×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Бивш френски сенатор е упоил депутатка, за да я изнасили. Признаха го за виновен
  • Тръмп поднови заплахите за удари срещу Иран
  • Издирват заподозрян за убийство във Варненско
  • Жена е с множество ухапвания след нападение от овчарка в Казанлък
  • Ангел Кунчев предупреди за втора вълна грип, този път щам Б
  • Авиокомпании въвеждат такса за разговор с човек
  • Ушаков: Тръмп предложи на Русия да обмисли среща между Путин и Зеленски
  • МОН с визия за въвеждане на изкуствения интелект в родното образование
  • Оранжев и жълт код за интензивни валежи в 14 области на страната
  • Избухва порно скандал в Бургас, за който дълго ще се говори
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шефката на лудницата в Курилово попиля Мария Цънцарова


07 Септември 2023, Четвъртък, 13:12 ч.
Автор: Флагман

Повод за недоволството й е интервюто, което двамата проведоха с шефа на "Пирогов" д-р Валентин Димитров

Психиатърката д-р Цветеслава Гълъбова нападна гневно водещите на сутрешния блок на bTV Мария Цънцарова и Златимир Йочев. Повод за недоволството й е интервюто, което двамата проведоха с шефа на "Пирогов" д-р Валентин Димитров. По думите й, това е било "грозен, антижурналистически трибунал", а Йочев и Цънцарова угоднически са изместили центъра на скандала към медицинската сестра.

Ето какво написа д-р Гълъбова в профила си във Фейсбук":

Гледах "интервюто" с д-р Димитров - директора на "Пирогов". Това беше грозен, антижурналистически трибунал, проведен от т.нар. журналисти Йочев и Цънцарова. Хъсът, с който задаваха въпросите, не съм го виждала в други техни интервюта, особено с политиците. Там са благи, смирени и сервилно усмихнати. А сега щяха да разкъсат доктора и, разбира се, угоднически изместиха центъра на скандала, сътворен от овластената биологична единица в посока на това защо бил публикуван поста на медицинската сестра на страницата на Пирогов.

Ами, защото, Йочев и Цънцарова, когато работиш с някого години наред, го познаваш и му вярваш. Защото, Йочев и Цънцарова, медицината е екипна работа и без вяра на хората, с които работиш, не можеш да помагаш и спасяваш. Защото, Йочев и Цънцарова, сестра Диманова, която според малоумщините на жълтопаветните, има за грях, че бие камбаните на "Александър Невски" /о, Боже, руско име на храма/ работи от 46 години.

Вие изобщо имате ли представа какво е почти половин век да помагаш на хора, знаете ли за каква психическа издържливост и устойчивост става дума, как заспива човек, когато не е успял да върне към живота някого, имате ли представа изобщо какво е медицинската професия. Не, нямате и затова като побеснели питбули нападахте д-р Димитров, когото се гордея, че познавам и за мен е чест да нарека мой приятел.

Той удържа на грозните ви атаки, защото за него честта и достойнството на българския медик е на първо място. Много пъти сме си говорили с него по темата и ми е казвал "омръзна ми българският лекар да е бит, охулен и поруган". И вие, Йочев и Цънцарова, се опитахме по един много жалък начин да го набутате в релсите, зададени ви от тези, на които служите. Но не на истината.

Всички видяхме трибунала, който устроихте на д-р Димитров. Защо бил качил личен пост? Ами, защото много бързо е разбрал, че всичко това е истина. Защо не поканите Тагарев в студиото и така да го нападнете, да го разкъсате с въпроси, но не по тази селска вечеринка, която устрои биоединицата, наречена негов съветник, а за съществените неща - защо подаряваме машини, а купуваме други, пак на хартия от господарите.

Не, Йочев и Цънцарова, това не е журналистика. Днешният трибунал трябва да влезе в учебниците как НЕ СЕ прави интервю, как не трябва да се измества фокуса от съдържанието към формата. А съдържанието е, че един самоповярвал си дерибей е устроил панаир в спешната ни болница.

Парите и властта не променят хората, а само свалят социалното им лустро и се вижда колко са дефицитарни и примитивни. Та, този примитив разбуни държавата и отмести фокуса от важните за нас неща. И вие го обслужихте. А финалният въпрос за публикацията в руска медия беше просто покъртителен с глупостта си.

И последно - браво, Вальо!!!!

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
29
Коментара
29
Коментара по темата
29.
Закс
11.09.2023 07:54:48
12
1
Гълъбова е една откачена психиатъка !
28.
Аз
10.09.2023 17:08:55
2
13
Д-р Гълъбова, благодаря Ви. Съвсем случайно попаднах на обективната Ви "реч" за д-р Димитров! Мизерията на интервюто се е усетила от повечето хора, но Вие авторитетно и убедително излязохте в пространството... Благодаря!!!b
27.
Светла
10.09.2023 12:33:55
0
30
Абе, прости, продажни мисирки, нарича се "психиатрия", а не "лудница" и се намира в Курило, а не в "Курилово"! Некомпетентни, прости и неориентирани! Това сте ние! Ако не ви купят отнякъде, няма да знаете какво да пишете и мислите! Овце! Това сте! Но...и овцете са по-умни от вас!
26.
Медик
10.09.2023 12:11:16
8
8
Нея кой да я попилей, когато преди няколко години искаше екипи на ЦСМП да местят от едно място на друго нейните пациенти?!
25.
Фьодор. Степанович
10.09.2023 11:09:53
3
9
Цънцарова хорошо. сосать,так,так надо.
24.
Виолета
10.09.2023 10:40:02
4
9
Ей, Флагман! Айде по-внимателно със заглавията. Старайте се повече. Както я карате, нищо чудно един ден да се намерите в лудницата на д-р Гълъбова. Бъдете мааалко по-умнички!68b88
23.
Виолета
10.09.2023 10:39:19
3
7
Ей, Флагман! Айде по-внимателно със заглавията. Старайте се повече. Както я карате, нищо чудно един ден да се намерите в лудницата на д-р Гълъбова. Бъдете мааалко по-умнички!68b88
22.
Петела
10.09.2023 09:58:17
3
32
Това дребно същество,което се мисли за умно и красиво и се държи нахакано,защото било амбициозно,никога не ми е харесвало нито като журналистка,нито като жена. То само с амбиция не става. Трябва и акъл и професионализъм и да считаш хората срещу теб за не по-малко умни и интелигентни от теб
21.
Ели
10.09.2023 09:26:21
0
42
Журналя-слуга
Това е положението
Почти не останаха истински журналисти
Страхливи жалки драскачи
20.
Някой
10.09.2023 09:00:08
9
18
КУРИЛОВО??? Малоумни списвачи!
19.
Иван Иванов, Шумен
10.09.2023 08:01:51
3
42
Интервюто, ако изобщо може да се нарече така, беше долна фашистка сценка. Това е една от най-ниските точки на лицемерната ни, политзависима "журналистика". Единственото достойно нещо в цялата тая гротеска беше поведението д-р Димитров... Аз на негово място щях да съм хванал за гушите мустафаеминови адвокато-прокуроро-съдии-екзекутори!
ДОЛНА РАБОТА, ДАМИ И ГОС'ДА БТВ-ийци, ДОЛНА! ГЬОБЕЛС ПАСТИЧКИ ДА ПАПКА!!!
18.
Алито от София
09.09.2023 11:45:19
3
67
Много отвратително същество е това джудже цънцарова, нагла до безбожие, не напразно се развежда и съпругът и каза че е най щастливия човек на света, но повечето журналя са корумпирани, рядко има честни,трябва да забранят със закон тези телевизии бтв и нова тв, всичко там е мръсно и гнусно
17.
Срам
08.09.2023 14:32:54
44
28
Гълъбова трябваше да уточни, че това са протежетата на нейния кумир Радев. Заради голямата си омраза към ГЕРБ президента беше готов да вкара и дявола в управлението, дори с пренебрегване на конституцията.
16.
Га6и
08.09.2023 14:27:59
7
52
Трябва да се поискат оставките на всички които са занимавали медиците от Пирогон с писане на оставки. Вместо да бъдат в кабинетите си, да преглеждат и спасяват човешки животи те са били принудени да задоволават егото на самозабравили се бездарни политици. Това една от задачите ли е на промяната?
15.
Радев
07.09.2023 18:14:29
65
14
И ГЪЛЪБОВА да отиде задължително, на ПСИХОЛОГ???
14.
Обективен
07.09.2023 18:06:11
3
71
Срам! И много жалко за Йочев и злобата Цънцарова! Голям срам за двамата, а и за господарите им! Съжалявам ги с отвращение!Такова журналистическо падение кара хората да не гледат телевизия.
13.
292
07.09.2023 15:21:12
6
89
Проблемът на България не е, че политиците са пръдлювци, а в това, че журналистите са дрисльовци. Муха и политик се убиват с вестник - аксиома на демокрацията. За 33 години демокрация в РБ нито един от т.н. български политици не е "убит" от която и да и от т.н. български медии. Цънцарова няма да я коментирам. Тя даже и за "онова" не става. Но е винаги готова.
12.
Дидо
07.09.2023 15:12:53
9
89
БРАВО!Свалям Ви шапка!Тия двамата изроди заслужават наистина,някой да ги постави на място, или по-точно казано да ги навре на кучето в г..за!
Жалкото е само ,че не им пука!
11.
възмутен
07.09.2023 14:54:07
12
99
Браво д-р Гълъбова !!!
10.
Минчо
07.09.2023 14:51:08
96
17
Тази да си гледа работата ,вероятно и тя е някой набеден доктор.Заради такива като нея сме във всички негативни красации в здравеопазването.Вероятно никога е нямала нущда да изпита какво изживяват обикновенните хора чакащи щоремпираното им здранеопазване.
9.
Само
07.09.2023 14:17:31
16
114
Само глупости в България. Не е нормално от Пирогов да се обясняват! Онзи, когото махнаха трябва да се обяснява. А колкото до смяната на имената. Ами те името на проф. Чирков искаха да махнат от болницата, която той направи. Представяте ли си колко ниско е нивото в България. Да искате да премахнете и смените името на болницата на Чирков, който беше светило. Това говори за едно тотално рухнало поколение в България а и не само. Също така и в Европа. Искаха да премахнат паметници на Колумб. На откривателят на Америка, защото след него станало робството в САЩ. Русия нападнала Украйна и в Милано спрели да изучават Достоевски. Всичко това показва, колко е прогнила Европа с нейното поколение. Тотално рухнала европейска общност!
8.
бургазлия
07.09.2023 13:57:41
6
36
Курилово?! ?!
7.
Заключение!
07.09.2023 13:53:03
5
118
Цънцърка някой я е излъгал, че от нея става журналиска и тя взела че му повярвала!
6.
до 3.
07.09.2023 13:47:44
4
26
Кой е той?Пациент от Психото ли?
5.
Мери
07.09.2023 13:46:55
5
129
Гледах интервюто. Двамата водещи като кучета захапаха доктора. СРАМ!
4.
Гражданин
07.09.2023 13:40:30
8
115
Цънцарова освен да си чекне кльощавия задник и кривите крака... друго не може!
3.
Психото в Бургас
07.09.2023 13:29:30
3
52
Да не се налага да влизате там.Бъдете здрави.Оня див селянин Гребенаров държат ли го още там??????
2.
Един
07.09.2023 13:24:43
10
120
Цънцарова е дребна , злобна и грозна. С огромна челюст .
1.
1.
07.09.2023 13:21:21
4
37
Да попилей Психото в Бургас.Как така се отказва лечение на болен пациент,в началото на лятото и не му се предписва адекватно лечение,защото изхода е Смърт.-За негов лош късмет.Бог да ви съди.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Истинският символ на Бургас са морските вълци като капитан Преснаков, на когото е кръстен остров Истинският символ на Бургас са морските вълци като капитан Преснаков, на когото е кръстен остров Легендарното плаване на кораба „Аурелия“ през 1977–1978 година се превръща в изпитание не само за професионализма му, но и за нервите, смелостта и инстинкта му за самосъхранение България излиза от конституционна криза, Андрей Гюров и ПП-ДБ влизат в капана България излиза от конституционна криза, Андрей Гюров и ПП-ДБ влизат в капана Анализатори предупреждават, че отговорността може да се стовари върху тях без реално да могат да променят нещо, за да са честни изборите Търсил ли е Румен Радев кмета на Карнобат за новия си политически проект Търсил ли е Румен Радев кмета на Карнобат за новия си политически проект Президентът може да разчита на мен по отношение на организацията на изборния процес, аз съм избран за кмет, за да си свърша работата, заяви категорично Георги Димитров Защо новият премиер Андрей Гюров кара бургаско БМВ Защо новият премиер Андрей Гюров кара бургаско БМВ Подуправителят на БНБ и почти сигурен министър-председател днес се качи зад волана на джипа след консултациите с президента Илияна Йотова Депутат: Закриха КПК и шредерите за унищожаване на документи прегряват Депутат: Закриха КПК и шредерите за унищожаване на документи прегряват Парламентът сложи край на антикорупционната комисия окончателно, функциите ѝ се разпределят между три институции Бургас в Топ 3 на поскъпване на имотите, само за половин година цените скочили с 18 % Бургас в Топ 3 на поскъпване на имотите, само за половин година цените скочили с 18 % Средната цена за кв. метър в морския град вече е 1798 евро, има отчетлив ръст и в перлата Свети Влас Правната комисия ограничи секциите в чужбина: какво означава това за вота зад граница Правната комисия ограничи секциите в чужбина: какво означава това за вота зад граница На фона на остър институционален спор депутатите приеха на първо четене промени в Изборния кодекс, с които се намалява броят на изборните секции извън държавите от Европейския съюз до 20 Министър Кирилов утвърди концепция за въвеждане  на здравната култура сред децата и младежите Министър Кирилов утвърди концепция за въвеждане на здравната култура сред децата и младежите Новата рамка обхваща всички образователни етапи и поставя акцент върху превенцията, психичното здраве и изграждането на здравни навици Доналд Тръмп предупреди Иран за по-тежка атака при липса на ядрено споразумение Доналд Тръмп предупреди Иран за по-тежка атака при липса на ядрено споразумение Американският президент заяви, че към Иран се насочва мащабна военноморска групировка и призова Техеран да приеме преговори без условия Ексклузивно! Говори адвокатът на опозорена бургазлийка от платения порноканал с 50 хил.зрители Ексклузивно! Говори адвокатът на опозорена бургазлийка от платения порноканал с 50 хил.зрители Известно ми е, че има и други жертви, казва подзащитният пред наш репортер 
Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Съд в Париж осъди Жоел Герио на четири години затвор след дело с широк обществен отзвук във Франция Това ли е новият ред на света? Това ли е новият ред на света? Разгледайте внимателно тези два фотоса    Представителката на Минесота е била нападната с инжекция с неизвестно вещество по време на събитие Представителката на Минесота е била нападната с инжекция с неизвестно вещество по време на събитие Темата на срещата е била присъствието на федерални имиграционни служители в града Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“ Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“ Собственикът на еротичния бар Димитър Донов, управителят на заведението Николай Димитров и Алит Алит от Варна, за когото се твърди, че е извършвал сводническа дейност, застанаха за последен път пред Районния съд Граничен полицай простреля човек Граничен полицай простреля човек Инцидентът се случва в малкия град Аривака, а разследването може да отнеме време Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка Вижте какви мерки се прилагат Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро Става въпрос за Сараево  Изненадващ фаворит за вътрешен министър в служебния кабинет Изненадващ фаворит за вътрешен министър в служебния кабинет Емил Ганчев е бивш заместник-министър на вътрешните работи в служебния кабинет на Стефан Янев през 2021 година Как се прави жулиен с гъби и пилешко месо – проста рецепта Как се прави жулиен с гъби и пилешко месо – проста рецепта Жулиенът, рецептата за който ще споделим по-долу, е горещо ястие от френски произход, в което съставките (обикновено гъби, пилешко месо или морски дарове) се нарязват на ситно и се пекат в кремообразен сос под коричка от сирене Всяка домакиня допуска тази фатална грешка с пералнята си Всяка домакиня допуска тази фатална грешка с пералнята си Много хора смятат, че колкото повече дрехи натъпчат, толкова по-икономично ще бъде прането. Други пък пускат пералнята почти празна, за да „не се мачкат“ дрехите. И в двата случая резултатът не е добър
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня Той:
- В джоба ти намерих патрони и бележка на арабски.
Тя:
- Идиот, това са анални свещички и рецепта от доктора.
Виц на деня Виц на деня Докторе, не мога да издържам повече на тази диета! По време на с*кс отхапах на мъжа ми ухото!
- Бели кахъри, не повече от 40 калории.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук При младите самоубийството е зов за помощ, а при старите - само молба за смърт
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори