Отборът на Нефтохимик вдигна шампионската купа
Церемонията по награждаването се проведе в Спортен център „Изгрев“ в Бургас
Играчите и треньорският щаб на Нефтохимик получиха златните си медали и шампионската купа за победители в „Б“ регионална група „Център“. Церемонията по награждаването се проведе в Спортен център „Изгрев“ в Бургас. Отличията бяха връчени от председателя на ОС на БФС-Бургас Димитър Костов. Нефтохимик спечели шампионата безапелационно с 50 точки и голова разлика 119-9.
Няколко индивидуални награди получиха футболисти на Нефтохимик. Награда за голмайстор на шампионата получи капитанът на зелените Мартин Мечков, който отбеляза 31 гола през сезона. За играч на сезона беше обявен централният защитник Светослав Славов. Той беше избран чрез гласуване в анкета на официалната интернет страница на клуба. Двамата получиха почетни купи от клуба и парични награди от спонсора Делииванови. Специална награда от фенклуба получи най-опитният футболист в отбора – Димитър Тодоров, който предпочете да пази на вратата на родния Нефтохимик след кариера в няколко клуба от Първа лига.
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан

Аплодисменти и за младия нахъсан треньор и най-младите ръководители на клуба в момента!