Отборът на Нефтохимик вдигна шампионската купа
Церемонията по награждаването се проведе в Спортен център „Изгрев“ в Бургас
Играчите и треньорският щаб на Нефтохимик получиха златните си медали и шампионската купа за победители в „Б“ регионална група „Център“. Церемонията по награждаването се проведе в Спортен център „Изгрев“ в Бургас. Отличията бяха връчени от председателя на ОС на БФС-Бургас Димитър Костов. Нефтохимик спечели шампионата безапелационно с 50 точки и голова разлика 119-9.
Няколко индивидуални награди получиха футболисти на Нефтохимик. Награда за голмайстор на шампионата получи капитанът на зелените Мартин Мечков, който отбеляза 31 гола през сезона. За играч на сезона беше обявен централният защитник Светослав Славов. Той беше избран чрез гласуване в анкета на официалната интернет страница на клуба. Двамата получиха почетни купи от клуба и парични награди от спонсора Делииванови. Специална награда от фенклуба получи най-опитният футболист в отбора – Димитър Тодоров, който предпочете да пази на вратата на родния Нефтохимик след кариера в няколко клуба от Първа лига.
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника

Аплодисменти и за младия нахъсан треньор и най-младите ръководители на клуба в момента!