Тази снимка на Селин Дион разтърси целия свят, звездата бере душа
В края на миналата година световната звезда отложи няколко свои участия и сподели, че страда от Синдрома на скования човек
Изглежда, че здравословното състояние на суперзвездата от Канада Селин Дион се влошава всеки ден. Това е причината и тя да обяви, че отменя датите на концертите си от световното си турне поне до 2024-та година. „Селин вероятно повече няма да излезе пред публика на живо“, съобщи неин близък пред CNN.
Той сподели, че Дион търпи ужасяващи болки от неврологичното й заболяване и въпреки физиотерапията то напредва сериозно. В края на миналата година световната звезда отложи няколко свои участия и сподели, че страда от Синдрома на скования човек, което е изключително рядко заболяване, което прогресира и засяга нервната система.
Най-силно удря главния и гръбначния мозък. Болестта протича с много болки и спазми по цялото тяло, които пречат на нормалния живот на човека.
При Селин Дион са засегнати и гласните струни и храносмилателната система. Приближени до нея споделят с тъга, че тя почти не се храни вече и дори се изпуска. Отслабнала е драстично и вече е под 50 кг. Източник: Уикенд
Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова
Любовен обрат за 4 зодии: Съдбовна среща променя края на лятото
Внукът на Симеон Сакскобургготски княз Мирко Панагюрски се сгоди за лекарка
Цените пак ускориха: България е втора по инфлация в еврозоната
От 1 август една зодия влиза в златен период: Пари, нова работа и влиятелна среща
Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика
Първият американски самолет кацна в Безмер въпреки предупреждението на Иран
В подкрепа на Бела: Нефтохимик пусна на търг уникална тениска с автографи
Брюксел отключи 896 млн. евро за България: Парите по ПВУ вече са над 4,1 млрд.
Хълмовете край Мирково влязоха в клипа към Одисея на Кристофър Нолан
Задраскаха лева, написаха евро: Меню разгневи клиентите с почти двойни цени

Love Again (2023)
Изглежда добре в тези скорошни кадри от филма.
За толкова малоумни ли ни имат...?!