Тен Хаг със специално послание за българския фенклуб на Юнайтед, вижте как да станете част от семейството на "червените дяволи"
Високите си амбиции не крият и от официално признатия клуб Red Devils Bulgaria
Лично мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик Тен Хаг приветства първия официално признат за новия сезон български фенклуб на „Червените дяволи“.
„Добре дошли в нашето голямо семейство. Щастливи сме, че сте част от официалния фенклуб на привържениците на Манчестър Юнайтед и и ви очакваме скоро в Театъра на мечтите. Изключително много оценяваме подкрепата на членовете на вашия клуб.“, написа нидерландският специалист Тен Хаг в специално писмо към членовете на българския фенклуб.
Високите си амбиции не крият и от официално признатия клуб Red Devils Bulgaria. И открехват вратата за част от плановете си за идните седмици и месеци.
.jpg)
„Нашият фенклуб е най-бързият и лесен начин да се сдобиете с билети за мачовете на любимия отбор. Включително и дербита с много история като Юнайтед - Ливърпул, Юнайтед - Сити и Юнайтед - Арсенал. Нашата цел е да създадем една голяма общност от фенове на най-великия английски клуб в цялата страна. Стотици вече присъстваха на общите ни сбирки за мачовете с Барселона от Лига Европа, финала за купата на Лигата и полуфинала за ФА къп. Планираме това да се превърне в традиция, а съвсем скоро сме подготвили страхотна изненада за всички фенове. Първият куиз изцяло за Манчестър Юнайтед, който ще се проведе на 3 юни в София преди финала за ФА къп. Red Devils Bulgaria ще организира и футболни турнири, а за в бъдеще смятаме да доведем в България едни от най-големите легенди на Манчестър Юнайтед”, казаха от фен клуба за Флагман.бг.
Научете как да станете член на Red Devils Bulgaria ТУК или се свържете и на следния email: [email protected]. Лице за контакт: Стоян Стоянов
.jpg)
Повишаването на цените при основните храни влияе на семейния бюджет и все повече хора свиват покупките
Тутманик, който се къса на конци - рецепта стъпка по стъпка
Лора Христова се завръща в България след историческия бронз в Милано-Кортина
24 часа остават до изтичането на срока на Тръмп към Иран за Ормузкия пролив
Самолет се удари в пожарен автомобил на летище Ла Гуардия в Ню Йорк
Washington Post: Унгария е предавала чувствителна информация на Русия от срещи на Съвета на ЕС
Какво е състоянието на майката и бебето след ужаса край Момин сбор, колега на загиналия шофьор бие аларма
Георги Клисурски предлага компенсация за тока на бизнеса и запазване на тол таксите без ръст от 1 април
Проливни дъждове взеха най-малко 81 жертви, язовирни диги на косъм от скъсване
Божидар Саръбоюков направи нещо, което никой български мъж не бе постигал от 1991 година, но остана разочарован
Църквата почита двама мъже с тежки съдби, имен ден празнува нежно женско име
В България зъзнем, съседите не: Дъжд и сняг в страната
