Вандали потрошиха навръх 24 май серия от пейки в Морската градина на Бургас
Извършителите са неизвестни, но много скоро ще бъдат открити заради огромния брой камери за видеонаблюдение в приморския парк
С брутално изпочупени пейки в Морската градина осъмна Бургас след вчерашния 24 май. Наш читател ни изпрати снимки от алеята край входа на Централния плаж, от които се виждат най-малко 4 счупени дъски и няколко изкривени рамки.
Това е поредна вандалска проява, насочена срещу обществените съоръжения в приморския парк. Извършителите са неизвестни, но е много вероятно скоро да бъдат разкрити, тъй като цялата Морска градина е осеяна с камери за видеонаблюдение, а въпросните пейки са изпотрошени в района на елитния ресторант „Нептун”.
Какво точно би мотивирало някой да потроши по такъв начин пейките е неясно. Видно е обаче, че е вложено старание и доста сила, тъй като дървените греди на съоръженията са дебели около 3 см и трудно дори се огъват. Пейките ще бъдат ремонтирани от Община Бургас, с пари от данъкоплатеца.


За какво се харчат парите от глоби и фишове
Ректорът на Художествената академия проф. Георги Янков представя необичаен арт експеримент в Бургас
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците

Това са деца на пришълци от селата и други градове, които не милеят за Бургас
Те са с друг манталитет
Движат се на шумни тумби..крещят и се смеят като луди и рушат...каквото им попадне пред погледа.
За да може говедцето като скочи върху гредата да си потроши коленете !