Само във Флагман.бг! Вдигнаха запори за 200 млн. лева на Иво Прокопиев
С определение на Окръжния съд в Бургас от вторник са премахнати обезпечителните мерки
Запори на имущество и дружествени дялове за 200 млн.лева на бизнесмена Иво Прокопиев и съпругата му Галя Прокопиева, са вдигнати от Бургаския окръжен съд (БОС), показа проверка на Флагман.бг.
Решението на тричленния състав е от този вторник – 12 септември. Между кориците по делото става ясно, че съдът е сезиран от КП КОНПИ, защото вече не съществувал правен интерес от обезпечаване на имуществото. Припомняме, че Иво Прокопиев бе оправдан по делото за приватизацията на 33-те % държавен дял в ЕВН.
С решението на съда е премахната възбраната на имението на Прокопиев в местността Буджака в Созопол, запорираните дялове в „Алфа Финанс Холдинг“ АД, „Сарда Капитал“ ЕООД, „Лендмарк Холдингс“ ЕАД, „Интелиджънт.нет“ ЕООД, „Финансиа груп“ АД, „АМ Рисърч“ ЕООД, „Солар Венчърс“ ЕООД, „Соларпро холдинг“ АД, „Бета Сървисиз“ АД, „Дунавски индустриален парк“ АД, „Алфа Енердджи КА“ ЕАД и няколко банкови сметки.
Определението подлежи на обжалване пред Административния съд в Бургас.
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела

И чак след тези 3 години му падат запорите!
Б*си и правосъдието в БГ, УНИКАЛНО!!!
Естествено "няма "конфликт на интереси хич!
А набалъците им отменат старите коли за една водка , и нищо не могат да направят .
Баси и кочината