Любовта с бургазлийка ли доведе Ергена инкогнито на Морска гара (СНИМКА)
Евгени Генчев се присъедини към ВИП зоната на топ събитието през уикенда - TEEN BOOM FEST
Талантливият пианист, който влюби в себе си и после разби сърцата на не една и две родни моделки и сексбомби, Евгени Генчев пристигна неочаквано в Бургас. Ергенът 2, който след участието си в нашумелия тв формат се превърна в абсолютен символ за сексапилен, успешен и интелигентен мъж, се присъедини към ВИП зоната на топ събитието през уикенда - TEEN BOOM FEST.
Хитовият фестивал за четвърта поредна година събра едни от най-следваните лица в социалните мрежи и над 11 000 души публика в зоната на Морска гара.
Впечатление направи фактът обаче, че Генчев, който присъства само на втория ден, не бе обявен в програмата, а идването му е инкогнито.
Това светкавично ни препраща към два въпроса – чия е тази нежна ръка на рамото му, дали Евгени не е срещал новата си любов в морския град, където му стана навик да приижда, все пак красотата на бургазлийки е безспорно доказан научен факт, а дали новата жена до Ергена е от инфлуенсърските среди, където също имаше плеяда хубавици. Разбира се, не изключваме и вариант три, в който 27-годишният пловдивчанин е тук по бизнес дела, свързани с негови изяви в успешния формат.
Ценови шок за българите - поскъпване на храни и стоки с до 100%
Притесненията на британски инфлуенсъри в Дубай
Мускулната слабост е сред симптомите на които да обърнем внимание
"Мис Палестина" влиза в редиците на БСП за парламентарните избори
Лейди Гага и Полански обявиха, че ще се оженят
Британците са изправени пред най-високите цени на бензиностанциите досега
Трудова злополука във Велико Търново, работник загина при инцидент с преса за пластмасови изделия
Геро започна да качва килограми след шокиращото отслабване
3.7 млрд. лева остават в икономиката, а обмяната им продължава безсрочно
На 8 март мъж умишлено прегази бившата си
Община Несебър разширява паркинг зоната по улица „Изгрев“
Паника в Белгия, експлозия избухна пред синагога в Лиеж

А иначе, имам информация чия е ръката. Ръката е от семейство Адамс.
Връзка между тийн бум фест и егаси феста няма не.
Егати поставените лица.
Да не отнеме всичкото на "вечната камериерка."....а именно чистенето, гладенето и прането!
Укусури и жигосаната си щерка от битов травматизъм, която само един истински мъж я взе......и после и би шута, щото копира това изчадие адово....до болка и травматизъм.
И сега ще си скубе косата, която и без туй и липсва.