Брутален побой в Поморие, младеж нокаутира с бокс 43-годишен мъж заради кокошкарски скандал
Причината била, че родителите на помориеца се сдърпали с един от гостите на сватба, на която били през деня
Брутален побой се е разиграл в Поморие тази сряда, малко преди полунощ. 23-годишен помориец едва не уби от бой с метален бокс свой съгражданин, който по-рано през деня влязъл в разпра с родителите на нападателя.
Същият ден родителите на криминално проявения младеж били на сватба. На тържеството обаче се скарали с гост на тържеството от друга фамилия. Когато празникът приключил родителите се прибрали вкъщи и веднага се оплакали на сина им.
Той решил, че трябва да защити семейната чест и да раздаде правосъдие. Около 23:50 ч. поморийската улица „Републиканска“, пред дом №2, причакал жертвата си – 43-годишен мъж също от Поморие и започнал да го налага с юмруци, твърдят местни жители, които са станали свидетели на случилото се. Удрял го с метален бокс в главата и носа. При падането на пострадалия на земята освирепелият младеж продължил да го рита с изключителна сила в дясната част на гръдния кош. След което избягал от местопрестъплението.
Малко по-късно е задържан за срок до 24 часа. По информация на Флагман.бг насилникът е 23-годишният Зейнел Хюсеин от Поморие. Той е криминално проявен, има 17 регистрации в съдебното му досие, предимно за кражби.
Повдигнато му е обвинение с прокурорско постановление със срок на задържане удължен до 48 часа. На пострадалия е назначена съдебно-медицинска експертиза.
Работата по случая продължава. В 14:30 часа ще бъде гледана мярката му за неотклонение.
Кошмар по релсите към морето: Как едно пътуване с влак до Бургас се превърна в абсурд
Мултимилионер търси съпруга срещу €58 000 на година, списъкът му с безумни забрани взриви мрежата
Жега на червения телефон! Тръмп прекара 90 инфарктни минути с Путин навръх 4 юли с оферта за край на войната
Сбогом на еуфорията: Половината продавачи на имоти вече са готови да свалят от цената
bTV взривява ефира: Една дама ще избира между 20 кавалери в новата версия на Ергенът
Спасиха четирима български туристи, отнесени с падъл бордове навътре в морето край Лефкада
Аз отговарям за Десислава Атанасова за времето, когато е била в ГЕРБ, каза Бойко Борисов
От столичния бохем до всеотдайния баща: Мартин Елвиса показа порасналите си красиви дъщери
Секунди между живота и смъртта: Дърво премаза кола в движение край Джебел, а полицията шокира шофьорката с абсурден отказ!
Череши гният по дърветата, а цените в магазините растат: Стопаните предупреждават за масови фалити
Демерджиев обяви война на корупцията в МВР: Говори за тайни SMS-и, проверки на полети и „интересни факти“ за Десислава Атанасова
Руските жени отказват да раждат, нацията се топи с до 800 000 души на година

Зейнебчо ся ше плаща и ще лежи,да иба и аборигените ви мръсни!
Измет!
Или да ти пратя линк?!!
но преди това ще си похапне от кафевия крем ммм