Грандиозен сблъсък на кикбоксьори в Бургас
Богдан Стойка и Луис Таварес един срещу друг на GLORY89 в морския гад
Един от най-добрите кикбоксьори от Източна Европа Богдан Стойка се качва на ринга в нощта на 7 октомври в Бургас срещу един от най-зрелищните нидерландци в категория лека тежка Луис Таварес.
Мачът е част от основната файт карта на GLORY 89, която ще започне от 21:00ч българско време и ще бъде излъчвана у нас и още 80 държави по цял свят в реално време.
„Лошото момче на Букурещ“ както е наричан Богдан Стойка е един от най-добрите файтърии, подписвали договор с GLORY. Той е със запомнящи се участия и в азиатската бойна верига ONE FC. Стойка, който е бивш румънски национал и многократен шампион и по ушу, притежава впечатляваща визитка от 70 мача в К1, 57 победи и 40 нокаута.
Не по-малко внушителна е и статистиката и богат опит на нидерландеца Луис Таварес, който е бившият шампион на Enfusion в тежка и супер тежка категория. Кикбоксьорът чиито корени са от Кабо Верде е записал общо 74 мача на професионалния ринг, 64 победи и 22 нокаута. 63 от победите на коравия нидерландец са постигнати на ринга на GLORY.
Всеки път впечатлявам гостите със свинско по виенски с чесън
Великобритания изпраща разрушител и два хеликоптера в Кипър
Тръмп се закани на Испания
Експлозии отекнаха в Доха, Абу Даби и Дубай
12 партии и 10 коалиции са подали документи за изборите
МВнР - с препоръки към българските граждани в Индия, Малдиви и Шри Ланка
Платихме с над 106 млн евро повече данъци този януари спрямо миналата година
Пиле във фурна с хрупкава коричка и сочна вътрешност - рецепта стъпка по стъпка
Датата на раждане и усещането за младост - какво показват популярните нумерологични тълкувания
Изпитани методи за по-нисък разход на гориво при автомобила
Важно пояснение за електронните рецепти и достъп до информация за пациентите
Ново изследване предлага различна хипотеза за произхода на живота на Земята
