Опитни треньори се качват за двубой на ринга на GLORY
Марчо Марков се изправя срещу Стоян Юруков
Двамата 37-годишни опитни бойци и треньори Марчо Маркови Стоян Юруков този път няма да са в корнера на свои възпитаници, а опоненти на ринга на GLORY 89. Участието им в подгряващите срещи пред погледите на основния мачмейкър и селекционери дава шанс на бойците да получат предложение за договор с организацията.
Стоян Юруков, който към този момент е треньор по кикбокс, тренира К1 и муай тай от юноша, който дълго време развива бойната си кариера в Германия и Белгия. Юруков е и многократен медалист и участник в редица международни турнири по Санда и бойно самбо, със солиден опит в аматьорския ММА.
Комплексен състезател и треньор е и опонентът му Марчо Марков. Участникът в реалити форматът „Сървайвър” също е треньор по кикбокс, а в състезателната си кариера изпъква като 5-кратен шампион на България по кикбокс в различни стилове.
Носител на 1-ви дан - черен колан по Таекуон-до, а във визитката си притежава 5-то място от световно първенство по кикбокс в стил фул контакт. мултифункционалният оец е многократен участник в международни състезания по муай тай и ММА, вицешампион по класически културизъм, както и е възпитаник на НСА със специалност треньор по карате.
Намалете лошия холестерол с тези храни
Скалата с обръщение към украинския си двойник
Как да приготвите перфектната пица у дома: Лесна рецепта
Идеалният партньор според зодията - най-добрите съвпадения за всеки знак
Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас
Как да превърнете дома си в уютен оазис на комфорт и стил: Лесни стъпки
Гответе като професионалист: Основни правила
Официално: На 12 март в хижа "Петрохан" е забелязан дим
Магнат даде 200 милиона долара за частна писта, само избрани имат достъп
Висшата лига наложи рекордна глоба на Челси, клубът я прие
Министър Трайков: Геополитическата нестабилност изисква още по-координирани усилия на ЕС
След фиаското с ЦСКА, Александър Томаш изплува отново, ето къде е

От химията какво не става?