Отборът на Нефтохимик вдигна шампионската купа
Церемонията по награждаването се проведе в Спортен център „Изгрев“ в Бургас
Играчите и треньорският щаб на Нефтохимик получиха златните си медали и шампионската купа за победители в „Б“ регионална група „Център“. Церемонията по награждаването се проведе в Спортен център „Изгрев“ в Бургас. Отличията бяха връчени от председателя на ОС на БФС-Бургас Димитър Костов. Нефтохимик спечели шампионата безапелационно с 50 точки и голова разлика 119-9.
Няколко индивидуални награди получиха футболисти на Нефтохимик. Награда за голмайстор на шампионата получи капитанът на зелените Мартин Мечков, който отбеляза 31 гола през сезона. За играч на сезона беше обявен централният защитник Светослав Славов. Той беше избран чрез гласуване в анкета на официалната интернет страница на клуба. Двамата получиха почетни купи от клуба и парични награди от спонсора Делииванови. Специална награда от фенклуба получи най-опитният футболист в отбора – Димитър Тодоров, който предпочете да пази на вратата на родния Нефтохимик след кариера в няколко клуба от Първа лига.
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа

Аплодисменти и за младия нахъсан треньор и най-младите ръководители на клуба в момента!