Полиция и жандармерия проведоха спецоперация срещу престъпността в Стара Загора
Намерени са наркотици
Служители на Областна дирекция (ОД) на МВР в Стара Загора и на жандармерията са провели специализирана полицейска операция по линия наркотици, нелегална миграция и нарушаване на обществения ред в квартал „Лозенец“. Това потвърдиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
По време на акцията са съставени пет акта за установяване на административно нарушение за нарушения на Наредбата за опазване на обществения ред на Община Стара Загора.
Полицейски служители от Второ Районно управление са задържали двама мъже за срок до 24 часа. При проверка на жилището на единия от мъжете са намерени и иззети пакетчета с бяло кристалообразно вещество. При проверка на другия мъж - на жилището и колата му, са намерени и иззети пакетчета и буркани със зелена растителна маса.
Предстои изготвянето на експертиза за установяване на съдържание на наркотични вещества.
Полицейските служители са иззели пет електронни устройства за усилване на звука и 14 озвучителни тела.
Работата по двата случая продължава в рамките на образувани бързи производства, предаде БТА.
Пица на тиган - лесна и бърза рецепта без фурна
Дейвид Бекъм официално е милиардер
Жълт код за интензивни валежи и гръмотевици в събота
Зодията с най-добро чувство за хумор според астролози
15/05/2026, Петък 20:30
0
Първи голям удар на фаворита в Джирото
Готварство за начинаещи - препоръки
Зеленски гневен след мащабна руска атака
Извънредно: Зрелищна катастрофа до хотел "Мираж" в Бургас - шофьор обърна колата си по таван
Любов, кариера и приятелства според вашата зодия
15/05/2026, Петък 19:00
0
Ивайло Мирчев с разтърсваща реакция след драмата с агресивен шофьор
Велик вратар пред бургазлия: Имам 800 мача, нормално е да ги забравям
Гръцкият Сървайвър завърши с ампутация, спряха сезона
