Виждали ли сте Коста, напуснал е дома си в с. Русокастро преди 7 дни, близките му го търсят
66-годишният мъж е обявен за издирване
Виждали ли сте този мъж? Казва се Коста Павлов, от с. Русокастро, община Камено. Близките му се тревожат за него и вече 7-и ден го издирват под дърво и камък.
Съпругата му споделя, че е болен и вероятно се е загубил. Униформени служители и полицейско куче също са се включили в акцията.
"На 12.08.2023 г. съпругът му е напуснал дома ни в с. Русокастро, с микробус е пристигнал в съседното село Ливада и повече нищо не зная за него. Обявих го за издирване. В събота се е качил на микробуса от Русокастро в 9:00 ч и е слязъл в Ливада към 9:05 или 9:10 ч. Има го на камерите, бил е в един магазин, близо до площада. Търсиха го и с куче, 10 полицаи обикалят района по канала, но все още не няма следа от него. Той е търсил някой там и понеже не познава селото се е загубил", разказва съкрушената жена, която живее с Коста от 38 години и твърди, че е най-добрият човек в този свят, въпреки че е болен.
Тя апелира, всеки който може да й помогне или срещне Коста, да я потърси на телефон : 0892 72 35 27 Севда Павлова.
Вписаха Весела Лечева в Търговския регистър като председател на БОК
Учени разкриха: Жените с този ръст са най-щастливи в любовта
Актрисата Милица Гладнишка на 50 г. и все още не иска сватба
Летните бури няма да спрат, напротив - ще се усилват
МОН разреши на ВУЗ-ове да намалят бакалавъра на 3 г., ако искат
Тежък удар по Българската национална телевизия
Метеоролози: В Източна България ще е страшно, гответе се за дискотека от мълнии
Африканската гореща вълна е много близо до България, връхлитат температури до 40 градуса
Шефът на "Гранична полиция" разкри: Мигранти дават по €5 бона, за да стигнат до София
Марин Киров на форум за лидерство: Крещящите хора и популизмът окончателно отстъпват пред подготвените лидери
"Игра на дронове" край Чернобил, опасността от теч на радиация е реална
Северна Корея откри нов завод за обогатяване на уран за ядрените си оръжия

Най-вероятно тъмнозеленитв са го бастисали и изяли.