Тази стена на апартамент ще падне и може да убие някого
Напуканото жилище от столичния кв. „Слатина“ изглежда крайно притеснително
Стена на апартамент, която е напукана и изглежда всеки момент ще падне, плаши живущите в столичния квартал „Слатина“.
Читатели на Флагман.бг изпратиха снимка от блок 62, която е доста притеснителна. Става въпрос за външна стена на апартамент на 15-ия етаж.
Дори малко парче да се отчупи трагедията може да е много голяма, алармират живущите в района.
Подаден е сигнал до столичната община, но резултат до този момент все още няма.
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми

Блок 62 вход А / УЛ.ХЕМУС N82 Не се изказвай неподготвен, а иди и виж!
Бас правя че тези стаи се ползват за жилище, с просто око се вижда къде е хоризонталната цепнатина там има плоча която е била таван над усвоената тераса.
Обърква те фактът че цвета на пропуканата мазилка е сивкав, но е бил виолетов и не е толкова дебела като соц мазилките. Сравни цветът на 13 и 15 етаж! Или те объркват малките прозорци, може би? Това е правено преди не повече от 20 години, а блокът е на поне 40 години.
Всъщност може да се укрепи с бетонова колона, но до 15 етаж, доста скъпо и надали.
Няма какво да даваме акъл общината си има архитекти, да обърнат внимание веднага.