Само във Флагман! Арестуваха Рибката и Кирил при зрелищна среднощна акция в Бургас (СНИМКИ)
В тях са намерени кокаин и канабис
Христо Димитров-Рибката и Кирил К. са арестувани с наркотици при зрелищна среднощна акция в Бургас, научи Флагман.бг. Екшънът се разигра късно снощи на бул. "Сан Стефано", който бе блокиран от три патрулни автомобила и един бус на Криминална полиция.
Рибката шофирал лекия си автомобил Опел Корса в посока бул. "Мария Луиза", когато в района след кръстовището с ул. "Гладстон" е спрян от полицаите от Първо РУ-Бургас. С него в колата се возел и криминално проявеният 32-годишен Кирил К. При направените обиск и претърсване в тях са намерени наркотици - три полиетиленови пликчета с кокаин и пет пакета марихуана.
Точното количество на намерената дрога е в процес на установяване.
Христо Рибката и Кирил К. са стари познайници на полицията. Димитров често е хващан с наркотици. Едно от последните му задържания е при акция през септември м.г. в апартамента на Дроба на ул. "Дебелт", докато готвят пико.
Бургазлия прекара Нова година зад решетките, намериха канабис и кока в Мерцедеса му
Кирил К. също е с досие за наркотици. Той прекара Нова година в ареста, след като няколко часа преди това е хванат с наркотици.
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“

Добре дошли в страната на 80% русифилодебили прокомунисти!
Те, не бяха такива, обаче ЕС ги съсипа, тях и държавата им. Хихихи.