Извънредно! Жестока катастрофа край Ветрен
Магистрала „Тракия“ бе затворена за движение
Кола се обърна по таван край бургаския квартал Ветрен, съобщиха от ОД на МВР – Бургас.
В 03:16 часа днес е получено съобщението за пътен инцидент на автомагистрала “Тракия” до пътен възел “Ветрен” в посока София. След удара между лек автомобил с българска регистрация и микробус с полска колаа се е обърнала по таван. Микробусът пък е със скъсан заден мост.
Заради катастрофата се наложи затварянето и на двете ленти за движение. Има пострадали хора и от двете МПС -та.
След удара бе въведен обходен маршрут за София - през пътен възел “Ветрен”.
Причина за катастрофата е неправилно престрояване в пътния възел на полския микробус, който движейки се от Ветрен в посока АМ Тракия в ръкава за София прави ляв завой и навлиза в лентата за насрещно движение от Бургас за София и се сблъсква с лекия автомобил.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

Хайде някой по-знаещ да каже колко жертви са дадени именно на тоя пътен 'възел'.;поне половината щяха да са живи и здрави, ако поне един забранителен знак имаше.
Полякът колкото и да го виним, е минал през цяла Европа, за да стигне дотук. Май не неговата кадърност е причината...
Трябва да се почне вече с това, защото немърливостта ще продължи!
Поредната катастрофа там!
След последният инцидент, верижна катастрофа с жертви, уж си оправиха маркировка, означения и знаци.
Явно още има проблем!
Кой остави този възъл да е до такава степен рисков?
Не трябва да се оставят нещата по този идиотски начин да продължават!
Не ви ли писна от безотговорност?