Депутат от ПП-ДБ май се отцепва заради „коалицията“ с ГЕРБ
„Съд и затвор за Бойко Борисов и грабителите на България!", написа Радостин Василев и обяви пресконференция
Първи депутат от ПП-ДБ, изглежда, се отцепва от парламентарната си група. Това е бившият спортен министър Радостин Василев, който бе част от правителството на Кирил Петков. За утре Василев е обявил пресконференция в БТА-София на тема „Коалицията между ПП-ДБ и ГЕРБ“.
Организатори на събитието са той и Управителният съвет на гражданско сдружение „Силна България“. Радостин Василев създаде въпросното сдружение миналата година, след като се отцепи от партията на Слави Трифонов „Има такъв народ“.
Василев е анонсирал пресконференцията и във фейсбук, където е написал още „Съд и затвор за Бойко Борисов и грабителите на България!“. Прикачил е и клипче, злепоставящо лидера на ГЕРБ.
Днес депутатът от ПП-ДБ не е в Народното събрание. Съратниците му пък изглеждат изненадани от ситуацията.
Дали Радостин Василев се отцепва от групата си?
„Ще видим“, коментира неофициално пред „Флагман“ един от лидерите в нея.
Ето какво е публикувал Василев във фейсбук:
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника

Ще папкат и слушкат, слушкат и папкат кифтаци заедно с Баце.
Какво ли не правят хората за няколко пробити долара...