Зверска диета погубила красавицата Деница Такева
Фотосите са от началото на юни т.г. и показват, че известната изследователка на Египет е станала почти ефирна от глад
Покрусени приятели и почитатели на една от най-умните и красиви жени на съвременна България не спират днес да се питат каква е причината за неочакваната й кончина. Само допреди месец Деница Такева е била жизнена, участвала е във форуми по египтология и е изглеждала блестящо – както винаги.
Изключително близки до семейство Такеви споделиха, че 40-годишната майка на две малки момиченца е издъхнала в болница, като крайната диагноза за смъртта е сепсис. Отказали са жизненоважни органи – черен дроб и бъбреци. Преди няколко седмици Такева заедно с двете си дъщерички Деа и Ниа, както и с родителите си, е била на море. Почувствала се е отпаднала и почти не се е хранела. След прибирането й у дома, състоянието й започнало да влошава и е била приета в болница.
Деничка-звездичка отлетя в небето! Дъщерята на известен журналист почина едва на 40 години
Оказало се, че прилаганите с години строги диети за поддръжка на перфектното й тяло всъщност са били в противоречие със здравословния начин на живот.
През последната година почти не приемала храна и е предпочитала да поддържа жизнеността си с напитки с високо съдържание на кофеин, което е започнало фатално да уврежда органите й и да срива имунната й система.
Току-що от Българско египтологическо общество,, на което тя бе председател съобщиха, че на 16.08.2023 от 19:00 по БНТ1, в нейна памет ще се излъчи спечелилият първа награда в Международния фестивал за туристически филми в Анталия - "Царят и Слънцето. Пътешествие в историята на Древен Египет“. Филмът ще може да гледате и на 19.08.2023, 20:45 по БНТ4.
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас

Лека ѝ пръст, съболезнования на семейството!
Капиш? Светла й памет инак на женицата.
Дамата не е вече между нас живите, но тук има над 20 коментара, в които чета колко грозна е била преди пластични операции, колко умна може да е била щом е починала от диети и всякакви подобни малоумни изказвания…
Драги дами и господа подхождайте с емпатия, разбиране, без предубеждения и оставете егото и лошотията някъде в страни, там където няма да успеете да ги достигнете дори да искате…
Вероятно не само с починалите се отнасяте по този начин, а и с хората, които стоят до и срещу вас…
Знайте, че човек е като огледало - ако се усмихнете на човека срещу вас и той ще ви се усмихне, ако подходите зле, не очаквайте той да подходи с усмивка…
А сега наведете глава и смирено се помолете за душата на момичето…
Светла й памет и дано е на едно по-добро и човечно място!
Дебил комплексиран.... Я марш!
Ама нито дума,за него!
Изпосталя Горкия...ама не от диети!
Стара Златка си мисли горката,че ще се оправи...да ама не!
Химиотерапията го срина!
Що не обърнете внимание на обикновените хора..... пострадали от чумата на онкологичните заболявания....
Той "нашия"- цял живот се е пазил,дъвчел е стократно всяка една хапка,движил се е,не е пушил,пил е като "пиле"....и НАКРАЯ ВСЕ ТАЯ.
Чувай Боже и закриляй.
Да минава.
Чак помагали на другите "хора"..Колко сте прости! И ви е хубаво,нали? Мръсни и жалки души носите.
Плюйте,много ще страдате някой ден!Да си спомните тогава колко л@йна сте изяли!
Приготвяйте си новите дрехи и вие, малоумните добитъци, 'дет' се вапсахте!
Държите да си натрапите малоумното мнение и да си докажете колко сте "прави" ,умни и велики!
Всъщност сте прости,жалки,лицемерни селяндури! И децата ви са селяндурчета! И родителите ви и те-да отгледат л@йняна,плюеща бактерия.
По-жалко от това да нареждаш прясно починал човек,когото дори не познаваш има ли!?