За пръв път братя Копривленски се качват на ринга в едно и също събитие
В дебюта си Мартин ще се изправи срещу не по-малко опитния Константин Михайлов от Нова Загора в обещаващ зрелище мач на 7 октомври в зала "Арена Бургас"
За по-малкия брат на кикбокс звездата от GLORY Стоян Копривленски участието в най-престижната бойна организация по кикбокс в света е дебют. А по всичко личи че Мартин Копривленски, чийто стил на игра много прилича на тази, която показва Стоян е на път да се сдобие и с дългосрочен договор, ако се представи добре в тестовите си мачове.
Нощта на 7 октомври в зала „Арена Бургас“ ще бъде историческа за братя Копривленски, които за пръв път в една и съща Гала вечер ще покажат бойни умения, тактика и талант. Докато Стоян Копривленски е част от основната файт карта в оспорван сблъсък с румънеца Сорин Калинюк, то Мартин Копривленски получи право на участие в прелиймсите (подгряващи срещи). Пред очите на десетки специалисти и селекционери той ще се изправи срещу не по-малко опитния Константин Михайлов от Нова Загора в обещаващ зрелище мач, предава mma.bg.
Мартин Копривленски е балкански шампион по кикбокс, носител на трето място от участието си в полупрофесионалния шампионат за европейската купа и многократен шампион по муай тай и кикбокс.
Константин Михайлов е световен вицешампион по муай тай, балкански шампион, както и многократен медалист от шампионати по кикбокс и муай тай.
Тежък побой над ученичка в Благоевград
Газова бутилка избухна в дом в село Люляково - възрастен мъж пострада
26 януари - празник на вярата и избавлението: кой празнува имен ден днес
Плащаме само в евро от края на седмицата - остава ли двойното етикиране на цените
Опасно време удря две области, риск от тежки наводнения
Тираджия уби дете при зверска катастрофа на Прохода на Републиката
Ужас край Враца: Пожар отне живота на бебета близнаци
Дневен хороскоп за 26 януари: Важни уроци за всички зодии и съдбовни решения
Интимният диалог е ключ към дълбока връзка, а не табу
Млечна баница с кашкавал - домашна рецепта с нежен вкус
Чудодейното съкровище на Родопите
