Черноморец (Бургас) привлече бивш футболист на Шахтьор (Донецк) в редиците си
Холод е на 23 години и е бивш национал на Украйна
Черноморец (Бургас) направи доста интересен трансфер, след като привлече в редиците си украинското крило Артьом Холод, твърди Football24.bg. Той дори взе участие в мача срещу Севлиево вчера, а биографията му е повече от любопитна.
Холод е на 23 години и е бивш национал на Украйна до 19 години, а освен това е преминал през школите на Металист Харков и Шахтьор Донецк.
Преди няколко години минава за един от сериозните таланти в украинския футбол, като има зад гърба си и професионален договор с “миньорите” от Донецк.
В крайна сметка обаче не успява да разгърне потенциала си.
За последно е бил част от американския Ел Пасо, където също не се е наложил и от това лято е свободен.
Не е ясно за колко време е неговия контракт с Черноморец.
Там има и още един украинец в лицето на Олексей Геловани, който се вписа доста добре в игровата схема на Ангел Стойков.
Мечка опустоши пчелин край Асеновград, изяде 150 кг мед за седем нощи
Готви се нов Закон за МВР, зависими служители ще бъдат отстранявани от системата
Норвегия влиза в ерата на Хокон VIII: новият крал застава пред парламента на 1 септември
Непал смята щетите след потопа: до 5 млрд. долара за възстановяване, над 600 жертви
Денков след скандала в Струмяни: Управляващите не търпят критика и искат да живеят в свят, в който всичко е наред
На цената на луксозен хотел: Частен остров край Кавала се продава за 3 млн. евро
Нели Рангелова преживя огнения ад в Созопол: Туристи бягаха от хотелите, пушекът ни преследваше по улиците
Как един хладилник подпали огнения ад в Созопол (ВИДЕО)
Иран: САЩ лъжат, че Ормуз е отворен, протокът остава под наш контрол
Италия привлече бившия военен министър на Украйна за съветник по отбранителните технологии
Обир като от филм във Виена: С чук и оръжие задигнаха кралска огърлица за 4,3 млн. долара
Русия е ударила Киев с новия Искандер-1000
