Тя намери мъж, който я обича с всичките й недостатъци, не е като Евгени от Ергенът
Сергова споделя, че е „изпитала респект към себе си” след края на романтичното предаване
Елена Сергова разкри повече за чувствата си към Евгени Генчев след края на „Ергенът”, пише kliuki.ws. Тя не скри, че трудно е преживяла факта, че пианистът я е отхвърлил, но това й е дало сили да продължи напред. Елена е категорична, че е „победителката” в шоуто и не се чувства „жертва”, както много от зрителите я определиха след края на „Ергенът”.
Сергова споделя, че е „изпитала респект към себе си” след края на романтичното предаване, благодарение на което е успяла да „повдигне самочувствието си”. С помощта на „Ергенът” Елена е видяла, че „може да се справи с всичко”, дори с това да бъде отхвърлена от някого, към когото е „имала чувства”. Сега тя е щастлива, че е с мъж, който я приема такава, каквато е. „Много е яко, ако си намериш мъж, който те приема цялата”, казва Елена, радвайки се, че вече е срещнала такъв мъж – който я приема с всичките и предимства и недостатъци.
Елена споделя, че е сигурна, че ще бъде на финала на „Ергенът”, още когато тръгва за снимките на романтичното предаване. Сергова е категорична, че в шоуто няма нищо нагласено и няма сценарий, а всичко се случва спонтанно. Тя разкрива също, че се радва и че Евгени и Валерия за заедно, че са се намерили и се обичат. Елена не съжалява, че не е спечелила „Ергенът” и е щастлива, че е участвала, защото предаването я е тласнало напред и й е помогнало да придобие още по-голямо самочувствие и да се заобича повече.
Битката за незаконния град: Инвеститорът отвърна на Коцев
19/06/2026, Петък 20:30
0
Урок по благородство: Как един предприемач стигна върха и се превърна в най-големия меценат на Бургас
73-годишен български учител отива на съд за блудство с момиче
Крум Зарков: Правосъдието лекува патологии, но срещу олигархичния модел един закон не стига
Мистерията със смъртта на Едже Иртем се заплита
Мащеха уби 5-годишно момиче и лъга половин век, истината най-накрая излезе наяве
Учени в шах, откриха животно, което оцелява 5 години без грам храна
Ще останем ли без щангисти и шахматисти на Олимпиадата в Лос Анджелис през 2028-ма?
3-годишно дете нападнато от крокодили, жена рискува живота си, за да го спаси
Васил Божков за 5-те милиона и Левски: Американски адвокати поискаха това вземане
Министърът на туризма д-р Илин Димитров: „Пампорово“ е готов да посрещне своите гости

Хахахаха Един вид сама се респектирала?