×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Турски бизнесмен загина при престрелка по време на сафари в Етиопия
  • Кран падна върху влак в Тайланд, 22 души загинаха
  • Днес е Банго Васил - празник на ромите в България
  • Седем са кандидатите за поста европейски прокурор от България
  • Средният осигурителен доход за ноември е 1933 лева
  • Едното платно в участък от пътя Пловдив – Рудозем е под вода заради авария
  • ВАС потвърди решение за конфликт на интереси на кмета на Община Кубрат Алкин Неби
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кубрат се качи мъртво пиян на мощен джип, с който може да премаже като клечка друго МПС


Кубрат се качи мъртво пиян на мощен джип, с който може да премаже като клечка друго МПС
Това е Кубрат Исионов, който бе осъден на 5 месеца условно с 3-годишен изпитателен срок
09 Юни 2023, Петък, 22:00 ч.
Автор: Флагман

Полицейски екипи го спипаха край Созопол

26-годишният Кубрат Исионов от Стара Загора получи 5-месечна условна присъда с 3-годишен изпитателен срок, след като бе спипан да шофира джипа си „Вранглер“ край Черноморец мъртво пиян.

Кубрат се качил зад волана на мощното возило, с което може да прегази като клечка всеки по-малък автомобил, след като е приел бутилка твърд концентрат. Дрегерът отчел 1,95 промила алкохол в кръвта.

Заралията бил спрян от полицейски екипи на 21 май т.г. на пътя между Черноморец и Созопол.

Той се е признал за виновен и е подписал споразумение с прокуратурата, което тази седмица бе одобрено от Районния съд в Бургас. Книжката му е отнета за 8 месеца.




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Обявяват национална грипна епидемия? Обявяват национална грипна епидемия? 14/01/2026, Сряда 21:40 1
Тервел ИЛИЕВ Доматите и краставиците станаха "златни" Доматите и краставиците станаха "златни" 14/01/2026, Сряда 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ Варненец сви GSM и ще лежи година в затвора Варненец сви GSM и ще лежи година в затвора 14/01/2026, Сряда 20:03 0
Тервел ИЛИЕВ Погнаха секссимвол за серия изнасилвания Погнаха секссимвол за серия изнасилвания 14/01/2026, Сряда 19:40 15
Тервел ИЛИЕВ Кирил Домусчиев похвали Папазки за ЦСКА Кирил Домусчиев похвали Папазки за ЦСКА 14/01/2026, Сряда 18:30 0
11
Коментара по темата
11.
Денката
11.06.2023 17:46:13
0
1
Според мен трябват Крумови закони в тази държава, и то веднага. Особено за шофьорите. Ако не знаете какви са били тези закони, позаинтересувайте се. Действието е гарантирано.
10.
Кико
10.06.2023 10:21:07
1
12
Какво значи това "Споразумение"? Като пионерче обещава, че повече няма да прави така и го пускат да си ходи със здраве? Щом тук начужда територия е отпуснал така юздите смятай какви ги върши в Заарата.
На такива келеши директно да се конфискува и возилото и книжката до живот. Само тогава може мааалко да се постреснат. НАП да проверява такива превозни средства с какви пари са закупени,, защото явно не са от спестени закуски
9.
Кажи честно
10.06.2023 07:09:56
2
18
О небеса , каква новина. С нея правим известен поредния тъпоумен примат от Старата Загора. Очаквайте скоро. Гунчо щангата от Сусурлево, брат близнак на Кубрат , бе хванат да изнасилва коза. Провлеченият под отговорност призна за деянието си и каза , че ще припознае козлето . Позволявам да го побликувате , хонорар не искам.
8.
Кирил
10.06.2023 00:46:55
1
12
Примат депутат c9b
7.
Свидетел
09.06.2023 23:59:26
1
39
Едно време, касабов караше вранглера си нокаут. Веднъж извиках полиция на една бензиностанция, но го пуснаха щото беше депутат.
6.
ГРАД КОЗЛОДУЙ
09.06.2023 23:15:19
2
26
33 Години Съсипана и Погубена
Република
България
5.
ГРАД КОЗЛОДУЙ
09.06.2023 23:11:59
2
25
за Мильони Няма Закони за Кокошка Няма Прошка
4.
Бадмитко
09.06.2023 22:55:30
3
24
ВРАНГЛЕРИТЕ СА ГОЛЕМИ, ОГРОМНИ, 5 ТОНА И НАГОРЕ ТЕЖАТ
3.
Мими
09.06.2023 22:40:33
1
33
Кубрат Исионов?!?! Алооо, тоя тъповид да не е избягал от интерната в деветинции.....
2.
Tomba
09.06.2023 22:21:23
3
27
Skior li toa
1.
ТТ
09.06.2023 22:14:17
1
29
Пендел.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Докога ще повтарят лъжата, че машините били станали просто принтери? Докога ще повтарят лъжата, че машините били станали просто принтери? И какъв ви е зорът да не се разпечатват разписки бюлетини и да не се броят те? Ивайло Мирчев: Протестите не промениха нищо, чалгарите на Слави се продадоха Ивайло Мирчев: Протестите не промениха нищо, чалгарите на Слави се продадоха Не бива да позволяваме на управляващите да освинят и тези избори, защото искат точно това, каза той Асен Василев: Парите за две детски градини отидоха за охраната на Борисов и Пеевски Асен Василев: Парите за две детски градини отидоха за охраната на Борисов и Пеевски Това се случи с подкрепата на БСП и ИТН, уточни той На косъм от голяма трагедия в центъра на Бургас: Пожарникари изкараха мъж от горящ апартамент На косъм от голяма трагедия в центъра на Бургас: Пожарникари изкараха мъж от горящ апартамент Драмата се разиграва в този момент на ул. „Гладстон“ 79 Бойко Борисов: Да гласуваме със сканиращи машини! ПП-ДБ: Това ще освини вота Бойко Борисов: Да гласуваме със сканиращи машини! ПП-ДБ: Това ще освини вота Ако служебното правителство не може да ги достави навреме, да оставим действащия Изборен кодекс, предлага той Заварих Царево, в което хората не си говореха. Сега заедно асфалтираме квартали, които нямаха и улична мрежа Заварих Царево, в което хората не си говореха. Сега заедно асфалтираме квартали, които нямаха и улична мрежа За два дни в най-южната община стартираха два сериозни проекта, но вижте още какво предстои до края на 2026 г. - с осигурен финансов ресурс, което всъщност е най-голямата заслуга на един истински местен управленец   Ще има ли паметник на Васил Левски в Бургас Ще има ли паметник на Васил Левски в Бургас Председателят на Общински съвет-Бургас разясни процедурата и актуалното състояние на проекта за изграждане на паметник на Апостола на свободата На каква възраст мъжете са най-палави На каква възраст мъжете са най-палави Господата на 60 често поддържат нива на сексуална активност, подобни на младежите на 20 Играта с вота, Пеевски и гардовете загрубя, опозицията заговори за изнасилвания Играта с вота, Пеевски и гардовете загрубя, опозицията заговори за изнасилвания Напрежението в парламента расте  – опозицията говори за насилие и очаква подмяна на вота, а лидерът на ДПС-НН показа нова експозиция в Музея на сглобката Министерският съвет одобри близо 2 млн. евро за ваксини за деца и бременни Министерският съвет одобри близо 2 млн. евро за ваксини за деца и бременни Финансирането за 2026 г. включва задължителна имунизация срещу варицела и целева ваксина срещу RSV
Американец планира да осинови деца и да ги отглежда с АI майка Американец планира да осинови деца и да ги отглежда с АI майка По думите му идеята не е виртуален експеримент, а сериозно намерение за създаване на реално семейство Първо лекарство, разработено с помощта на изкуствен интелект, навлиза в клинични изпитвания Първо лекарство, разработено с помощта на изкуствен интелект, навлиза в клинични изпитвания Рентосертиб цели лечение на рядко белодробно заболяване и може да съкрати времето за разработване на лекарства Арестуваха Кийфър Съдърланд в Лос Анджелис след сигнал за нападение над шофьор Арестуваха Кийфър Съдърланд в Лос Анджелис след сигнал за нападение над шофьор Актьорът е освободен срещу гаранция от 50 000 долара и трябва да се яви в съда на 2 февруари Работникът от Ford, обидил Тръмп, бе уволнен Работникът от Ford, обидил Тръмп, бе уволнен Инцидентът в автомобилния завод в Детройт предизвика политически скандал, Белият дом защити поведението на държавния глава Претърсват офисите на партията на Юлия Тимошенко заради схема пари срещу гласове Претърсват офисите на партията на Юлия Тимошенко заради схема пари срещу гласове Антикорупционните служби в Украйна разследват предполагаеми подкупи към депутати, случаят не е пряко свързан с Енергоатом Златото с нов исторически рекорд, среброто премина 90 долара за унция Златото с нов исторически рекорд, среброто премина 90 долара за унция Благородните метали поскъпват на фона на по-слаба инфлация в САЩ и очаквания за понижение на лихвите Илон Мъск ще иска еднолично попечителство над сина си Ромулус Илон Мъск ще иска еднолично попечителство над сина си Ромулус Решението идва след публични изявления на майката Ашли Сейнт Клер в подкрепа на ЛГБТИ общността Кран се срути върху пътнически влак в Тайланд, най-малко 22 загинали Кран се срути върху пътнически влак в Тайланд, най-малко 22 загинали Инцидентът е станал по време на строеж на нова бърза железопътна линия, десетки са ранени Българи плащат по 7 000 лева за ВИП номер на колата си Българи плащат по 7 000 лева за ВИП номер на колата си Комбинацията е от шест букви и/или цифри по желание Полугола клиентка изуми във варненски магазин Полугола клиентка изуми във варненски магазин Жената е украинка, изявява се като инфлуенсър
Бойко Борисов Бойко Борисов Без ГЕРБ щяхме да си пътуваме само по Перловската река Виц на деня Виц на деня - Учителю, дай ни съвет за времената, в които живеем!
- Където и да отидете, не си забравяйте зарядното!
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, ще ме обичаш ли и след като се оженим?
- Разбира се! Мен винаги са ме привличали омъжените жени.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук На 99% от жените започва да им се прави секс, когато са на яхта!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори