Прегледът при нефролог в ДКЦ „Бургасмед“ вече и по Здравна каса
Вижте как да си запазите час
По-малко от месец след започване на практиката си в ДКЦ „Бургасмед“, нефрологът д-р Боряна Иванова вече преглежда пациенти и с направление от личен лекар. Записването на час за преглед при лекарката с тази дефицитна за региона специалност може да се направи директно на регистратурата на центъра или на телефон 0892 22 25 25.
Д-р Иванова извършва диагностичната си дейност с един от най-съвършените и прецизни ехографски апарати, наскоро закупен от медицинския комплекс. При нейната съвместна работа с уролозите от „Бургасмед“ се постигат съществени резултати в цялостната диагностика и лечение на пациенти с бъбречнокаменна болест, тумори на бъбреците и хроничната бъбречна недостатъчност.
Сферата на интерес на д-р Иванова са диагностиката и лечението на инфекции на пикочните пътища, острата и хронична бъбречна недостатъчност, бъбречнокаменната болест, диабетното бъбречно заболяване, първичните и вторични гломерулопатии, хемодиализата/ хемодиафилтрацията, хемокарбоперфузията, спешния съдов достъп за хемодиализа и перитонелната диализа. Значителен е нейният опит и при COVID-асоциираните бъбречни заболявания, Марсилската треска с бъбречно засягане, хеморагичната треска с бъбречен синдром, UMOD нефропатията и перитонеалната диализа.
Мощно слънчево затъмнение в Лъв на 12 август: Четири зодии влизат в съдбоносен период
Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА
Левски го направи! На прага е на Шампионска лига
Жените са „кифли“, а мъжете? Архивно видео показа колко се е променил Галин
Бабините локумки с мас, които се топят в устата: Вкусът, който помним от детството
Гръцката полиция издирва българин - шофирал в насрещното и опитал да блъсне патрулка
Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро
Слънчевото затъмнение на 12 август разтърсва Зодиака: Какво се променя за всеки знак
310 340 българи са на максимални осигуровки - вижте къде работят
Само във Флагман.бг! Избраха лидера на "Прогресивна България" за Бургас
Шоколадов чийзкейк без печене: Кремообразно изкушение за горещите летни дни
Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух
