×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Радостин Василев обяви, че не е бил заплашван от двамата лидери на ПП


Радостин Василев обяви, че не е бил заплашван от двамата лидери на ПП
От парламентарната трибуна Василев заяви, че не съжалява, че е разпространил записа от заседанието на Националния съвет на ПП
30 Май 2023, Вторник, 14:42 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ (снимка: Авторът)

Новият му политически проект бил в ход

Не съм заплашван от Кирил Петков и Асен Василев. Това обяви пред репортери в Народното събрание (НС) Радостин Василев, който се отцепи от парламентарната група на „Продължаваме промяната – Демократична България“ (ПП-ДБ).

Той коментира разследването за заплаха и принуда спрямо него. По повод привикването на съпредседателите на „Продължаваме промяната“ (ПП) Асен Василев и Кирил Петков в прокуратурата във връзка с казуса, Радостин Василев заяви, че иска да е коректен. Затова и отрече да е получавал заплахи от тях.

От парламентарната трибуна Василев заяви, че не съжалява, че е разпространил записа от заседанието на Националния съвет на ПП, който разбуни държавата. Ако не го бил направил, той щял да прикрие престъпления.

Пред репортерите в парламента Радостин Василев обясни, че няма други записи. Новият му политически проект бил в ход. Той имал огромна подкрепа от гражданите. 

Гледайте тук:

 


В категории: Политика


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
9
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината 05/05/2026, Вторник 11:21 2
Флагман.БГ НСИ: Над 60% от бебетата са извънбрачни НСИ: Над 60% от бебетата са извънбрачни 05/05/2026, Вторник 11:04 3
Светлозария КИДЕРОВА Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Турция въвежда нови правила за продажба на цигари 05/05/2026, Вторник 10:02 0
Флагман.БГ Мощна експлозия във фабрика за фойерверки Мощна експлозия във фабрика за фойерверки 05/05/2026, Вторник 09:14 0
9
Коментара по темата
9.
Asas
30.05.2023 18:12:41
0
1
Янев номер 2
8.
mda
30.05.2023 17:01:43
0
0
Този койото окъпа и изми някой друг е май този на снимката или?
7.
Аз съм радо гела
30.05.2023 16:58:48
0
5
Обичам руски шнурове и ценностите ми зависят изцяло според курса на рублата.
6.
ХХ
30.05.2023 16:19:46
4
5
Отделно, е изнесеното е истина, при това от която НИКОЙ евроатлантически политик няма защо да се срамува, след като ТОЧНО тези действия са подкрепени от 90% от електората и той всъщност е изпълнявал желанието на мнозинството от народа за евроинтеграция и повече ЕС и НАТО.
Факти.
5.
ХХ
30.05.2023 16:17:44
1
2
И защо да го заплашват? Идва началникът от Вашингтон, той ще затяга гайките, нo на друго ниво... пък е и подсигурено, че от адвоката няма да изтича информация.
4.
щом
30.05.2023 15:59:58
1
6
Не са го заплашили защо ги викат на разпит за да ги разиграват ли? Тенденциозно ми се вижда. Да дадът отговор.
3.
Е на тва е
30.05.2023 15:15:45
1
29
Новия политическия проект ще се нарича : "Партия на политическите фурнаджийски лопати и предатели". Като се има предвид народопсихологията на българския народ, вероятно този политически проект ще бъде масово подкрепен при следващите парламентарни избори.
2.
Петко лъо
30.05.2023 15:00:44
3
24
Един българин - знаменосец
Двама българи -чета
Трима българи - чета с предател
Четирима българи - не ми се мисли....
1.
Ха Ха
30.05.2023 14:54:43
5
30
Предателски народ, тоя е типичен българин , първо слави предаде сега тея другите мишоци. Предатели това сме ние българите!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Новите депутати ще получават по минимум 4500 евро заплата Новите депутати ще получават по минимум 4500 евро заплата Възнагражденията на народните представители се променят на всеки 3 месеца Възрастна жена "изгоря" с над 18 000 евро след онлайн измама за "бързо забогатяване" Възрастна жена "изгоря" с над 18 000 евро след онлайн измама за "бързо забогатяване" Схемата е осъществена чрез обещания за инвестиции в различни фондове Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината "С личния си пример те са сред най-активните посланици на доброволното кръводаряване у нас", съобщават от ВМА НСИ: Над 60% от бебетата са извънбрачни НСИ: Над 60% от бебетата са извънбрачни Най-малко бебета през изминалата година са проплакали в област Смолян – едва 410, следвана плътно от Видин с 439 новородени "Прогресивна България" отиде без Румен Радев на консултации при президента Йотова "Прогресивна България" отиде без Румен Радев на консултации при президента Йотова Очакванията са в четвъртък Илияна Йотова да връчи първия мандат Вижте кои улици ще бъдат затворени в Бургас на 9 май и как ще пътуват автобусите в съботния ден Вижте кои улици ще бъдат затворени в Бургас на 9 май и как ще пътуват автобусите в съботния ден В дните от 6 до 9 май се налага временна организация на движението заради колоездачната обиколка на Италия – Giro d’Italia Стана ясно каква е причината за ареста на Стоян Колев, феновете му освиркаха полицаите Стана ясно каква е причината за ареста на Стоян Колев, феновете му освиркаха полицаите Пробите за алкохол и наркотични вещества на Транспортера са били отрицателни След нападението с нож във Варна: Двама от ранените са в реанимация След нападението с нож във Варна: Двама от ранените са в реанимация Става дума за мъж и жена със сериозни прободни рани в гърдите Нова телевизия спира „Биг Брадър“ заради финансови трудности Нова телевизия спира „Биг Брадър“ заради финансови трудности Риалитито се оттегля от ефира, но има шанс за завръщане с ВИП версия през 2027 година. Голямо преселение по пътищата на България започва, 75 000 автомобила напускат София за Гергьовден Голямо преселение по пътищата на България започва, 75 000 автомобила напускат София за Гергьовден Очаква се засилен трафик на 5 и 6 май, с временно ограничение на движението на тежкотоварни камиони по основни автомагистрали.
Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Мярката цели да ограничи достъпа на непълнолетните до тютюневи изделия и да намали употребата им цялостно Мощна експлозия във фабрика за фойерверки Мощна експлозия във фабрика за фойерверки 21 жертви и над 60 ранени при инцидента Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Шофьор с признаци на психично заболяване е задържан след инцидент, при който автомобил с висока скорост връхлетя пешеходци в центъра на германския град Без танкове на парада в Москва заради дронове? Ако се стигне до атентат, възможен ли е ядрен удар по Украйна Без танкове на парада в Москва заради дронове? Ако се стигне до атентат, възможен ли е ядрен удар по Украйна Военни анализатори коментират думите на Песков и предупредиха, че ако бъдат атакувани мирни граждани, реакцията ще е страшна за хората в бившата съветска република Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък СЗО предприема мерки, но няма нужда от паника Напрежението в Ормузкия проток расте, ген. Абдолахи заплаши с потапяне на US кораби Напрежението в Ормузкия проток расте, ген. Абдолахи заплаши с потапяне на US кораби  Думите му поставят под съмнение реализацията на обявеният от Тръмп „Проект Свобода“ и решението на американския президент за защитата на корабоплаването в пролива Българка се бори за живота си след падане от 20 метра на Самотраки Българка се бори за живота си след падане от 20 метра на Самотраки 64-годишната туристка е транспортирана в болница в Александруполис с тежки травми на главата и множество наранявания Йотова в Ереван: България е мост между Европа, Азия и Близкия изток Йотова в Ереван: България е мост между Европа, Азия и Близкия изток На срещата на Европейската политическа общност държавният глава постави акцент върху газовите коридори, Коридор 8, Дунавските връзки и ролята на Черно море Антонио Бандерас аплодира българската Медея в Мадрид Антонио Бандерас аплодира българската Медея в Мадрид Народният театър изигра шест разпродадени спектакъла в Teatros del Canal, а испанската критика отличи Радина Кърджилова и трупата Дрон удари жилищна сграда в Москва, близо е до българското посолство Дрон удари жилищна сграда в Москва, близо е до българското посолство Няма пострадали, а атаката идва дни преди парада за Деня на победата, когато руската столица е под засилени мерки за сигурност
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо наемате на работа само женени мъже?
- Защото са свикнали на обиди и след работа не бързат да се прибират в къщи.
Виц на деня Виц на деня Семеен скандал:
- С коя приятелка ми изневери - Елена, Мария, Гинка, Ана?
- Аре стига ма, все едно аз си нямам приятелки...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Зад всяко грозно име стои по една щастлива баба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори