Сливналии задигнаха 10 палми от частна оранжерия в Бургас
Двамата криминално проявени мъже начупи камерите на обекта, за да не ги хванат
Служители от Второ Районно управление - Бургас успяха да заловят и задържат извършители на кражба на десет пластмасови саксии с палми на обща стойност от 350 лв. Кражбата е извършена от двама криминално проявени и осъждани мъже от Сливен на възраст 32 и 41 години, които направили пълни самопризнания.
В процеса на кражбата, двамата са повредили и унищожили две камери за видеонаблюдение на стойност 500 лв. Oткраднатите саксии с палми са намерени и иззети. На двамата е наложена мярка за неотклонение "задържане под стража".
Служители от Второ Районно управление - Бургас продължават работата по документиране на цялостната им престъпна дейност.
Победител от Игри на волята е на седмото небе
Вече ще ни лекуват по телефона и през таблета
Първият студентски гвардейски отряд на Бургаския държавен университет с историческо участие в София (СНИМКИ)
Баща уби 9-г. си дъщеря с резачка заради оценките ѝ в училище
Обявяването на новия кабинет попари Бербатов
Исторически удар: Най-голямата пратка кокаин, залавяна някога
Бони Тейлър е поставена в медикаментозна кома след спешна операция
Мотоциклетист е в болница след удар с тротинетка с 13-годишен водач
„Мяра“: Бюджетът и цените са водещите очаквания към новата власт
Патриарх Даниил към управляващите: Бог да им помага да изпълняват това, което ще обещаят
Клубът на богаташите: Коя европейска страна ще има най-много свръхбогати през 2026 г.?
Рекорд: Спипаха в морето дрога за 812 милиона евро
