Мъка за любителите на "сапунките", бтв спира турските сериали след Нова година
На тяхно място щяло да има локална продукция
Грандиозно парти направи телевизия bTV с представянето на новия си сезон. Повече от 1000 човека се запознаха с нови- те лица на предаванията. Хапнаха и пийнаха от мастършеф менютата и потанцуваха в компанията на поп певеца Миро в сряда през нощта.
Новината, която изненада всички, бе, че турските сериали спират да се излъчват от Нова година в праймтайма. На тяхно място ще има локална продукция, казаха от телевизията. Нови сериали за момента не са закупувани. Това ще потопи в дълбока скръб почитателите на епизоди от южната ни съседка. Събитието бе под мото- то Light up., a негови водещи бяха - Мария Силвестър и Петър Дочев, заедно със 3латомир Йочев и Бесте Сабри. На партито на медията присъстваха всички лица от екрана, сред които Цветанка Ризова, Натали Трифонова, Деси Стоянова, Петя Дикова, Антон Хекимян, певицата Дара от треньорите на „Гласът на България", а Миро забавлява гостите с изключителните си изпълнения.
Още в самото начало певецът, без да иска, се оплете в кабелите на колегите си и се пльосна по очи, но за щастие не пострада лошо. „Видяхте ли как се спънах, но съм добре, няма проблем", изправи се изпълнителят, като само сакото му се беше разпрало по шевовете и получи леки охлузвания по крака.
Въпреки падането Миро пя с цяло гърло и вдигна градуса на настроението на вечерта. Интересен момент от партито бяха и фенки, които се хвърлиха на вратовете да целуват тримата мастършефове Таралежков, Сарафов и Кустев. Целувките по бузите на тримата стояха почти до края на вечерта. Да поздрави колегите си с новия сезон дойде и продуцентът Джуди Халваджиян, който прави различни предавания в Нова телевизия. Той сподели, че се надява „Господари на ефира“ да тръгнат по bTV. Малко преди началото на партито бе забелязана и холивудската звезда Мария Бакалова в компанията на майка си Румяна, писа „България Днес“.
Яхта за 500 млн. долара, свързана с най-богатия човек в Русия, премина през Ормузкия проток
Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор
Гала отвърна ударно на слуховете: Пак ме хвърлиха зад борда
Тръмп поиска уволнението на американския водещ Джими Кимъл заради шега към Мелания Тръмп
5-годишно момиченце изчезна през нощта в Рупите, откриха го на гробищата
Цената на паяка, синята зона и скобите остава непроменена в Бургас
Мъж загина след скок от седмия етаж във Варна, полицията разследва трагедията
България стана ключов играч в производството на части за хладилници в Европа
2605 евро е средната заплата в Кипър, ръстът на доходите изпреварва инфлацията
Кременлиев, Камбуров и Божинов се включват в "Мача на Надеждата" в Бургас
Остават броени дни до третото издание на "Солисими" - уникален проект за България
Опитайте Заалук - мароканска салата с патладжани
