Депутат от ПП-ДБ май се отцепва заради „коалицията“ с ГЕРБ
„Съд и затвор за Бойко Борисов и грабителите на България!", написа Радостин Василев и обяви пресконференция
Първи депутат от ПП-ДБ, изглежда, се отцепва от парламентарната си група. Това е бившият спортен министър Радостин Василев, който бе част от правителството на Кирил Петков. За утре Василев е обявил пресконференция в БТА-София на тема „Коалицията между ПП-ДБ и ГЕРБ“.
Организатори на събитието са той и Управителният съвет на гражданско сдружение „Силна България“. Радостин Василев създаде въпросното сдружение миналата година, след като се отцепи от партията на Слави Трифонов „Има такъв народ“.
Василев е анонсирал пресконференцията и във фейсбук, където е написал още „Съд и затвор за Бойко Борисов и грабителите на България!“. Прикачил е и клипче, злепоставящо лидера на ГЕРБ.
Днес депутатът от ПП-ДБ не е в Народното събрание. Съратниците му пък изглеждат изненадани от ситуацията.
Дали Радостин Василев се отцепва от групата си?
„Ще видим“, коментира неофициално пред „Флагман“ един от лидерите в нея.
Ето какво е публикувал Василев във фейсбук:
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Ще папкат и слушкат, слушкат и папкат кифтаци заедно с Баце.
Какво ли не правят хората за няколко пробити долара...