"Черноморец 1919" мачка след прераждането, отнесе и "Добруджа"
Бургаският клуб набира самочувствие, вече е шести - на една ръка от промоция за елита
ФК "Черноморец 1919" продължава великолепната си серия във Втора лига и днес взе скалпа на още един от кандидатите за елита - "Добруджа" Добрич.
В среща играна пред около 1500 зрители на стадион "Лазур" акулите стигнаха до успеха след попадение на Венци Славов във втората минута.
Прагматичният стил, който треньорът на бургаския клуб Ангел Стойков налага, реално не позволи на гостите да се върнат в мача.
Отборът на "Добруджа" е с най-високия бюджет в лигата - поне 2 пъти по-голям от този на "Черноморец".
Бургазлии обаче не им оставиха никакъв шанс. С тази победа "Черноморец" влезе в топ 6 с актив от 13 точки - само на 3 по-малко от втория "Спартак"-Варна. Отличната серия, в която влязоха възпитаниците на Стойков, не само им дава спокойствие в лигата, но и ги кара да мечтаят за по-сериозни цели.
"Черноморец" попадна в групата в последния възможен момент, набързо сформира отбор и целта бе да се бори за спасяване. Сезонът обаче тръгна много добре и сега отборът е в челните места.
Това връща все повече фенове на футбола на стадиона. Привържениците на акулите изстрадаха последните десетина години, лутайки се по ниските дивизии и сега след своето прераждане започват отново да се целят високо.
Доц. Момчил Дойчев: Русия води война срещу България
Почина актьорът, озвучил Йода в „Междузвездни войни“
Свикваме щаб за Евровизия, заяви Евтим Милошев
Историческо в Бургас: Позволяват на руската гимнастика отново да развее знамето си
Това ли е най-голямата шега на Рачков с Веско Маринов
Легендарният Франко Неро специален гост на "Златната липа"
Бургазлия изхвърли дрогата си в контейнер за боклук
Сърдито време на 19 май
Властите със спешни мерки след шока с 35-годишния мъж на Витоша
Дневен хороскоп за 19 май 2026: Рибите да пазят репутацията си
Сензация: НАСА попадна на задръстване в Космоса заради извънземни?
Риск от змии: Какво да направим при ухапване

Защо баща на дете от Черноморец е ударил шамар на дете от Нефтохимик? И после е скочил да се бие с Тачо, който е защитил детето?
Манолчовци,Миленчовци , Бошнаковци все хора не им пукащи за Черноморец , а някой даже през тези 8-9 години работиха срещу Черноморец .
Дръжте си далеч ръчичките от нашия Черноморец.