Екшън с мигранти, шофьор скочи в движение и автомобилът се заби в жилищен блок
Бус пък е спрян от полицаи в Средец с шипове след преследване от границата
Автомобил, пълен с мигранти, се заби в жилищен блок в Елхово след гонка с гранични полицаи снощи като във филмов екшън, съобщава бТВ.
Микробус и лек автомобил се движили от границата към вътрешността на страната. Граничен патрул подал сигнал за спиране, но те не се подчинили. Бусът тръгнал към Средец, където е спрян с шипове, разпънати на платното. Шофьорът е задържан.
Автомобилът обаче се отправил в друга посока. Шофьорът и спътникът му изскочили в движение и побегнали, а колата продължила по инерция и се ударила в жилищен блок. Няма пострадали. След бързото реагиране на полицията двамата са задържани.
Така арестуваните стават общо трима. Всички те са български граждани.
В автомобила е имало осем чужденци, самоопределящи се като сирийци.
Кметът на Елхово Петър Киров пък уточни пред Нова телевизия, че удареният от лекия автомобил блок се намира в близост до детска градина.
Българският Окуджава в музикална изповед с руска актриса, пее на остров Света Анастасия и в Несебър
Плъхове и смрад тормозят цял блок, институциите безсилни пред частен апартамент
Бивш съветник на Пентагона даде на Киев още два месец
Почитаме Преображение Господне, вижте кой има имен ден
Краят на август сбъдва стара мечта на две зодии
Емили Тротинетката показа новия си любим от Истанбул: Казва се Танк
Ограничават движението по АМ "Тракия" към Бургас на 6 август
Слънчевото затъмнение на 12 август отваря нов път пред 5 зодии
Шокиращо: Син държал тялото на баща си във фризер 2 години и половина заради пенсията
Държавата затяга контрола: Треньорите вече упражняват регулирана професия
Парламентът заделя над 1 млн. евро за самолетни билети, в списъка е и Москва
Екшън: Мъж бяга от полицията със самоделно електрическо бъги (СНИМКА)

пресичане на ваша отговорност."
Тогава и картечни кнезда няма да ви трябват.Само ниска телена ограда да държи далеч дивите животни.Може да ви трябва и един камион да извозвате до екарисажа това което е останало от тези които не могат да четат.;-)
Държавната граница трябва да се охранява със оръжие а не с дебели пишман граничари и руси хубавици бутнали на някои на висок пост.400 картечни гнезда на 200 километра граница са напълно достатъчни. гарантирам,че след седмица ще има нулев имигрантски поток.