транспорт.
При продължилото преследване един от служителите е произвел изстрел и ранил един от бегълците - 18-годишен, който незабавно е откаран в болнично заведение. Задържан е 15-годишният, опитал да избяга с автобус.
Отглеждане на домати на балкона: Наръчник за сочна реколта в градски условия
Ивайло Мирчев: Няма подарено оръжие на Украйна
Как да се справим с хроничното безсъние
Храни за пречистване на черния дроб
Бърз чийзкейк в чаша с горски плодове: Рецепта без печене
Никола Цолов кара България да мечтае
Как да намалим праха по мебелите: Трикът с омекотител за дълготраен блясък
"Нефтохимик" с много важно попълнение
Заради войната: Презервативите поскъпват с 30%
Черноморец с голям трансфер
Горивата в България поевтиняват
Зловеща катастрофа, трима мъже издъхнаха на място
