×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Най-добрите скейтъри от цял свят ще мерят сили в Бургас за девета поредна година


Най-добрите скейтъри от цял свят ще мерят сили в Бургас за девета поредна година
Морския град става домакин на незабравим скейтборд уикенд, вижте програмата
13 Август 2023, Неделя, 16:30 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ

Идват професионалисти дори от Колумбия и Аржентина

Топ скейтъри от целия свят идват в Бургас, за да покажат уменията си на дъската в деветото поредно издание на Burgas Skate Open. Събитието се организира от Скейтборд клуб Бургас и местния скейтборд магазин с подкрепата на Общината и ще се проведе на няколко места в морския град. 

Най-добрите български скейтъри ще се изправят срещу гости от цял свят. Засега е потвърдено, че ще има участници от Румъния, Сърбия, Гърция, Италия, Испания, Великобритания, Нидерландия, Швеция, Колумбия и Аржентина. 

„Събитието цели да покаже на широката публика какъв спорт е скейтбордът и колко атрактивен е той. Освен състезание за професионалистите, ще имаме и категория за деца в две възрастови групи, както и специална категория за жени“, каза съорганизаторът на Burgas Skate Open пред Флагман Ивайло Найденов. С него дни преди събитието ще говорим и в подкаста на Флагман Ф-Студио по най-различни теми, включително и скейт културата в Бургас.

Във всеки от дните на състезанието има предвидени и други събития. Вижте пълната програма: 

18 АВГУСТ ПЛОЩАД „ТРОЙКАТА“

16:00Ч. – 18:00Ч. РЕГИСТРАЦИЯ + ЗАГРЯВКА
18:00Ч. CASH FOR TRICKS (САМО ЗА КАТЕГОРИЯ PRO)
ГАЛЕРИЯ „БАЕВ“
20:00 Ч. – (K)NOWHERE FAST
ИЗЛОЖБА НА МИНА МИТИЧ
COLLECTIBLES
ВИЗИЯ ЯВОРСКИ, СНИМКИ ВЕЛИКО БАЛАБАНОВ

19 АВГУСТ СКЕЙТ ПАРК „ИЗГРЕВ“

16:00Ч. – 18:00Ч
AM & GIRLS ЗАГРЯВКА + КВАЛИФИКАЦИЯ
18:00Ч. – 20:00Ч.
PRO ЗАГРЯВКА + КВАЛИФИКАЦИЯ
РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „ПЕЙО ЯВОРОВ“
21:00 Ч.
RULES OF MISCONDUCT
ФОТО ИЗЛОЖБА
МИЗИКА: ANGEL K.

20ТИ АВГУСТ – СКЕЙТ ПАРК „ИЗГРЕВ“

16:00Ч. – 18:00Ч
AM & GIRLS ЗАГРЯВКА + ФИНАЛ
18:00Ч. – 20:00Ч.
PRO ЗАГРЯВКА + ФИНАЛ
МОРСКО КАЗИНО
22:00Ч.
СКЕЙТ ВИДЕО ВЕЧЕР
 


В категории: Бургас , Спорт


Георги РУСЧЕВ Автор
Георги РУСЧЕВ
14
Коментара
14
Коментара по темата
14.
Пригожин
14.08.2023 09:31:53
0
0
Шойгу! Герасимов! Где боеприпасы? Посмотрите на них, суки
13.
10 хаха пробвай се
13.08.2023 21:42:53
4
0
Ми набии да видим колко си смел,прост и бит паляк
12.
SK8 power
13.08.2023 19:32:51
3
5
ЗАЩО няма сайт с ЦЕНИ,ценоразпис 1час 2чяса ,цял ден сярта,наем екипировка,работно време,сезоно ли е целогодишно междугалактическо ?
Едво хубаво интересно нещо да има в кухавелския Бургас и никакво инфо
Флагман "издоете ":-) чичо кмет с малко кинти € за реклама да пуснете 1реклама на Wake Park с телефони и цени
11.
Do osem
13.08.2023 18:02:29
3
3
Duhai go.
10.
Asas
13.08.2023 18:01:27
4
6
Видиш ли скейтъри по улицата набии му един мощен шамар зад врата ви така профилактично.
9.
Asas
13.08.2023 18:00:12
9
7
Насрани пикльовци това са скейтърите. На един шамар живот пияни и надрусани по цял ден. Жалки клошари
8.
Ганьо
13.08.2023 17:52:44
7
16
Ганьо не иска скейтъри. Ганьо иска цигани да му пеят Моя Германия
7.
до 5
13.08.2023 17:45:27
1
2
има, но ти ще носиш бургери на хората
6.
Отивай и ти за 5-6€
13.08.2023 17:37:48
2
32
Да миеш кенефи и да правиш битки в чужбина нещастник
5.
Прости ама прости
13.08.2023 17:19:21
32
11
Как разбрахте че са най големите утайки?Дърпат чанти и синджири или влизат да обират стари хора по селата?Тъпи нововродени комунисти!Повечето скейтъри в чужбина работят престижни професии и взимат по 5-6000 евро на месец,а на вас родителите ви още ви дават дневни!
4.
Динамо
13.08.2023 17:08:25
2
37
До 2
Спирай дрогата боклук
3.
Кмета
13.08.2023 17:03:54
4
34
Малко са ни нашите наркомани, че ся и други ще идват.
2.
Uncle Mityo
13.08.2023 16:54:20
31
5
Ходи им го кажи на Изгрев,паляк
1.
Asas
13.08.2023 16:33:43
13
34
Най-големите утайки тийнейджъри на скейтборд мръсни гнусни пияни надрусани вие ги събирате от цял свят тези мърши. Аз затова ли плащам данъци да ми харчите парите за тези наркомани.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Дневен хороскоп за 26 февруари: Кармични уроци за Овена и нови възможности Дневен хороскоп за 26 февруари: Кармични уроци за Овена и нови възможности Ракът ще е доста разсеян, да избягва подписването на важни документи Карлос Насар отново е спортист №1: щангистът написа нова златна страница в българския спорт Карлос Насар отново е спортист №1: щангистът написа нова златна страница в българския спорт Олимпийският, световен и европейски шампион спечели анкетата с 1040 точки и влезе в историята с втори пореден триумф Връчиха вторите туристически награди в Бургас, вижте кои са отличените Връчиха вторите туристически награди в Бургас, вижте кои са отличените Нови международни събития ще привличат гости целогодишно  Ивайло Мирчев на протеста: Сарафов се барикадира в кабинета, а Пеевски превърна хотел в бункер Ивайло Мирчев на протеста: Сарафов се барикадира в кабинета, а Пеевски превърна хотел в бункер Превърна „Берлин“ в бункер и се е изнервел, защото хората му започват да не го слушат, заяви депутатът от ПП-ДБ Литаско иска 3 млрд. евро от България заради мерките срещу Лукойл Литаско иска 3 млрд. евро от България заради мерките срещу Лукойл От швейцарската компания твърдят, че държавата ни е нарушила инвестиционната спогодба  Цветанка Ризова към Балабанов: Ваш министър се прегръщаше с приятел преди бруталния скандал с д-р Хасърджиев Цветанка Ризова към Балабанов: Ваш министър се прегръщаше с приятел преди бруталния скандал с д-р Хасърджиев  Разкритията на Георги Клисурски за обществената поръчка, подписана в последния ден на управление на Силви Кирилов, е грандиозна лъжа, твърди депутатът Историческа стъпка за здравеопазването в Бургас, започна изграждането на Кръвен център Историческа стъпка за здравеопазването в Бургас, започна изграждането на Кръвен център Започна изграждането на дългоочаквания Кръвен център в двора на УМБАЛ Бургас Йотова освободи главния секретар на МВР Мирослав Рашков Йотова освободи главния секретар на МВР Мирослав Рашков Президентът подписа указ за прекратяване на правомощията му Класират наново вече одобрени 2500 блока за саниране заради преоценка Класират наново вече одобрени 2500 блока за саниране заради преоценка Засегнати ще бъдат и резервните списъци От утре влизат продажбите на картите за градски транспорт в Бургас на цена от 1 евро От утре влизат продажбите на картите за градски транспорт в Бургас на цена от 1 евро Мярката е по предложение на кмета Димитър Николов и цели да насърчи учениците и студентите да използват повече обществения превозвач
Кьовеши поиска уволнението на българския европрокурор Кьовеши поиска уволнението на българския европрокурор Окончателното решение може да вземе Съдът на ЕС Ryanair орязва полети Ryanair орязва полети Очакваната промяна ще доведе до премахването на близо 3 милиона места Колко плаща шефът на ChatCPT на ключови служители, базови заплати до 685 000 долара годишно Колко плаща шефът на ChatCPT на ключови служители, базови заплати до 685 000 долара годишно Федерални документи показват колко получават изследователи, инженери и продуктови специалисти в компанията на Сам Алтман Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол" Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол" Разделихме се колегиално и възпитано, но заради сериозни различия във вижданията ни по политически въпроси, призна Нинова  Русия разруши щаба на Черноморския флот в Севастопол Русия разруши щаба на Черноморския флот в Севастопол Сградата беше бомбардирана от Украйна още през 2023 г., но руснаците не я пипаха като символ на „града герой“  Демократите в САЩ признаха, че нелегалните чужденци са им по-важни от американците Демократите в САЩ признаха, че нелегалните чужденци са им по-важни от американците Според Тръмп правителството трябва да защитава гражданите на САЩ, а не незаконните имигранти Турски изтребител се разби до магистрала (Видео) Турски изтребител се разби до магистрала (Видео) Министерството на отбраната обяви пилота за „мъченик“  Мигрант нокаутира бяла ирландка в центъра на града (Видео) Мигрант нокаутира бяла ирландка в центъра на града (Видео) Полицията е в задънена улица. Моли за помощ при издирването му  Песента „Югославия“ предизвика политическо напрежение преди сръбската селекция за Евровизия 2026 Песента „Югославия“ предизвика политическо напрежение преди сръбската селекция за Евровизия 2026 Социалната мрежа X профил с името „Eurovision Kosovo“ обвини Сърбия, че не може да отдели политиката от конкурса Млади палестински художници превръщат руините на Газа в изкуство Млади палестински художници превръщат руините на Газа в изкуство Паралелно с уличното изкуство, други творци търсят алтернативни пространства за изява
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски е притеснен. Превърнал е хотел ''Берлин'' в бункер, в който хока хора от съдебната система Виц на деня Виц на деня На презокеански кораб:
- Защо обличаш дамска нощница, нямаш ли пижама?
- Имам, но нали по време на корабокрушение спасяват първо жените!
Виц на деня Виц на деня - Г-не, гледам Ви талона и виждам, че често имате вземане-даване с КАТ!?
- Напротив, само даване съм имал, вземане не съм имал никога...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В семейство на потомствени дърводелци, първите десет пръста са млечни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори