×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кръчмар тушира световен шампион в Крушевец


Кръчмар тушира световен шампион в Крушевец
Руси Петров /вляво/ игра контра на Панайот Рейзи, но падна от кметския стол в Крушевец
31 Октомври 2011, Понеделник, 16:51 ч.
Автор: Бесове.бг

Един от най-интересните дуели за топлите кметски столове в областта се заформи на балотажа в странджанското село, между Иван Тодоров и Руси Петров

Един от най-интересните дуели за топлите кметски столове в Бургаска област приключи с неочакван край. На балотажа в голямото странджанско село Крушевец кръчмар тушира световен шампион по борба. Иван Тодоров, който държи ресторанта на площада, гътна със 78 гласа повече досегашния кмет Руси Петров. Световният шампион по борба и почетен гражданин на Бургас се бореше за трети мандат, но Тодоров, който върти бизнес и с пилета, прекърши полета му.

Коментира се, че причините, довели до изхода на борбата за кметския стол в селото, което се води към община Созопол, са две. Първата и най-важна е, че кръчмарят беше лансиран за поста от листата на ГЕРБ и зад него застана кметът на общинския център Панайот Рейзи, който кацна на втори мандат със същата ракета-носител. Броени дни преди балотажа Рейзи агитирал в Крушевец за Тодоров с ултиматума, че ако той не спечели, пари за селото няма да има и хората да му мислят къде ще минават – към Бургас или към Приморско. Втората причина е свързана с масовия вот на местната вилна зона в полза на Иван Тодоров, който в предизборната си платформа нарече хората там „интелигенцията на селото”, докато Руси Петров тотално ги неглижира.

Очаквайте след малко всичко за община Созопол


В категории: Созопол


Огромна трагедия в Индия
Огромна трагедия в Индия 30/04/2025, Сряда 20:00 0
Екшън в Перник
Екшън в Перник 30/04/2025, Сряда 19:48 0
Путин с показателен ход
Путин с показателен ход 30/04/2025, Сряда 19:24 0
5
Коментара по темата
5.
Гуно
10.11.2011 22:28:29
0
0
Руси по прякор "Манерката"

Повече няма какво да коментира човек
4.
Za po-umniq
04.11.2011 19:29:34
2
2
Ti mai iskash kauboiska sreshta s nojki da ti napravim zatova che govorish za chovek koito e uvajavan 1000pati poveche ot Ivan :) I ne samo v selo no i v cqla balgariq no i v sveta :) Zatova kogato toi otide na drugo mqsto vsichki go poznavat i go gledat s dobri ochi. I ako mislish che selqnin koito predi da mu dadat restoranta PRODAVASHE PILETA V BAGAJNIK shte napravi poveche neshta za seloto mnogo se lajesh. A otnosno tova ako razberem koi si ti prosto shte izcheznesh :)
3.
po-umnia
03.11.2011 19:23:30
2
3
Samo da spodelia s tapia umnik che Ivan Todorov niama nujda da razdava pari za da specheli votovete na horata-toi go e napravil prez poslednite godini sas saprichesnosta si kam bolkite na horota. Toi obedeni seloto i pokaza na vsichki che moje bez boishta i bez razdeliane na cigani i balgari. A otnosno parite koito sa razdadeni - Bat Rusi si izprazni djoba pokrai izbornata kampania, no tova e dalga diskusia koiato niama zashto da obsajdame v momenta. Otnosno kak Ivan govoril niama znachenie, zashto toi govori na ezika na horata ot selo i smiatam che do sega shtom im e pomagal bez finansovi vazmojnostiq to ot sega natatak s finansirane ot obshtinata, shte promeni izcialo oblika na seloto. Otnosno BIVSHIA kmet Rusi, smiatam che shte e po-dobre da se tarkalia pian po-gol zadnik be z titlata si Kmet
2.
Умник
01.11.2011 20:53:21
1
1
Първо искам да заявя че Руси Петров е направил толкова много за това село, колкото всичките кметове досега неса направили взети заедно. Второ кои сте вие че да съдите човек който обича да си пийва във времето което не е на работа? Всеки си има право да прави каквото си иска. Плюс това във вечерта преди балотажа са раздадени 20000 лева за да се гласува за "крачмаря" който използва думи като "излазят","влазят","облачят","съблачат" и вечно се облича с дрехи който са лекиосани и миришат гадно. А да не говорим за ресторанта му че трябваше да бъде затворен от ХЕИ преди много време. И може да благодари само на Руси че досега не е повикал съответните органи.
1.
касабовски миндерлък
01.11.2011 14:13:32
2
6
И все пак да не забравяме от коя мутрагенска партия бе издигнат г-н Руси Петров - партията на "Зарзаватите" представлявана от Илиян Стефанов, бившата звезда на държавна сигурност - Зорка Хрусанова, търговецът с цветни метали - Румен, по прякор "Желязото", следствения лихвар - Тошко "баничаря" и сие. Това е и основната причина Руси Петров да си повярва, че ще спечели изборите на първи тур и така вместо трети мандат получи световната титла по алкохолизъм, за която доколкото съм запознат кандидатства и г-жа Касабова! Само едно не ми е ясно: как като десен журналист Катя Касабова неуморно лиже комунистически гъзове, пълнейки сайта си с порнографски материали. Може би се надява мазната и личност да бъде поканена в някоя от общините за подписване на договор за реклама! Надявам се това да не се случи в нито една община, защото в крайна сметка и малките деца знаят, колко злобен и дребен човек е г-жа Касабова! И до ден днешен не е ясно с какви пари поддържа този скъп тунинг и откъде със журналистическите си заплати събраха пари да платят грандиозния кичозен банкет по случай 50-годишнината на г-н Касабов. Пиши си Катя, пиши си да се намираш на работа, защото луд без работа прави лудурии! По-добре малки в сайта ти, отколкото големи на улицата!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Откриха трупа на Магдалена, която изчезна след купон, а телефонът ѝ бе открит захвърлен Откриха трупа на Магдалена, която изчезна след купон, а телефонът ѝ бе открит захвърлен Задържан е 17-годишен ученик, заподозрян за убийството на девойката Край на хаоса! От петък ще има синя зона в цялото ж.к."Възраждане" Край на хаоса! От петък ще има синя зона в цялото ж.к."Възраждане" От 2 май улиците в района влизат в платен режим – жителите ще могат да паркират с локален стикер Лоша новина за ГЕРБ от Валенсия! ЕНП не прие кандидатурата на Мария Габриел Лоша новина за ГЕРБ от Валенсия! ЕНП не прие кандидатурата на Мария Габриел За първи път партията на Бойко Борисов няма да има представител в ръководството на Европейската народна партия  Екшън в Перник Екшън в Перник Стрелба през нощта, има задържан "Черноморец" удари "Загорец"! Бургазлии докосват Втора лига "Черноморец" удари "Загорец"! Бургазлии докосват Втора лига Всички голове днес паднаха след почивката Счупен ли е българският F-16? Счупен ли е българският F-16? Има отклонение в една от системите, но това не е грандиозен проблем... Първа реална стъпка към изграждането на нов гробищен парк в Бургас Първа реална стъпка към изграждането на нов гробищен парк в Бургас Надеждите са скоро да бъде решен един от големите проблеми на най-големия жилищен комплекс в морския град Фрапантен инцидент в България Фрапантен инцидент в България Джигит се заби в дърво на оживена улица Снимките с Буфон са едно, големият срам на Юве в София е друго! Снимките с Буфон са едно, големият срам на Юве в София е друго! Идеален момент е да си припомним, че Ювентус е бил разгромен в България Бюджет 2025 на Приморско е исторически – с грижа и внимание към всяко населено място и човек Бюджет 2025 на Приморско е исторически – с грижа и внимание към всяко населено място и човек ПРИМ ФЕСТ, който промени облика ни като туристическа дестинация ще бъде надграден, всяка вечер ще има забавления и за гостите на Китен
Огромна трагедия в Индия Огромна трагедия в Индия Хотел се превърна в "газова камера" Путин с показателен ход Путин с показателен ход Преименува летище на "Сталинград" Зеленски с притеснителни думи за Русия Зеленски с притеснителни думи за Русия Президентът на Украйна твърди, че... Срина се при Гала Срина се при Гала Поводът за драмата му е внезапната смърт на оперния певец Борислав Спиров, който загина след нелепа катастрофа с камион Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Загиналият парашутист е бил член на 63-та парашутна бригада и е починал тази нощ във военната болница в Ниш от наранявания Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори