Кметът на Бургас откри учебната година в ОУ „Г.Бенковски” и похвали директор-отличник
Основното училище става все по-предпочитано от родителите, а децата са много добре подготвени, отбеляза Димитър Николов
Кметът на Бургас Димитър Николов току-що откри учебната 2023-2024 година от необичайно място - ОУ „Георги Бенковски” в жк. „Зорница”. Оказа се, че изборът му не е случаен. В последните няколко години това училище преживява грандиозна трансформация.
Директорът Петко Георгиев е съумял да селектира изключителен екип от професионалисти, с което приемът се е увеличил драстично.
Димитър Николов похвали Петко Георгиев и за спечеления проект, с който сега ще се обнови сградата, ще се монтират асансьори и като цяло ОУ „Г. Бенковски” ще разполага с една от най-добрите учебни бази в Бургас.
Ремонтните дейности няма да попречат на протичането на учебния процес, гарантира Николов.
Вижте още какво каза кметът Димитър Николов:

Мони Николов с поредна магия в Русия
ЦСКА с огромна трансфера бомба?
Многохилядни протести срещу планове на Тръмп в Европа
Семейството на Любо Пенев благодари на Валтер Папазки
Масови мита: Тръмп размаха пръст дори на Великобритания, започва ли война за Гренландия
Два удара с евро менте: българка разпозната и заловена
35-годишен чужденец почина внезапно на улицата във Варна
11-годишно дете загина при нелеп инцидент в училищен двор
Нефтохимик е на финал за Купата на България, блестящ Ади Османович
Защо хората слагат дафинов лист в гащите
Какво означават етикетите на плодовете? Истина, която повечето хора не знаят
