Отборът на Нефтохимик вдигна шампионската купа
Церемонията по награждаването се проведе в Спортен център „Изгрев“ в Бургас
Играчите и треньорският щаб на Нефтохимик получиха златните си медали и шампионската купа за победители в „Б“ регионална група „Център“. Церемонията по награждаването се проведе в Спортен център „Изгрев“ в Бургас. Отличията бяха връчени от председателя на ОС на БФС-Бургас Димитър Костов. Нефтохимик спечели шампионата безапелационно с 50 точки и голова разлика 119-9.
Няколко индивидуални награди получиха футболисти на Нефтохимик. Награда за голмайстор на шампионата получи капитанът на зелените Мартин Мечков, който отбеляза 31 гола през сезона. За играч на сезона беше обявен централният защитник Светослав Славов. Той беше избран чрез гласуване в анкета на официалната интернет страница на клуба. Двамата получиха почетни купи от клуба и парични награди от спонсора Делииванови. Специална награда от фенклуба получи най-опитният футболист в отбора – Димитър Тодоров, който предпочете да пази на вратата на родния Нефтохимик след кариера в няколко клуба от Първа лига.
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли

Аплодисменти и за младия нахъсан треньор и най-младите ръководители на клуба в момента!