Депутат от ПП-ДБ май се отцепва заради „коалицията“ с ГЕРБ
„Съд и затвор за Бойко Борисов и грабителите на България!", написа Радостин Василев и обяви пресконференция
Първи депутат от ПП-ДБ, изглежда, се отцепва от парламентарната си група. Това е бившият спортен министър Радостин Василев, който бе част от правителството на Кирил Петков. За утре Василев е обявил пресконференция в БТА-София на тема „Коалицията между ПП-ДБ и ГЕРБ“.
Организатори на събитието са той и Управителният съвет на гражданско сдружение „Силна България“. Радостин Василев създаде въпросното сдружение миналата година, след като се отцепи от партията на Слави Трифонов „Има такъв народ“.
Василев е анонсирал пресконференцията и във фейсбук, където е написал още „Съд и затвор за Бойко Борисов и грабителите на България!“. Прикачил е и клипче, злепоставящо лидера на ГЕРБ.
Днес депутатът от ПП-ДБ не е в Народното събрание. Съратниците му пък изглеждат изненадани от ситуацията.
Дали Радостин Василев се отцепва от групата си?
„Ще видим“, коментира неофициално пред „Флагман“ един от лидерите в нея.
Ето какво е публикувал Василев във фейсбук:
Внимание, родители! От 1 август всичко се променя: Вижте дали влизате в новия списък за детски надбавки
Неподозиран бонус от държавата: Как НАП ни връща пари след ремонт у дома
Критично засушаване: Нивото на река Дунав падна под един метър и застраши корабоплаването
Космически обрат след 7 юли: Ретроградният Нептун взривява илюзиите ни
ЦСКА с мощен трансферен удар - взе играч, за когото са давани 25 милиона евро
Призиви за убийството на Тръмп на погребението на върховния лидер на Иран Али Хаменей
93-годишен пенсионер умишлено взриви къщата си, девет души са ранени
Свърши ли мъката на АМ „Тракия“? Пуснаха движението по обновените 32 км, ето къде отива старият асфалт
Сърцето може да не издържи: Защо среднощното гледане на Световното се оказа фатално?
Извънредна ситуация в Италия! Етна се събуди и наложи спешни ограничения на голямо летище
Китай с пробив в космоса: 750N Хол двигател постави нов световен рекорд
Известен неврохирург катастрофира тежко, прилоша му зад волана

Ще папкат и слушкат, слушкат и папкат кифтаци заедно с Баце.
Какво ли не правят хората за няколко пробити долара...