Отборът на Нефтохимик вдигна шампионската купа
Церемонията по награждаването се проведе в Спортен център „Изгрев“ в Бургас
Играчите и треньорският щаб на Нефтохимик получиха златните си медали и шампионската купа за победители в „Б“ регионална група „Център“. Церемонията по награждаването се проведе в Спортен център „Изгрев“ в Бургас. Отличията бяха връчени от председателя на ОС на БФС-Бургас Димитър Костов. Нефтохимик спечели шампионата безапелационно с 50 точки и голова разлика 119-9.
Няколко индивидуални награди получиха футболисти на Нефтохимик. Награда за голмайстор на шампионата получи капитанът на зелените Мартин Мечков, който отбеляза 31 гола през сезона. За играч на сезона беше обявен централният защитник Светослав Славов. Той беше избран чрез гласуване в анкета на официалната интернет страница на клуба. Двамата получиха почетни купи от клуба и парични награди от спонсора Делииванови. Специална награда от фенклуба получи най-опитният футболист в отбора – Димитър Тодоров, който предпочете да пази на вратата на родния Нефтохимик след кариера в няколко клуба от Първа лига.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Аплодисменти и за младия нахъсан треньор и най-младите ръководители на клуба в момента!