Пред хотел в Банско почерня от полицаи, заради известен хирург
60-годишният професор А. К.твърдял, че някой иска да го отрови
Известен български професор доктор изпадна в тежко състояние в един от най-луксозните хотели на Банско и скандализира персонал и клиенти на хотела, пише Struma.com.
Рано днес хирургът А. К. съобщил на телефон 112, че някой иска да го отрови. Незабавно в хотела пристигнали екипи на спешния център и полицията, които заварили доктора наистина в тежко състояние. Медиците направили опит да премерят кръвното му, но не успели, тъй като ги изгонил.
После слязъл от стаята във фоайето си, облечен в халат и започнал да се заяжда с клиенти и персонал, които извикали отново полиция и лекари. Лекарски екипи и близки на професора са в хотела и го умоляват да склони да отиде на преглед.
60-годишният професор А. К. е член на Българския лекарски съюз, бил е и в управата му, изключителен хирург, автор на множество медицински трудове. Има завидна трудова биография. Ръководи и собствена фирма.
Вчера е присъствал на научен форум в Сандански, откъдето заедно с част от колегите му са се преместили в Банско. Явно е, че състоянието му е тревожно и професорът ще бъде настанен за лечение.
Защо да сложим оцет в казанчето на тоалетната
Защо да сложим оцет в казанчето на тоалетната
10/06/2026, Сряда 22:00
0
Нов скандал с катастрофата на "Челопешко шосе"
Тайните на майсторите: Как се прави съвършена шкембе чорба
Мъж с дете на ръце изрита автобус и си счупи крака
Гърми скандал: Родилка почина в частна болница
Брутални цени на билетите за мачовете на Мексико
Николай Пелтеков става шеф на СДВР
Как да приготвим съвършен хляб без умора
10/06/2026, Сряда 19:00
0
Нова зверска катастрофа, почина мотоциклетист
Бивш играч от българското първенство закъса с черно тото
Жълт код за 16 области заради интензивни валежи и гръмотевици
Стана ясно кога отваря най-големият магазин на BILLA в Бургас
