Глория се ядоса на българите, заплаши, че ще напусне държавата, защото били големи клюкари
Ядоса се заради слуховете за приятеля й
Последната публикация, в която се коментира интимния живот на Глория, толкова ядоса певицата, че тя направи на две стотинки онези, които говориха за сексуалните умения на последното й гадже Добромир.
Последният слух за Глория бе че примата на фолка била толкова впечатлена от мъжкото достойнство на Добри, че не можела да му устои както на него, така и на собствения си нагон.„Имате ли капка срам и акъл в главите, защо се бъркате в живота на хората и пишете такива гнусотии.
"Затова много известни личности бягат от България. Самата аз и моите най-близки хора ще бъдем следващите! Дано сега се почувствате по-щастливи!”, написа фолкаджийката.
В последно време освен пишещите по медиите, но и феновете на Глория я критикуват жестоко за любовната й афера с Добромир, тъй като той е значително по-млад от певицата, която след двадесетина дена ще чукне половин век.
А това пречи на старанията й да поддържа позитивен имидж. Явно Гло отдавна е намислила да се оттегли в Гърция, където има апетитен имот, в който прекарва летата си.
Каква е слабостта на всяка зодия
Иван Иванов – кандидатът, който превърна действията и отчетността в политика в своя кауза
Гофрети у дома - бърза рецепта
Трикове за почистване на килими
Как да почистите завеси без пране
Домашна пица като от ресторант
Тайни за бързо почистване преди гости
Голяма звезда напуска Реал Мадрид
Домашна бисквитена торта без печене - лесна рецепта
Драма с Гришо и "Ролан Гарос"
Тони Кроос отписа един от полуфиналистите в Шампионска лига
Повече от 6 милиона творци по света с призив към ЮНЕСКО за регулация на АI

И много зависливи .
Дано да се махне по-скоро. Една чалгарка по-малко.