×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Украинските морски дронове вече са в Тихия океан
  • Пускат движението по ремонтираните участъци на магистрала „Тракия“ в две области
  • София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
  • 16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
  • На 4 юли т.г. Авиомузей Бургас ще отбележи деветата годишнина от своето откриване
  • Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща за своето 17-о издание
  • „Бургас и морето“ Ви очаква на 1 август в Летния театър
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Трагедия разтърси кв. Долно Езерово! 25-годишният Иван се хвърли от моста край Ковач


Трагедия разтърси кв. Долно Езерово! 25-годишният Иван се хвърли от моста край Ковач
Тялото на Иван Европов е било намерено в река Велека, скочил е от 55 метра
12 Септември 2023, Вторник, 14:43 ч.
Автор: Флагман.бг

Бургазлията е оставил прощално писмо за близките си, с което се сбогува с тях

Жестока трагедия с млад мъж почерни бургаския кв. Долно Езерово. 25-годишният Иван Европов е сложил край на живота си посред бял ден, хвърляйки се от моста край местността Ковач в късния следобед на съботния ден, разказа пред Флагман.бг приятел на бургазлията.

Не е ясно каква е била причината отчаяният мъж да вземе това фатално решение, но е оставил предсмъртно писмо за близките си, с което явно се е сбогувал с тях.

Иван Европов е отишъл с лекия си автомобил – Опел до отбивката преди моста, в посока Малко Търново, и я паркирал. След това се насочил към най-високата точка на моста и скочил. Полетял е от  55 метра. Тялото му е намерено в река Велека. Заради височината е издъхнал веднага. Трупът е бил изваден от реката и откаран за аутопсия.

Днес е бил погребан в Гробищния парк на кв. Долно Езерово.

Мостът Ковач се намира в близост до главния път Бургас - Малко Търново и е с височина 55 метра

 


В категории: Малко Търново


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
78
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Почина Сергей Иванов Почина Сергей Иванов 26/06/2026, Петък 18:18 2
78
Коментара по темата
78.
От от
15.09.2023 23:35:03
0
6
Ако не играеше хазарт щеше да е много напред в живота недей да играете !!!
77.
*********
15.09.2023 00:46:33
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
76.
Kazino
14.09.2023 15:03:50
1
15
Казината не харесват това!!!
75.
До 70
14.09.2023 09:36:28
2
20
И аз от известно време имам такива наблюдения - в Бургас има огромна концентрация на малоумници. Не знам на какво се дължи.
74.
107107107
14.09.2023 07:38:51
4
14
Кое да не не коментирам бе малоумник човешката простотия ли ? Изтегли и ти милиони нашии ги някъде и иди да се хвърлиш отнякъде
73.
До 72.
14.09.2023 07:30:45
9
8
А ти колко трябва да си прост,че да коментираш?
72.
106106106
14.09.2023 06:23:42
4
16
Колко трябва да си прото пишлеме да нашиеш 100 000 лева изтеглени като кредит в машинките на и на казино и после да отидеш да се хвърлиш от някакаъв мост ?
71.
Йййй
14.09.2023 03:10:29
8
5
До 69 сигурно си от чистачите затова ти е толкова заплатата !!!
70.
105105105
14.09.2023 03:00:28
4
15
Не мога да повярвам какви малоумници има да живеят в тоя Бургас
69.
до балъка 58
13.09.2023 22:00:42
5
39
от 20 години съм в порта и взимам 761лв. заплата, а шефа ми взима 4800лв заплата и ето ти средна заплата в пристанището 2 000 лв. така че не се заблуждавайте, защото една сервитьорка с бакшишите взима 2 пъти повече пари на месец от един квалифициран инженер специалист, заварчичик или стругар в порта
68.
И
13.09.2023 19:59:06
4
24
Къде бяха всички съчувстващи, докато момчето преживява нещо!? И сега сълзи!
67.
спомджи
13.09.2023 18:27:55
9
10
Язък за татуировките
66.
Nqkuv
13.09.2023 18:15:36
6
19
Флагман олигофрени, изключвайте коментарите на такива трагични новини !!
65.
Ghg
13.09.2023 16:18:58
3
5
3 kategoriq na 12 chasovi smeni
64.
Do 55
13.09.2023 16:17:33
3
2
Ne gledai zaplatata samo gledai osloviqta na rabota 12 4esa 2 kategiriq vodqt gi na 8 4asov raboten den za6to darjacata ne tarsi snetka i za 2 bona trqbva da si ns vdqka po4ivka tam
63.
Свети Петър
13.09.2023 15:36:40
18
12
Самоубийството е най големия грях! Господ е дал живота и само той има право да го отнеме! Затова вечно ще гори в ада!
62.
До 61
13.09.2023 15:31:20
9
10
Коментарите са под статия,в публичното пространство! Хората коментират случая тук,едва ли някой коментира с близките на загиналото момче.А и повечето коментари, не са “гнусни” Ако имате претенции към коментарите,обърнете се към Флагман,да ги заключи или изтрие статията!
61.
Гергана Кехайова
13.09.2023 15:22:51
7
28
НЕ СПРЯХТЕ БЕ ЕЙ,НЕ СПРЯХТЕ…
Оставете хората намира,не знам защо изобщо продължавате да се бъркате там,където не ви влиза в работата,кой какво,кой защо.Само си погледнете гнусните коментари да се видите отстрани какви малоумни неограничени същества сте,коментари и чудо.Засрамете се поне малко и си задръжте коментарите за себе си.Никой не ви ги иска,а и като гледам повечето ви коментари тук са анонимни.Прекалявате вече.Гледайте себе си и не се бъркайте в живота и мъката на другите!Имайте поне малко уважение!Никой не го заслужава и на никой не го пожелавам!
60.
Аз
13.09.2023 15:01:57
1
29
Ужасяващо.Млад,здрав,прав мъж да посегне на живота си трябва да има много сериозна причина.Съболезнования на близките.
59.
До 54
13.09.2023 14:49:41
3
31
Ми това с ходене по казина,няма как да стане :) Ако беше набил 20 хил. в учение и преквалификация,нямаше да е роб на порта. Не съм чул,някой да е забогатял от казино,но познавам много хора,които си промениха живота точно с учение :)
58.
До 55
13.09.2023 14:42:51
18
15
Чак пък мизерни заплати! Средната работна заплата там е около 2000лв. В Бургас кой взима толкова? За да се сравняват с Европа,ми да излязат да протестират,да спрат работа,както правят в Европа и да си кажат исканията!
57.
Sgjjf
13.09.2023 14:42:27
2
18
Бмф порт бургас има пари само за определени хора най вече за началниците дето само си клатят краката и си взимат бонусите за барза обработка жалко е че хората доло отнасят всичко толкова е гнило пристанището че си нямате на идея а най жалкото е знаете ли кое няма синдикат който да защити работника и никога не е имало там разценките са от преди 20 години
56.
До 53
13.09.2023 14:39:11
8
9
Ами за да питам,значи въобще нямам представа,толкова ли си тъп? Банките не отпускат такива кредити!
55.
do 54 problema ne e kazinoto
13.09.2023 14:32:09
7
25
problema e v super niskite i mizerni zaplati v bmf port burgas, tam rabotnicite polu4avat zaplata kolkoto da prejivqvat i da si pla6tat smetkite, s tezi zaplati semeistvo ne moje da se gleda i tova e i pri4inata da prebegne do ipoteki i kazina, za smurta mu e vinovno samo niskite zaplati v pristani6teto i nikoi drug
54.
фбет мафията
13.09.2023 14:23:02
5
30
ваньо фадромата не искаше да е роб до живот и да работи като баща си за без пари цял живот в пристанището в Бургас, което е с най ниските заплати в цяла европа и затова тегли кредит за 20 години и наби парите в машинките , след това за да избие загубата ипотекира апартамента за уж да избие загубите и да се отурве от 20 годишния кредит но и ипотеката също набута в казиното и се самоуби, но сега остави на бащаси голямата европа да изплаща до живот ипотеката и всичко благодарение на КАЗИНОТО
53.
До 52
13.09.2023 14:00:27
3
11
Банките и лихварите имат толкова ли си тъп!?!
52.
До 51
13.09.2023 13:23:44
5
5
Как се нашиваш с пари,които нямаш?
51.
Ъо
13.09.2023 12:52:50
4
14
Какво убийство бе шматки той се нашил с 200бона на комар каква далавера да го убият нали трябва да си вземат парите!!!Не се филмирате хвърлил се е от срам и страх от самият себе си.Тъпото е родителите му не са му помогнали да се лекува от най-тежката зависимост Хазарта!!!
50.
НА ВНИМАНИЕТО НА ФЛАГМАН
13.09.2023 11:38:39
3
17
Флагман дали обърнаха внимание че млад човек умира, близките имат основателни съмнения за убийсто и РАЗСЛЕДВАНЕ НЯМА!
Защо?!?!?!!?!!!
Щом институциите не ни пазят и не търсят отговорност И ИСТУНАТА при подобни ситуации, време е медиите да се намесят адркватно и да искат обяснение ?!? А ние като граждани също да искаме обяснение! Утре това може да сме ние или нашите близки и тогава ще искаме да ЗНАЕМ ИСТИНАТА!!! ИСКАМЕ РАЗСЛЕДВАНЕ! Стига сме прикривали мафията, стига като общество сме позволявали на властите да ги прикриват!!!! Искаме случая да се разследва!! За целта трябва да се вдигне малко шум, а не да мълчим и плюем.
49.
Sorry
13.09.2023 10:51:23
16
8
Поредният тъпанар, който е решил че ще забогатее от хазарт!!!
48.
Bbb
13.09.2023 10:23:23
4
16
Хазарта не прощава на никой!!!
47.
….
13.09.2023 02:25:48
3
20
Нямате акъл за две стотинки.Не се научихте да не се бъркате в чуждите животи и да гледате вашия собствен.Хора без работа.
46.
До 45
12.09.2023 23:24:16
4
11
Защото го видях в ковчега
45.
Някой до 42
12.09.2023 23:11:08
3
3
Защо реши, че му няма нищо външно след фаталния скок от моста??? Къде го видя написано?
44.
Някой до 42
12.09.2023 23:10:07
6
8
Защо реши, че ми няма нищо външно след фаталния скок от моста??? Къго видя написано?
43.
До 23.
12.09.2023 21:50:59
5
3
Имената?
Анонимно е пич, давай ги ? И що им е да не публикуват?
42.
За мен има нещо гнило
12.09.2023 21:46:30
6
15
Нещо не се връзва в цялата картинка. Това е голяма височина и не е възможно да му няма нищо, като кажа нищо имам в предвид външно ?! Никой не сипва сол в раните просто изказвам мнение, че й в писмото да пише "никой не е виновен за моята смърт" ЗАЩО ЩЕ ГО ПИШЕШ СЛЕД КАТО ГО УЖ ГО ПРАВИШ ОЧЕВАДНО, ЧЕ СИ СКОЧИЛ?. НЯКОЙ МАЙ Е УПРЯЛ СПУСАКА И Е ДИКТУВАЛ? Толкова акъл в това момче и сръчно и всичко ...... търсете истината !! Доста бързо богребан, аутопсия има ли?
41.
Анонимен
12.09.2023 21:04:30
7
36
ЗАЩО ??
Защо продължавате на наливате сол в раната на негово семейство,приятели на неговата любима.Всички можете да упреквате момчето ,но само той знае какво му е било на главата щом да предприеме фатанлия изход.Този пост е излишен флагмани.Какъвто и да е бил и от където и да е бил това вас не ви интересува.Момчето беше едно лъчезарно и усмихнато винаги забавен.. С УСМИВКА.. нека почива в мир и да е на по добро място.А на тези които пускат злобата си в тъпитее статии им пожелавам хубава вечер и да се замислят че ако това беше техния син/дъщеря едва ли ще искат да са по новините из флагман фейсбук и тн
40.
До 39
12.09.2023 20:53:24
3
48
Не си мислете такива неща, защото всичко е поправимо. Освен едно - оттам връщане няма. Стискаш зъби и продължаваш и все някога нещата се нареждат. Няма как винаги да е хубаво или винаги лошо. А за това момче - жалко, много жалко. Младо момче...животът е бил пред него. Съболезнования на близките.
39.
*
12.09.2023 20:15:02
8
18
И аз на там отивам.И не е от хазарт,дрога или че не мога да се справя с "психофизичните си " сили.Няма и значение кой какво ще каже.
38.
валци
12.09.2023 20:14:36
2
47
Парите ще бъдат върнати , от неговите най-близки родители (наследници ) . Банките няма да ги опростят . Самоубийството не е решение , трябва да имаш кураж , за да играеш тази игра . Като паднеш , не да мислиш за самоубийство , а как да си оправиш бакиите и да си сложиш забрана в нап да не те пускат в казина . Решения много , но да си отнемеш живота не е и то на такава крехка възраст .
37.
Петър
12.09.2023 20:11:47
6
18
Долу флагман.Нека някой направи нова медия и всички заедно да спрем трафика към тези изроди готови на всичко за внимание .Който направи следващия новинарски сайт с него съм аз и оше много.
36.
Да ви еба и хазарта да ви еба по Долно Езеровски с
12.09.2023 19:56:05
5
19
Светла му памет на Ванката, да почива в мир
35.
От 55м?
12.09.2023 19:47:32
3
12
Да няма и драскотина?
34.
Не се е самоубил
12.09.2023 19:46:57
10
9
И са го накарали да нарише писмото
33.
Бай....
12.09.2023 19:05:08
7
109
Игралните казина и бързите кредити трябва да се забранят !
32.
До номер 30
12.09.2023 18:51:21
6
36
Флагман нямат усещане, нито знаят какво е журналистическа етика.
Съболезнования за вашия приятел, да почива в мир.
31.
Крем Георгиева
12.09.2023 18:47:21
5
10
Нямам думи
30.
Близък на починалия
12.09.2023 18:34:51
11
60
Как не ви е срам да публикувате такива неща в гнусният ви клюкарски сайт. Очевидно търсите поредната клюка и чакате да стане сензация. Оставете приятелят ни да почива в мир и проявете малко разбиране към семейството му и приятелите му, които сме все още в шок и не можем да се отърсим от случилото се. Ще ни липсваш, приятелю! Вечно в сърцето!
29.
Димо
12.09.2023 17:57:47
2
27
Лошо, служихме заедно със Станко!
Благодаря все пак!
28.
До 24
12.09.2023 17:32:25
3
11
Станко
27.
Атанас
12.09.2023 17:27:19
2
62
Не съдете хората които имат самоубийствени импулси, те просто немогат да се справят със собствените си психофизични сили. Едва ли ще разберем какво непоносимо напрежение го е подтикнало към това. Бог да прости
26.
Иво
12.09.2023 17:23:49
2
27
Вчера беше погребението бе флегмани пак изоставате Бoг да го прости Момчето
25.
Иво
12.09.2023 17:22:43
1
23
Вчера беше погребението бе флегмани пак изоставате Биг да го прости Момчето
24.
Някой
12.09.2023 17:13:03
6
8
Как се казва баща му, някой знае ли?
23.
Asdfh
12.09.2023 17:07:27
6
38
Защо не писахте за хора които им влязаха в кащите и намериха трева защо не писахте за определени хора които им бяха взети книжките за наркотици мога и да назова хората защото ви се обадиха да не пишете затова
22.
колега
12.09.2023 17:01:46
4
56
Спрете с глупавите коментари , работливо и свястно момче бе , не е наркоман и алкохолик . Почивай в мир Ванко
21.
Бмф порт бургас
12.09.2023 17:01:17
2
73
Момчето беше супер любезен учтив винаги усмихнат беше много готин колега жалко за това негово решение почивай в мир Ванка
20.
Защо го е направил
12.09.2023 16:28:09
40
12
Заради двата пръста препикано месо ли?
19.
Ч.Ч
12.09.2023 16:24:36
11
75
Вземете свалете тази статия, достатъчно страдат всички негови роднини,близки и приятели. Беше уникално и добро момче. Почивай в мир Ванка!
18.
Н
12.09.2023 16:17:06
6
60
Никой приятел не им е дал инфо, видя ли са сводката на МВР и някой просто от там им е дал повечко инфо. Медиите имат достъп до всичко, жалко , че се бърка в раните на близките на момчето. Нека душата му почива в мир
17.
Льо
12.09.2023 16:05:57
13
31
Спрете с молумните си коментари нищо не правите като плюете, тези доказаха че са най-простия сайт не го правете и вие!
16.
Амигоса
12.09.2023 15:53:10
6
74
Няма ли да ви дойде акъла че от тея машинка файда няма.
15.
Лошо
12.09.2023 15:49:33
9
119
Защото навсякъде има фалш, интернет, фалшива любов, фалшиво приятелство и накрая попадаш на някой боклук продавач на дрога или още по-лошо на друг още по-голям боклук продаващ мечти в игралните му зали които са на всеки 20 метра, до училища, детски градини дори под блоковете, но държавата спи защото хапват и пийват с такива прошляци изкарващи парите си от нещастните хора...за такива само смърт
14.
Anonimniq
12.09.2023 15:46:42
7
136
Момчето се хвърли заради кредити от банки защото ги е нашил в казината. Долу хазарта!!!
13.
До 10 м.х.
12.09.2023 15:45:46
13
29
Айде ела, да те таковам и клавиатурния боец. Ще ти навра главата в гъза.
12.
Пацо
12.09.2023 15:45:13
2
47
В неделя минах рано сутринта оттам и като видях паркирана кола там си помислих, че е станало нещо такова. Не е първият такъв случай, за жалост.
11.
Читател
12.09.2023 15:43:52
16
81
Един малоумник не спря да врещи, че написали за момчето. Ми нали това е работата на медиите. Да осведомяват къде, какво е станало. Нито го плюят момчето, нито нещо лошо казват.
10.
М. Х
12.09.2023 15:33:56
19
45
Кой е този "приятел", който ви е споделил тази информация.... Паляции, подигравате се с мъката ни! Здрав кокал няма да оставя на този "приятел", ако разбера кой е!
9.
Запознат
12.09.2023 15:24:51
38
57
Хазарта и дрогата не прощават на никого.
8.
..
12.09.2023 15:22:57
12
54
Флагман и това ли е “новина”. Подигравате се с нещастието на хората. Към “Приятелите” дали информацията за статията вие адекватни ли сте?
Почивай в мир, Европа
7.
Луди
12.09.2023 15:14:56
10
36
И вие които сте го писали и тези които го споделят сте безсърдечни .
6.
jalko
12.09.2023 15:11:22
26
107
Сигурно е свързано с безпаричие и ниските заплати в града и областта. Бургас стана едно от най лошите места за живот
5.
Гражданин
12.09.2023 15:04:28
5
72
Много общи познати имаме... Но не го познавах.... Заради любов ли,,, пари ли,,,, защо бе човек защо... Проблеми ли някого ли.... Здраве ли. . Младо момче... :(.
4.
Никола Ников
12.09.2023 15:02:41
9
111
Кой ви е разказал бе кретени,спрете с вашите глупости вече! Ще пишете за нашия брат след цялата тази трагедия…. Какво сърце има тоя писател да рови още в раната ….
3.
Защо
12.09.2023 15:01:24
6
118
Ванко, защо ? Млад човек си.. толкова ли нямаше с кого да споделиш.!? Наоколо е пълно с такива хора, сами в страданията си от неразбиране и осъждане от околните, често най-близките ни.. жалко наистина! Ако те познавах момче , нямаше да скочиш , повярвай ми!
2.
Не е редно
12.09.2023 15:00:08
7
163
Оставете момчето да почива в мир ! Проявете разбиране към близките и семейството му ! Това не е новина за клюкарския ви сайт . Бъдете хора !
1.
Бог да прости!
12.09.2023 14:58:25
3
123
Защо бе момче?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец Пълен разпад: Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Пълен разпад: Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Над 12 ключови активисти избягаха масово към „Да, България“, а в ПП остана само областният лидер Тодор Терзиев и общинският съветник Краси Калудов Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените От 29 юни стотици обекти, ресторанти и стокови борси минават под засилен мониторинг, а инспектори под прикритие ще ловят нарушители без касови бележки Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков  Премиерът говори с манипулирани данни, заяви бившият регионален министър и уточни, че поръчката не била за 1 млрд. евро, а „само“ за 490 милиона Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Новите управляващи ще бръкнато дори в джобовете на църквата, с 30% намаляват парите за православието, изчисли той Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Министерството на туризма и КЗП следят за качеството на услугите по Черноморието, вече има засечени нарушения с цените в евро и липса на спасители
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Ще става дядо Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Изданието „Билд“ разкрива шокиращите видеокадри от Нарбон, при които група тийнейджъри пребиват жестоко свой връстник, оставяйки го да умре на строителна площадка Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Ако си мислите, че родната Темида не работи, погледнете към Острова, където оневиниха тийнейджър за убийството на дете – у нас законът поне призна за виновен и осъди бургаския касапин Иван
Проф. Георги РАЧЕВ Проф. Георги РАЧЕВ Пускаме бавния грил. Водата в Черно море – 26 градуса Виц на деня Виц на деня На пазара:
- Брей, че са ви скъпи яйцата!
- Госпожо, ето ви кош, слама и петел, снесете си ги сама!
Виц на деня Виц на деня Съпругът, в просъница:
- Жена, загаси телевизора и ме завий с одеяло.
Съпругата, шепнешком:
- Не може, скъпи, на кино сме...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учени установиха, че основната причина да не се сбъдват мечтите е високите им цени...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори