Извънредно! Жестока катастрофа край Ветрен
Магистрала „Тракия“ бе затворена за движение
Кола се обърна по таван край бургаския квартал Ветрен, съобщиха от ОД на МВР – Бургас.
В 03:16 часа днес е получено съобщението за пътен инцидент на автомагистрала “Тракия” до пътен възел “Ветрен” в посока София. След удара между лек автомобил с българска регистрация и микробус с полска колаа се е обърнала по таван. Микробусът пък е със скъсан заден мост.
Заради катастрофата се наложи затварянето и на двете ленти за движение. Има пострадали хора и от двете МПС -та.
След удара бе въведен обходен маршрут за София - през пътен възел “Ветрен”.
Причина за катастрофата е неправилно престрояване в пътния възел на полския микробус, който движейки се от Ветрен в посока АМ Тракия в ръкава за София прави ляв завой и навлиза в лентата за насрещно движение от Бургас за София и се сблъсква с лекия автомобил.
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи

Хайде някой по-знаещ да каже колко жертви са дадени именно на тоя пътен 'възел'.;поне половината щяха да са живи и здрави, ако поне един забранителен знак имаше.
Полякът колкото и да го виним, е минал през цяла Европа, за да стигне дотук. Май не неговата кадърност е причината...
Трябва да се почне вече с това, защото немърливостта ще продължи!
Поредната катастрофа там!
След последният инцидент, верижна катастрофа с жертви, уж си оправиха маркировка, означения и знаци.
Явно още има проблем!
Кой остави този възъл да е до такава степен рисков?
Не трябва да се оставят нещата по този идиотски начин да продължават!
Не ви ли писна от безотговорност?