Депутат от ПП-ДБ май се отцепва заради „коалицията“ с ГЕРБ
„Съд и затвор за Бойко Борисов и грабителите на България!", написа Радостин Василев и обяви пресконференция
Първи депутат от ПП-ДБ, изглежда, се отцепва от парламентарната си група. Това е бившият спортен министър Радостин Василев, който бе част от правителството на Кирил Петков. За утре Василев е обявил пресконференция в БТА-София на тема „Коалицията между ПП-ДБ и ГЕРБ“.
Организатори на събитието са той и Управителният съвет на гражданско сдружение „Силна България“. Радостин Василев създаде въпросното сдружение миналата година, след като се отцепи от партията на Слави Трифонов „Има такъв народ“.
Василев е анонсирал пресконференцията и във фейсбук, където е написал още „Съд и затвор за Бойко Борисов и грабителите на България!“. Прикачил е и клипче, злепоставящо лидера на ГЕРБ.
Днес депутатът от ПП-ДБ не е в Народното събрание. Съратниците му пък изглеждат изненадани от ситуацията.
Дали Радостин Василев се отцепва от групата си?
„Ще видим“, коментира неофициално пред „Флагман“ един от лидерите в нея.
Ето какво е публикувал Василев във фейсбук:
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони

Ще папкат и слушкат, слушкат и папкат кифтаци заедно с Баце.
Какво ли не правят хората за няколко пробити долара...