Зверска диета погубила красавицата Деница Такева
Фотосите са от началото на юни т.г. и показват, че известната изследователка на Египет е станала почти ефирна от глад
Покрусени приятели и почитатели на една от най-умните и красиви жени на съвременна България не спират днес да се питат каква е причината за неочакваната й кончина. Само допреди месец Деница Такева е била жизнена, участвала е във форуми по египтология и е изглеждала блестящо – както винаги.
Изключително близки до семейство Такеви споделиха, че 40-годишната майка на две малки момиченца е издъхнала в болница, като крайната диагноза за смъртта е сепсис. Отказали са жизненоважни органи – черен дроб и бъбреци. Преди няколко седмици Такева заедно с двете си дъщерички Деа и Ниа, както и с родителите си, е била на море. Почувствала се е отпаднала и почти не се е хранела. След прибирането й у дома, състоянието й започнало да влошава и е била приета в болница.
Деничка-звездичка отлетя в небето! Дъщерята на известен журналист почина едва на 40 години
Оказало се, че прилаганите с години строги диети за поддръжка на перфектното й тяло всъщност са били в противоречие със здравословния начин на живот.
През последната година почти не приемала храна и е предпочитала да поддържа жизнеността си с напитки с високо съдържание на кофеин, което е започнало фатално да уврежда органите й и да срива имунната й система.
Току-що от Българско египтологическо общество,, на което тя бе председател съобщиха, че на 16.08.2023 от 19:00 по БНТ1, в нейна памет ще се излъчи спечелилият първа награда в Международния фестивал за туристически филми в Анталия - "Царят и Слънцето. Пътешествие в историята на Древен Египет“. Филмът ще може да гледате и на 19.08.2023, 20:45 по БНТ4.
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си

Лека ѝ пръст, съболезнования на семейството!
Капиш? Светла й памет инак на женицата.
Дамата не е вече между нас живите, но тук има над 20 коментара, в които чета колко грозна е била преди пластични операции, колко умна може да е била щом е починала от диети и всякакви подобни малоумни изказвания…
Драги дами и господа подхождайте с емпатия, разбиране, без предубеждения и оставете егото и лошотията някъде в страни, там където няма да успеете да ги достигнете дори да искате…
Вероятно не само с починалите се отнасяте по този начин, а и с хората, които стоят до и срещу вас…
Знайте, че човек е като огледало - ако се усмихнете на човека срещу вас и той ще ви се усмихне, ако подходите зле, не очаквайте той да подходи с усмивка…
А сега наведете глава и смирено се помолете за душата на момичето…
Светла й памет и дано е на едно по-добро и човечно място!
Дебил комплексиран.... Я марш!
Ама нито дума,за него!
Изпосталя Горкия...ама не от диети!
Стара Златка си мисли горката,че ще се оправи...да ама не!
Химиотерапията го срина!
Що не обърнете внимание на обикновените хора..... пострадали от чумата на онкологичните заболявания....
Той "нашия"- цял живот се е пазил,дъвчел е стократно всяка една хапка,движил се е,не е пушил,пил е като "пиле"....и НАКРАЯ ВСЕ ТАЯ.
Чувай Боже и закриляй.
Да минава.
Чак помагали на другите "хора"..Колко сте прости! И ви е хубаво,нали? Мръсни и жалки души носите.
Плюйте,много ще страдате някой ден!Да си спомните тогава колко л@йна сте изяли!
Приготвяйте си новите дрехи и вие, малоумните добитъци, 'дет' се вапсахте!
Държите да си натрапите малоумното мнение и да си докажете колко сте "прави" ,умни и велики!
Всъщност сте прости,жалки,лицемерни селяндури! И децата ви са селяндурчета! И родителите ви и те-да отгледат л@йняна,плюеща бактерия.
По-жалко от това да нареждаш прясно починал човек,когото дори не познаваш има ли!?