Палачинките с бял шоколад, малинки и чили най-желани в Приморско
Шопите ги харесват със смокиня, а габровци имат само едно изискване – да са с много шоколад
Палачинките с бял шоколад, малина и малко чили са най-търсени в Приморско. Други пък предпочитат да ги комбинират с кафяв шоколад и орехи. Това казаха пред БНТ кулинари от Русе, които от доста години радват жителите и гостите на града със своите специалитети.
Те обаче отказаха да разкрият тайните съставки на сладките палачинки, като признаха, че се опасяват от това рецептата да не стигне до ушите на конкуренцията. Казаха все пак, че любовта е една от подправките, без които не може да се забърка сместа.
„Шопите си падат по палачинки с бял шоколад със смокиня, искат и с плодчета, а габровци казват да им сложим повече шоколад“, добавят майсторите.
Крем от шам фъстък е едно от нещата, които стоят в основата на сладките им вълшебства.
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание
Екшън! Пиян шофьор блъсна паркирани коли във Варна и извади пистолет
Трагедия край Черноград: Бургазлия обърна Фолксвагена си в нива и почина

Явно имаш много свободно време, висейки по опашките за внимание и подаяние
Да не се повтаряме и потретваме.
Познавам един местен селяндур, който преди да отиде на ресторант,в компания или на маса извън майчиния дом -гледа да се наяде при старата .... сакън да не остане гладен горкия.
Тайландски сладолед от Кюприя, гофрети от Симеоновград, дюнер от Разград.....
Пълни боклуци с имитиращи продукти като самите Приморчани.
Чувай Боже и закриляй.
Да минава.
PS: всяка една прилика с действителни лица и събития е просто случайна!