Криминоген задигна евро и долари от бунгало в Китен, сменил в чейндж бюро в Бургас
Крадецът е с наложена мярка за неотклонение "задържане под стража" за срок до 72 часа
Задържан е 35-годишен криминално проявен мъж, откраднал 6000 долара, 3500 евро, 1000 лева и златно изделие от бунгало в Китен. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР-Бургас. Задържаният е от Смолян. В действията по издирването и задържането му са участвали служители от отдел "Криминална полиция"- Бургас и полицаи от Пловдив.
Кражбата е извършена в началото на септември. Част от парите са обменени в бургаско обменно бюро. Задържаният е привлечен в качеството му на обвиняем, като му е наложена мярка за неотклонение "задържане под стража" за срок до 72 часа.
Приведен е в следствения арест. Работата по случая продължава от служители на Районно управление - Приморско.
Защо братята Николови могат да се съберат в Италия или Русия, но не и в Левски? Толкова ли сме бедни, или просто сме слабаци като общество
Цената на водата хвръква в София, а в страната?
Стихията идва: Сериозно предупреждение за времето
Плъзва ли зараза в София? Плъхове вилнеят из кварталите
Лавина уби голям спортист
Гласуването трябва да е само машинно
Най-силният мъж в Гренландия изригна
Кораб потъна близо до Свищов
Световна легенда идва в Бургас
Парламент се захвана с легализиране на проституцията
Двама младежи от Поморие са сред десетте от цялата страна, заслужили престижната стипендия „Буров“

Чувай Боже и закриляй!
Да минава!
Абе, драги ми Кюприйски примати,не Ви ли увряха най накрая "тиквените и ялови"Приморчански кратуни,че в Бунгала,частни квартири,къщи за гости,частни домове и прочие.... ТУРИЗЪМ НЕ СЕ ПРАВИ!
Това,че събирате себеподобните си селяндури от селата в Пернишко, Радомирско,Пловдивско и Софийско по- обяви в Интернет е до време!?
Вашият "ОЛ ИНКЛУЗИВ"с бойлера захранващ повече от две стаи, инвалидизираните паркоместа пазени с двадесет литровквки девинска изпита "чешмяна вода," ранното освобождаване на къщурята, заради новопристигналите нощеска от на майка си в г....за....и табелите"не вдигайте шум след 22.00...щото хазяите са измерени от чистене на тоалетни чинии,пране на чаршафи и застилане на стаи и поливане на доматито е КЪМ СВОЯ ПРЕДИЗВЕСТЕН КРАЙ!!!
Знам,че сте извратени в издояването на бедния български турист лятоска...но времето Ви изтича!
Обири стават навсякъде.....но в ИСТИНСКИТЕ ХОТЕЛИ НА СЕВЕР (Сарафово, Поморие, Ахелой,Равда, Несебър, Слънчев бряг свети Влас за разлика ОТ ТОВА ПРОКЪЛНАТО ОТ БОГА МЯСТО НАРЕЧЕНО КЮПРИЯ.... вероятността е АЕ ПЪТИ ПО МАЛКА.