Приятелят на касапина от Стара Загора се оправдава, не бил писал той заплашителните съобщения
Мирослав Андонов пусна видео в нета
Набеденият за автор на заплахи в чат реагира светкавично. Мирослав Андонов публикува видео на стената си във Facebook. Това идва, след като се отприщи гнева на много хора в социалните мрежи от публикувания разговор между него и негов познат.
Както БЛИЦ писа по-рано в него се съдържаха обиди към пострадалото момиче от Стара Загора. Тя беше жестоко бита и нарязана с макетен нож от Георги Николаев. Освен нецензурните думи, в разпространения чат, имаше и закани.
Ето какво каза Мирослав:
„Аз съм Мирослав Андонов, тук съм във връзка със случилото се в чата, във връзка с момичето.
Искам да кажа, че не съм писал нищо, не съм аз извършителя, някой ме е набедил. Взел и е направил фалшив чат, знаете колко е лесно. Знаете как се случва. Не знам защо на мен се е случило, но е факт. Аз ще се свържа с органите, подал съм жалба. Ще гледам да направя всичко възможно да докажа наистина, че не съм бил аз, но това е за сега, което мога да направя, да кажа, че не съм писал нищо.“
Над 1000 души коментираха видеото на мъжа. Едва няколко от тях допуснаха, че казаното от него може да е истина. Останалите са на мнение, че младият мъж лъже и това е опит да се измъкне от ситуацията.
Флорентино Перес подготвя огромна трансферна бомба
"Магазин за хората" с фурор до Пловдив
Започна историческо издание на "Сурва"
Млада американка остана без око след грешна диагноза
Три зодии, за които краят на януари 2026 ще бъде съдбоносен
Фенове на ЦСКА събраха 10 хиляди евро за Любо Пенев
България пред мач с държава с население от 50 хиляди души
Обир на инкасо близо до столицата
Най-добрата година за автомобилния пазар в България
Бивша звезда на Левски стана наркопласьор?
Нафтата е на 1/2-финал за Купата на България
Шефът на Мосад по спешност в САЩ, ЦРУ - във Венецуела
