×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България и 11 държави настояват за повече средства за енергиен преход
  • Трима обвиняеми от групата на „Калашниците“ искат по-леки мерки
  • Земетресение с магнитуд от 4,1 по скалата на Рихтер е било регистрирано рано тази сутрин на гръцкия остров Евбея
  • Тръмп предупреди Иран: Ако не спазва споразумението, ще направя каквото трябва
  • Лятна жега и риск от градушки: Температурите стигат 34°
  • Новият състав на Централна избирателна комисия (ЦИК) стъпва в длъжност от днес
  • Руини от епохата на маите на над 1400 години бяха открити в Мексико
  • Стрелба в библиотека в САЩ отне живота на двама души
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургазлия се помисли за Вин Дизел, фучи със 190 км/ч. по бул. "Стефан Стамболов"


Бургазлия се помисли за Вин Дизел, фучи със 190 км/ч. по бул. "Стефан Стамболов"
От клипчето става ясно, че се движи от кръговото на "Мираж" към изхода на града. Ограничението в този участък е 50км/ч.
16 Септември 2023, Събота, 20:30 ч.
Автор: Флагман.БГ

Младежът се похвали в социалната мрежа Тик-ток

Читател на Флагман.бг изпрати до редакционната ни поща скандално видео, в което се как шофьор фучи със 190 км/ч. по бул. "Стефан Стамболов" в Бургас. Клипчето е качено в социалната мрежа Тик-ток, като зад волана вероятно е авторът му. Според данните е снимано през март месец тази година, късно вечерта, когато по улиците на града няма почти никакво движение. 

Младежът, с никнейм "siderov07", се е движел с лек автомобил Ауди от кръговото на хотел "Мираж" в посока изхода на града. След като напуска кръстовището, натиска газта до дупка, мислейки си, че е Вин Дизел от "Бързи и яростни" и само за няколко секунди вдига 190 км. 

В този участък разрешената максимална скорост е 50 км/ч. 

"Улиците на града не са писта. Ако някой иска да си играе на блъскащи колички и да показва шофьорските си умения - има полигони за тази цел. Голяма гордост, чак се хвали сам с клипчето в Тик-ток. Ами, ако беше блъснал някоя кола, с такава скорост представете си какво можеше да стане. Бургас не е писта, такива демонстрации не са ни нужни!", пише в сигнала си до Флагман.бг нашият читател, пожелал анонимност.

Вижте видеото:


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
53
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Анелия разкри тайната за перфектна фигура Анелия разкри тайната за перфектна фигура 23/06/2026, Вторник 16:00 0
53
Коментара по темата
53.
Маг Папазов
18.09.2023 16:02:44
0
0
Пожелавам му да умре, но да не вземе никой друг със себе си.
52.
Фекрет Стораро
18.09.2023 14:25:13
0
4
дали е слушал моя песен докато е нарушавал закона отпусни се, стегни се
51.
Ako v germania
18.09.2023 11:39:46
0
11
Karash sus 190 v grada ostavash bez knijka dojivot
50.
БГ резил
17.09.2023 21:44:28
0
9
Ма разбира се, пред районното е най-удобно за гонки. Там са най-необезпокоявани.
49.
Джигита в затвора
17.09.2023 19:59:30
5
16
Казва се Николай Сидеров на кирилица. Не му е първа проява на каране с висока скорост също обикаля с нож на кръста и се прави на побойник с парите на мама и тати.
48.
Украйна
17.09.2023 14:58:24
1
12
Аз съм в Украйна и в населените места ме задминават някви коли военни без номера а карам със 100,тука всички камери са спряни заради войната и за 1100 км не видях нито една катастрофа правете си изводите
47.
Иван
17.09.2023 14:36:26
1
0
Как се казва песента от клипчето? Направо целия настръхнах ;)
46.
питанката
17.09.2023 12:34:54
0
9
Само 190? Къв е този курник?
45.
Паля
17.09.2023 12:12:05
0
10
Ееее леко да не счупиш колата на тати сополанко без един работен ден
44.
Нов
17.09.2023 10:49:06
9
3
Чудо голямо, нито е първият, нито ще е последният.
43.
бургаски катаджия
17.09.2023 10:14:47
0
23
сто процента е с малка пи6онка между краката и избива комплекс. просто няма друго обяснение.
42.
*********
17.09.2023 09:31:15
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
41.
Пистар
17.09.2023 09:27:55
2
21
Ако един кмет не бе дал летището в Равнец за безмислени солари и водород на картинка, щеше да има писта, ……..
40.
msp
17.09.2023 09:07:30
4
29
Вероятно баща му ,е някой зърнен бос!
39.
До 34
17.09.2023 08:18:25
1
24
Дали е слаба може да гадаем, като си велик, я си посни клипчето, иначе не се признава, иначе и аз съм македонски космонавт.


Флагман, даването на сцена от на тия лапета, няма да доведе до нищо добро. С такъв материал се ходи в полицията, не се дава гластност.
38.
Иван
17.09.2023 05:52:12
3
36
Ма как ве една групичка полицайчета,знаят само фишове и актове да пишат обикалят по спирките и който е спрял да си вземе кафе или цигари и хоп в капана от ВТОРО РПУ.Но много скоро и на тях ще им се наложи да напуснат системата и да ходят да работят по 600 лв заплата.
37.
Българина
17.09.2023 02:44:31
3
29
Триноги и нощеска.
Това е решението, ще съберат пари.
36.
До 35
17.09.2023 01:52:35
3
14
Ма как вее нали Калоянов затуй напусна - щото такива като вас само клеветят. Те толкоз добре и съвестно си вършат задълженията е на:

“Беше коментирано, че смяната на ръководството на бургаската дирекция е продиктувано от резултати. Мога да кажа, че отдавна полицейската работа не е индивидуална – тя е плод на колективен труд, който накрая, след обединение на различните звена, води до успехи. Твърдения за слаби резултати към МВР – Бургас са обидни за служителите“, каза ст. комисар Калоянов.
35.
Коко
17.09.2023 00:46:56
0
30
Аха-ха-ха! Вярно, че това е Дъндото. Я да видим сега в Бургас има ли полиция и прокуратура.
Или само ще броим жертвите на пътя.
34.
3.7z
17.09.2023 00:28:54
15
13
слаба работа, от кръговото до разделителна съм правил 220+
33.
До Дъндито
17.09.2023 00:16:06
13
12
Дънди боклук страхлив чакам те утре в 18,30 на Грамофона . Ще те еба като жена с дигнати крака . Мършо. Ще те пребия с бухалка боклук ,ще ти пикая в устата,и ще ми лижеш ануса . Ще бъда с черна тениска Филип Плейн и с кучето ми ротвайлера Макс който ще те ебе след мен.
32.
ПП
16.09.2023 23:40:13
0
31
Бърза за да си намери място в к-с Изгрев.
31.
Ааааааа
16.09.2023 23:14:19
1
56
Разпускайте тези търтеи полицаите и да отиват като пиколота в Сънито за по 600лв временна заетост.
30.
Rob Roy
16.09.2023 23:10:40
0
68
Сериозно ли полицията не може да се справи с тези? Сериозно ли състезателите правят полицаите за смях? Сериозно ли на полицията не й се занимава? Ако е така, ние знаем как да се справим с нарушителите, а в полицията да видим оставки. След като властта не може...
29.
!!!!!!!!!!!!
16.09.2023 23:09:51
0
48
Като няма полиция, няма и съд в Бургас, така ще е и ще става по зле
28.
До кога!?
16.09.2023 22:45:10
0
58
Нали писахте за мористите!?
Хайде сега поредния пубер 7ми набор келеш със лека кола фучи с 200км/ч!
Седянката на тия келеши OMW и Технополис, цяла нощ тигели. После хората не може ли да Спът. Ей от такива е истинския проблем.
27.
Muhaha
16.09.2023 22:40:53
0
53
Това се случва като не ти се е*е и не ти става, търсиш другаде адреналин и емоция , в случая се засилваш като олигофрен с таратайката по улиците и правиш клип :)))
26.
Bobkat
16.09.2023 22:35:21
0
54
Едни дупета с крадените готови пари на мама и тати,чупят стойки из града,а кукерските се правят на амджъци като минават покрай тях
25.
Кога?
16.09.2023 22:31:46
4
50
На тези прави участъци спешно трябва да поставят хубави скрити камери за скорост. Голямо събиране на пари и коли ще падне. Ще си избият цената на камерите още първия ден, а нормалните хора ще си отдъхнат.
24.
?
16.09.2023 22:31:30
5
27
на тая отсечка само 180 ? 1.9 тди ?
23.
Бypгазлия
16.09.2023 22:29:20
0
80
Това келеме е с диагноза тънкопишковец. Тази болест се лекува точно така, с натискане на газта до края на на някоя спортна тунингована бегачка.
И като се утрепе ще има, "ама въх, ах, ужас, леле, боже, ама той беше толкова добро и възпитано дете, винаги поздравява и много учтив"
22.
бургазлия
16.09.2023 22:23:22
1
26
Аутист зад волана
21.
МВР
16.09.2023 21:59:42
3
63
Ние неработим вечерта, но за сметка на това ни плащате.
20.
Онзи
16.09.2023 21:46:15
1
114
Точно мен в този участък ме блъсна отзад едно момче, син на тати със скъпа кола, който участваше в гонка с друг лъскав автомобил. Когато пристигнаха полицаите им казах, че автомобила, който ме блъсна участваше в гонка, а те се направиха, че не ме чуват. Колата си я предадох в автоморга, сами преценете, с какво скорост ме е блъснал. И да, това са банда лайненца, които правят гонки пред носа на полицията и никой нищо!!! До кога така?
19.
Гери Митова
16.09.2023 21:45:41
0
25
Тоз ми е бройка
18.
Дизел ван
16.09.2023 21:37:59
0
30
Не намесвайте името на нямаш връзка със случая човек!
17.
Визен Дил
16.09.2023 21:35:20
2
54
Вин Дизел е 66-сти набор като мен и никога не би си позволил подобна идиотия. Тоя келеш трябва някой да го вразуми.
16.
Току що кацнах на Луната
16.09.2023 21:32:28
3
46
КАТ да се самосезира????
15.
.
16.09.2023 21:27:22
1
45
А6133НР
14.
Факт
16.09.2023 21:23:40
1
49
Вин Дизел също се мисли за бургазлия като имаме предвид филмите му
13.
Копейкин
16.09.2023 21:23:21
29
33
Тик-ток е основната медия на русофилските дебили. Нормално е да се хвалят там с малоумните си изцепки.
12.
!
16.09.2023 21:13:08
0
65
180 циганина да го плющят тоя където кара!
11.
Възмутен теляк
16.09.2023 21:08:56
0
80
КАТ да се самосезира .
10.
Бс
16.09.2023 21:07:19
2
76
Ежевечерно се кара по този начин там под носа на полицаите от 2 РПУ, под носа на КАТ. Убеден съм, че даже не знаят за това. Няма оправия, нито с хората, нито с институциите.
9.
бай Митю от махалата
16.09.2023 21:07:11
1
112
"Бургазлия се помисли за Вин Дизел, фучи със 190 км/ч. по бул. "Стефан Стамболов""

Това ИЗОБЩО НЕ Е НОВИНА! Тази групичка от ОЛИГОФРЕНИ и КОМПЛЕКСАРИ от години тормози бургазлии, а ченгетата са правят на ударени зад врата с мокър парцал. Не знам колко трябва да си ТЪП, че да въртиш като ПОБЪРКАН от едното кръгово до другото и обратно. Това го правят хамстерите - бягат на едно място в барабана, но все пак те са в клетка. А тия ОЛИГОФРЕНИ са на свобода, а се държат като хамстери.
8.
Алди
16.09.2023 21:07:00
0
37
Ми той умрял ма
ХахХаХаХаХАХА
Важното е ,че си мисли че върви
7.
ТеДеИ
16.09.2023 21:04:34
3
23
Има ли саждиииии!!!
6.
Бс
16.09.2023 20:59:06
0
102
Най-лошата комбинация е да си прост с пари. Убийствено лоша е.
5.
Мдаа
16.09.2023 20:58:51
2
69
Катаджиите спят ли? Контрол някакъв има ли? Или ще прибират мазни заплати след всеки сгазен на пешеходна пътека човек? Както и с полицейските хвалби мине не мине ден и хващат някой я с дрога, я с домашна лаборатория... Ами като ги хващате толкова често това само означава, че бизнесът с дрога цъфти и вързва! Тоес полицията я нямат за нищо!
4.
Волен
16.09.2023 20:47:29
0
61
Лайненце
3.
Щом е Сидеров ясно.
16.09.2023 20:42:45
4
43
Просто не е пил хапчета....
2.
истината
16.09.2023 20:41:47
2
126
тези са една бандичка от деца на разни особи богаташи властимащи и тарикати в Бургас- всяка вечер минават през "будката' на КАТ посока София с поне 250 км/ч-- ама КАТ ги няма - защото децата на богаташите и властимащите в Бургас -не се закачат--там може "да се простим с работата"-- Тормозим нормалните граждани тръгнали нощно време за някъде- Всичко в Бургас много добре се знае - понеже стана малки селски град - нещо като Голям Айтос!! и не си мислете че клипът е фейк - не е - дори е бил с малка скорост
1.
123bro
16.09.2023 20:36:35
16
34
Pone da vurveshe tova audi, tujna rabota
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във видинско Падаща противоградова ракета подпали житен масив във видинско Бързата намеса на пожарникарите спаси десетки декари готова за жътва пшеница след инцидент по време на буря Трагедия в Лозенец: Известната столична интелектуалка Елка Скорчева почина чисто гола на плажа Трагедия в Лозенец: Известната столична интелектуалка Елка Скорчева почина чисто гола на плажа 86-годишната представителка на артсредите стана първата жертва на жестоките юнски горещини Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година Правителството готви нов механизъм за изчисляването ѝ от 2027 година Кметът на Созопол Тихомир Янакиев: Времената на „ден година храни“ отдавна приключиха! Кметът на Созопол Тихомир Янакиев: Времената на „ден година храни“ отдавна приключиха! Общината няма да проверява цените на частния бизнес, но започва постоянен и безкомпромисен контрол за спазването на правилата Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма Жанет Немет е загинала тази сутрин в столичния спортен комплекс "Диана" САЩ оставят визите за българи въпреки дипломатическия натиск от София САЩ оставят визите за българи въпреки дипломатическия натиск от София Иван Демерджиев постави въпроса пред представител на Департамента по вътрешна сигурност на САЩ Капанът на „справедливостта“: Защо прогресивният имотен данък ще удари обикновения човек, а не богатите* Капанът на „справедливостта“: Защо прогресивният имотен данък ще удари обикновения човек, а не богатите* Опакована като борба със спекулата, новата данъчна идея рискува да оскъпи наемите на младите семейства и да вдигне цените на ежедневните стоки и услуги Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове Ароматен и идеален за кафе Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор Вицепремиерът Гълъб Донев изпрати указания за Бюджет 2026, които предвиждат лични вноски за чиновници и магистрати, но изключват МВР и армията Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха Момчетата на 2 и 4 години са открити мъртви в автомобил в двора на баба им
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня - Кучка мръсна! Измет долна! Лягай на земята! Ръцете на главата! Разтвори си краката!
- Скъпи, аз някак си по-различно си представях ролевата игра "Полицай хваща крадец"...
Виц на деня Виц на деня Две жени си говорят:
- Мъжът ми се спомина 3 дни след сватбеното пътешествие.
- Ох, миличкият... поне не се е мъчил много.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори