×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Нов порой край Приморско, стотици автомобили са заклещени


Нов порой край Приморско, стотици автомобили са заклещени
Това е входът за Китен - на и под моста на главния път блокадата е от всички посоки
05 Септември 2023, Вторник, 14:43 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА

Пътят е отцепен категорично надолу към Царево

В 14,30 часа дъждът внезапно се усили на изхода на Приморско към Китен. Пътят е отцепен категорично надолу към Царево, заклещени са стотици автомобили и в двете посоки. Под и на моста за Китен обстановката в ужасяваща, тъй като са струпани автомобили, идващи и откъм морето и откъм Странджа. Вижте това видео секунди преди дъждът внезапно да се усили и към момента е същински порой.


В категории: Приморско


Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
7
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 7-звезден спектакъл на "Лазур" 7-звезден спектакъл на "Лазур" 06/06/2026, Събота 20:29 0
Георги РУСЧЕВ Отвори ли Тръмп кутията на Пандора в Иран Отвори ли Тръмп кутията на Пандора в Иран 06/06/2026, Събота 20:00 3
Флагман.БГ Асиметричните рокли превземат сезона Асиметричните рокли превземат сезона 06/06/2026, Събота 18:00 0
Тервел ИЛИЕВ Реал Мадрид с трансферната бомба на сезона? Реал Мадрид с трансферната бомба на сезона? 06/06/2026, Събота 17:30 0
7
Коментара по темата
7.
Румен
05.09.2023 18:09:46
0
1
Тарикатчетата под моста иначе стоят ;)
6.
До 3
05.09.2023 15:23:27
3
16
И после в София един порой на тузарчетата вилните зони и новите комплекси всичко под водата ! И водни каравани за всички.
Даеа дебила ти , даеа .
5.
Въх
05.09.2023 15:16:30
1
23
Пак ще страдат хората от народа, а онеззи избраните ще дават интервюта, че правят всичко възможно да помогнат и ще призовават за търпение!!! Търпението не свърши ли вече. Продължават строежите и безпрецедентните цени на имотите особено на първа линия на първия етаж.. сега кой ще им го купи?!
4.
дебили бургас
05.09.2023 15:10:14
4
18
Следващите 4 часа ще е порой над Созопол и Бургас. Предупредени сте!
3.
Бургас
05.09.2023 15:02:40
14
22
Аре още 2 дена поне порой! хотелчетата да потънат в морето и веча да са на нулева линия!!!
МРЪСНИ БОКЛУЦИ!!!
2.
Ана
05.09.2023 15:00:23
6
17
Държавата и виновна пак,няма пътища алтернативни,абе тея приложения за прогноза що не ги гледате а само кибичите в фейса
1.
Бургас
05.09.2023 14:59:48
25
9
ИСКАМЕ СИНЯ ЗОНА В ЦЯЛОТО ЖК ВЪЗРАЖДАНЕ - НЯМА КЪДЕ ДА СЕ СПРЕ ОТ СЛУЖЕБНИ И ДРУГИ АВТОМОБИЛИ. НАПРАВЕТЕ СИНЯ ЗОНА СПЕШНО. ВЗЕМЕТЕ ПОД ВНИМАНИЕ ЖИВУЩИТЕ ОТ УЛИЦА Г. С. РАКОВСКИ ДО УЛИЦА САН СТЕФАНО!!! ТОЗИ РАЙОН НЯМА СИНЯ ЗОНА И Е ТЕЖКО ПОЛОЖЕНИЕТО!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Футболното чудо в Бургас: Как Стилиян Петров събуди един заспал гигант Футболното чудо в Бургас: Как Стилиян Петров събуди един заспал гигант Световни и български легенди събраха стотици хиляди евро за благотворителност пред рекордна публика, каквато градът не помни от десетилетие ЕК ни показа жълт картон! Плоският данък на дузпата ЕК ни показа жълт картон! Плоският данък на дузпата В официалния доклад се посочва, че сегашният модел води до несправедливо разпределение на тежестта сред данъкоплатците Отвори ли Тръмп кутията на Пандора в Иран Отвори ли Тръмп кутията на Пандора в Иран Според американски анализ провалени стратегически сметки и неясни военни цели тласкат САЩ към нов конфликт без ясен изход Екшън в Бургас! Психар нападна кондукторка и рани шофьор в опит да отвлече автобус №12 (ОБНОВЕНА) Екшън в Бургас! Психар нападна кондукторка и рани шофьор в опит да отвлече автобус №12 (ОБНОВЕНА) Спецполицаи неутрализираха 44-годишният нападател, родом от Несебър след истински трилър в градския транспорт, извършителят сам се обадил на тел. 112, за да обяви похищението Първа кадрова рокада: Николай Тишев вече не е регионален директор на социалното подпомагане в Бургас Първа кадрова рокада: Николай Тишев вече не е регионален директор на социалното подпомагане в Бургас Очакват се и други промени в държавните структури в Бургаско, но те ще бъдат извършвани постепенно в следващите месеци  План от Бургас: Академичната общност настоява за 10% по-високи заплати до края на 2026 г. План от Бургас: Академичната общност настоява за 10% по-високи заплати до края на 2026 г. Спасителният вариант изисква 24,73 млн. евро от държавата Легендата за „бъгването“ се срина: Родители проплакаха пред Флагман.бг след солени наказания при приема за първи клас Легендата за „бъгването“ се срина: Родители проплакаха пред Флагман.бг след солени наказания при приема за първи клас Как тарикатите, въвеждали по един символ, сами изхвърлиха децата си от най-желаните училища в центъра на Бургас Само в България сагата „Звездни войни“ се нарича „Междузвездни войни“ Само в България сагата „Звездни войни“ се нарича „Междузвездни войни“ Една от основните причини е тоталитарния режим, който не е искал филмът у нас да носи името на военна програма, изпълняваща се в САЩ по онова време Николай Попов изригна срещу джигита, убил трима в автобус при катастрофа Николай Попов изригна срещу джигита, убил трима в автобус при катастрофа Ние сме си виновни, защото допуснахме да ни превземат такива, коментира бащата на Сияна Ето го "рейсъра", който уби трима и остави други да берат душа след зверската катастрофа в София (СНИМКИ) Ето го "рейсъра", който уби трима и остави други да берат душа след зверската катастрофа в София (СНИМКИ) Бил почитател на високите скорости
Двама пакистанци, изнасилили французойка, бяха пратени на бесилото Двама пакистанци, изнасилили французойка, бяха пратени на бесилото Делото бе гледано от пакистански съд. В Западна Европа подобни деяния остават ненаказани с десетилетия След взрива на морски дрон в Румъния: Урсула фон дер Лайен предупреди за пряка заплаха по източната граница След взрива на морски дрон в Румъния: Урсула фон дер Лайен предупреди за пряка заплаха по източната граница Лидерите на ЕС единодушно определиха случилото се като пряка заплаха, произтичаща от продължаващите военни действия в близост до границите на блока Премиерът Румен Радев от Черна гора: Предишните управления ни завещаха над 2,2 милиарда евро скрити разходи Премиерът Румен Радев от Черна гора: Предишните управления ни завещаха над 2,2 милиарда евро скрити разходи Процедурата за свръхдефицит на ЕК е оценка за бюджетните „гимнастики“, изсмукването на бизнеса и съмнителните поръчки, обяви министър-председателят Кога ще свърши войната в Украйна Кога ще свърши войната в Украйна Добре познатият в бившата съветска република с геополитическите си прогнози мистик прогнозира още през есента прекратяване на бойните действия Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Статистикът, който е и сред най-известните международни анализатори, коментира, че ако Русия използва атомно оръжие срещу Украйна, няма никой да се намеси Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Сладураната е като две капки вода с татко си принц Уилям Израел и Ливан се договориха за примирие Израел и Ливан се договориха за примирие Техеран не вижда напредък в диалога за постоянно примирие със САЩ Европа сама реже клона, на който седи Европа сама реже клона, на който седи Либерал-глобализмът стигна дотам, че коренният жител вече е по-долна категория човек от мигрантите Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Ахмад Джахангард Такало дори не знае откъде са дошли парите Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът на земетресението е в района на град Пазарджък, където на 6 февруари 2023 г. стана силен трус с магнитуд 7,7 по Рихтер
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори