Валерия не иска да припарва до дома на Евгени
Да, заедно сме, но не живеем заедно. Малко сме от разстояние, но се обичаме, каза Валерия
Да, това се очакваше. Появата на Валерия Георгиева на първия концерт на Евгени Генчев в Пловдив бе обявена още преди края на формата по телевизията. Ясно бе казано, че победителката ще бъде представена на публиката по време на музикалното събитие и нямаше мърдане.
Вал пристигна от Плевен и зае челното място във ВИП-а на Античния театър. Само дни след спазването на уговорката и присъствието й там обаче, тя оповести новина, която накара мнозина да се замислят, а други да се изхилят победоносно. Защото отдавна предвещаваха краха на телевизионните годеници.
Лично Валерия призна преди ден, че с Евгени Генчев не живеят заедно, а и скоро нямали намерение за това.
"Да, заедно сме, но не живеем заедно. Малко сме от разстояние, но се обичаме", усмихна се Георгиева... Моля?! Правилно ли чухме?! Обичаш някого, той ти предлага годежен пръстен, а вместо да планирате сватбата, както бе обявено в предаването, вие си играете на гадженца, при това на стотици километри един от друг.
Близки до Евгени в Пловдив също потвърдиха вестта и не само - те разкриха, че Валерия не иска да припарва до дома на пианиста, без значение, че свекървата Светла Генчева не е в страната от седмици. Тя отишла да се грижи за внучетата си в Лондон.
"Евгени също не е ходил при Вал в Плевен, а скъпоценния й приют не го е виждал на живо. Това е повече от показно и доказателство, че тези двамката няма да ги бъде - не и за съвместно бъдеще", коментират източниците.
Шофьорите да внимават по АМ „Тракия“ при изхода на София, ще косят трева
Нови депутати от „Прогресивна България“ положиха клетва
Звезда на НБА почина на 29-годишна възраст
Иран екзекутира израелски шпионин
Парламентът взима важно решение (НА ЖИВО)
Хулигани нападнаха войници на НАТО
Известен баскетболист си отиде едва на 29 години
Пол Мание с послание към Бургас - ексклузивно ВИДЕО за Флагман.бг
Започна Евровизия, следващата песен е Бангаранга
13/05/2026, Сряда 07:35
0
Жълт код за силен вятър край морето
Дневен хороскоп за 13 май 2026: Любов и пари за Овена и Козирога
Сложете купичка със сода в хладилника и забравете за лошите миризми
