Тръмп соли Джо Байдън, вижте каква сделка бил направил с френския президент
Разговорът с Еманюел Макрон завършил с думите "Имаш 10 минути да решиш, действай"
Президентът на САЩ Доналд Тръмп (2016-2020) в този момент говори НА ЖИВО пред свои симпатизанти в Ню Хемпшир. Бизнесменът, който в момента се бори със съдебната система по практически скалъпени обвинения срещу него, обясни, че настоящият държавен глава се намира в дълбоки води без да може да плува.
„Имаме човек, който не може да върже две изречения едно след друго. И той сега „преговаря” с най-големите политици. Загубихме всички държави. Китай, Русия, Иран. Той преговаря с тях. Та те са на върха на играта си. Това са убийци. Най-добрите актьори в Холивуд не могат да изиграят техния образ”, каза Доналд Тръмп.
За сравнение той даде свой разговор с френския президент Еманюел Макрон. Преди няколко години той искаше да въведе такса от 25% за вноса на всички американски стоки.
„Казах на моя екип да говори с него, да го убеди да не го прави. След няколко дни момчетата дойдоха при мен и казаха: „Категоричен е. Нищо не можем да направим”. Така ли? Обадих му се и му казах: „Еманюееел. Слушай сега. Не въвеждай тоя данък, защото ще ти кажа какво ще стане. Ще въведа 100% повишение на таксите за всички френски вина, които така или иначе дори не харесвам”. Той вика, че не мога да направя такова нещо. Не мога ли? Казах му: „Имаш 10 минути”. И веднага се отказа. Така се преговаря”, подчерта Тръмп пред своите симпатизанти.
И допълни: „Ако съберете най-лошите 5 американски президенти от историята на тази страна, няма да успеете да достигнете до разрушението, до което ни докара Джо Байдън и администрацията му. Не се шегувам”.
Гледайте НА ЖИВО:
Предприемач припадна зад Тръмп по време на пряко излъчване от Белия дом
Извънредно! Гонка с мигранти завърши с кола в блатото на Бургаското езеро
Нов световен трансферен футболен рекорд?
Ад за 400 български семейства заради „Магнитски“, стотици санкционирани от банките се развеждат
Известна като "кукла Барби" почина при много мистериозни обстоятелства
Влизаме ли неподготвени в еврозоната? Гечев каза кога ще се нормализират цените
Шофьор на ученически автобус почина зад волана

Да я махат тая деменция Байдън, че да свършат всички конфликти по света.
ЦЕЛИЯТ СВЯТ Е С ТЕБ
УСПЕХ