Зонта клуб Бургас навърши 20 години
На елегантно тържество в градината на Гранд хотел Приморец бяха отличени дарителите
Дамите от Зонта клуб Бургас събраха градския елит, за да отбележат 20 години от своето създаване и да почетат основните си дарители.
На кръглата годишнина присъстваха кметът на община Бургас Димитър Николов, заместник областният управител Павлин Иванов, общественици, представители на културата и изкуството, журналисти.
Историята на Зонта клуб бе представено във фоайето в 20 табла, изчерпателно, датиращи свършената работа от учредителите и паст президентите. Церемонията в Лятната градина бе посветена на дарителите и всички организации, които са подкрепяли проектите на Клуба. Неправителствената организация е сред най-влиятелните световни структури, работещи в служба и застъпничество за жените по света.
.jpg)
.jpg)
5 летни идеи, с които ще заздравите връзката си
Разбиха схема за корали за 800 000 евро между Гърция и Италия
След месеци чакане: Новите влакове „Шкода“ тръгват до дни
Мирчев затвори вратата за президентски съюз с ГЕРБ
Джокович иска кратки мачове в тениса
Неонацисти опитаха да нахлуят в хотел с еврейски деца в София
Жегата уби три лъва в японска зоологическа градина
Бивш митничар стана директор на АДФИ
Чужденци наляха 12,4 млрд. евро в гръцки имоти, Халкидики е сред най-желаните райони
Румънците са най-доверчиви в ЕС, българите остават под средното ниво
Асим Адемов: Само Петър Стоянов може да спре кандидата на Радев!
