×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Турски бизнесмен загина при престрелка по време на сафари в Етиопия
  • Кран падна върху влак в Тайланд, 22 души загинаха
  • Днес е Банго Васил - празник на ромите в България
  • Седем са кандидатите за поста европейски прокурор от България
  • Средният осигурителен доход за ноември е 1933 лева
  • Едното платно в участък от пътя Пловдив – Рудозем е под вода заради авария
  • ВАС потвърди решение за конфликт на интереси на кмета на Община Кубрат Алкин Неби
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сбогувайте се с тази любима водеща, напуска завинаги "Съдебен спор"


Сбогувайте се с тази любима водеща, напуска завинаги "Съдебен спор"
Ключови думи: Нана, новини, Съдебен спор
23 Май 2023, Вторник, 16:32 ч.
Автор: Флагман

Близо десетилетие е на екран

За последните 10 години, Нана Гладуиш се утвърди като едно от стабилните телевизионни лица на малкия екран.Водещата органично се приспособи към коронното си "Съдебен спор" и откакто вече има нова заместничка, феновете на предаването някак негодуват на смяната дори и по заместване. За съжаление обаче това е само началото на смяната на г-жа Гладуиш.

Източници на HotNews разкриват, че водещата е взела трудното решение да се раздели със "Съдебен спор" и то по собствено желание.

"Никой не я е гонил или уволнявал. Тя сама взе решението да се оттегли, но от телевизията не искат да я пускат, защото смятат, че друг водещ трудно би се справил с нейното амплоа, а и всички свързват продукцията с нея. Това е все едно да сменят Гала на "На кафе" с друго лице", коментират в медийните среди.

Поради тази причина към момента Нана се е съгласила да има своя заместничка, с която да се редуват. Това обяснява появилата се неотдавна в ефира на "Съдебен спор" Десислава Тасева. Новата блондинка в продукцията е радио водеща, кадър е на радио "Веселина". Още с първото си появяване на мястото на Гладуиш, тя заяви: "По всичко личи, че не съм любимата ви водеща Нана, с която скоро ще бъдете отново заедно".

Приставът пък пожела на Тасева само успехи занапред. След като коронната телевизионерка се завърна, очакванията заместничката да си тръгне обаче не се случи. Това и потвърждава информацията, че поетапно коронната водеща на "Съдебен спор" ще се оттегли, но няма да е рязко, а постепенно.

Най-вероятно докато Тасева бъде приета от зрителите напълно.


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Обявяват национална грипна епидемия? Обявяват национална грипна епидемия? 14/01/2026, Сряда 21:40 1
Тервел ИЛИЕВ Доматите и краставиците станаха "златни" Доматите и краставиците станаха "златни" 14/01/2026, Сряда 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ Варненец сви GSM и ще лежи година в затвора Варненец сви GSM и ще лежи година в затвора 14/01/2026, Сряда 20:03 0
Тервел ИЛИЕВ Погнаха секссимвол за серия изнасилвания Погнаха секссимвол за серия изнасилвания 14/01/2026, Сряда 19:40 4
Тервел ИЛИЕВ Кирил Домусчиев похвали Папазки за ЦСКА Кирил Домусчиев похвали Папазки за ЦСКА 14/01/2026, Сряда 18:30 0
9
Коментара по темата
9.
Жена
24.05.2023 14:27:34
1
1
Ако до сега имаше водеща са чувство и емпатия към човека предаването можеше да има много голям успех. Хората, които се показват в повечето случаи са били с трудни житейски съдби и най - малкото от , което се нуждаят е от нагло и арогантно отношение. Публиката се държи по - адекватно и коректно.
8.
Габи
24.05.2023 14:03:39
0
2
Новата водеща се представи много зле. Въпросите и бяха глуповати и неуместни. Никакъв профисионализъм и поведение на водещ.
7.
*********
24.05.2023 08:14:35
2
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
6.
зрител
24.05.2023 00:49:28
12
2
Нана,ти си най-обединяващият водещ на това предаване и за гостите ти в студиото, и особено за нас зрителите.Не си отивай!!!!
Само да спомена ,че щом видя твоята заместничка и спирам да гледам,тя не може да води това предаване ,едно говорене от всички страни и накрая нищо .По-слаба водеща не съм виждала аз,С нея ще се затрие това дългогодишно предаване..помнете ми думата ,НАНА!
5.
Мери
23.05.2023 19:38:41
8
20
Нагла, противна женица. Да се маха по-скоро.
4.
Raiko
23.05.2023 19:06:24
7
17
СБОГОМ!
3.
Dr sayan sigurno e
23.05.2023 18:23:25
3
12
Haha


Cirk palen
2.
читател
23.05.2023 18:09:11
1
19
Прост народ,слаба държава!
1.
brom
23.05.2023 17:49:05
9
32
На мен не ми е любима водеща! Нахална, нагла, безочлива! Най ми се потресе, когато се зае да прави реклама на един лекар, работещ в Бургас, колко бил добър. Ама тя не се облъчва при него, а ходи в чужбина на терапия. Как тогава разбра колко е добър? Ако беше отишла при него до сега нямаше да е жива! Продажна кучка!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Докога ще повтарят лъжата, че машините били станали просто принтери? Докога ще повтарят лъжата, че машините били станали просто принтери? И какъв ви е зорът да не се разпечатват разписки бюлетини и да не се броят те? Ивайло Мирчев: Протестите не промениха нищо, чалгарите на Слави се продадоха Ивайло Мирчев: Протестите не промениха нищо, чалгарите на Слави се продадоха Не бива да позволяваме на управляващите да освинят и тези избори, защото искат точно това, каза той Асен Василев: Парите за две детски градини отидоха за охраната на Борисов и Пеевски Асен Василев: Парите за две детски градини отидоха за охраната на Борисов и Пеевски Това се случи с подкрепата на БСП и ИТН, уточни той На косъм от голяма трагедия в центъра на Бургас: Пожарникари изкараха мъж от горящ апартамент На косъм от голяма трагедия в центъра на Бургас: Пожарникари изкараха мъж от горящ апартамент Драмата се разиграва в този момент на ул. „Гладстон“ 79 Бойко Борисов: Да гласуваме със сканиращи машини! ПП-ДБ: Това ще освини вота Бойко Борисов: Да гласуваме със сканиращи машини! ПП-ДБ: Това ще освини вота Ако служебното правителство не може да ги достави навреме, да оставим действащия Изборен кодекс, предлага той Заварих Царево, в което хората не си говореха. Сега заедно асфалтираме квартали, които нямаха и улична мрежа Заварих Царево, в което хората не си говореха. Сега заедно асфалтираме квартали, които нямаха и улична мрежа За два дни в най-южната община стартираха два сериозни проекта, но вижте още какво предстои до края на 2026 г. - с осигурен финансов ресурс, което всъщност е най-голямата заслуга на един истински местен управленец   Ще има ли паметник на Васил Левски в Бургас Ще има ли паметник на Васил Левски в Бургас Председателят на Общински съвет-Бургас разясни процедурата и актуалното състояние на проекта за изграждане на паметник на Апостола на свободата На каква възраст мъжете са най-палави На каква възраст мъжете са най-палави Господата на 60 често поддържат нива на сексуална активност, подобни на младежите на 20 Играта с вота, Пеевски и гардовете загрубя, опозицията заговори за изнасилвания Играта с вота, Пеевски и гардовете загрубя, опозицията заговори за изнасилвания Напрежението в парламента расте  – опозицията говори за насилие и очаква подмяна на вота, а лидерът на ДПС-НН показа нова експозиция в Музея на сглобката Министерският съвет одобри близо 2 млн. евро за ваксини за деца и бременни Министерският съвет одобри близо 2 млн. евро за ваксини за деца и бременни Финансирането за 2026 г. включва задължителна имунизация срещу варицела и целева ваксина срещу RSV
Американец планира да осинови деца и да ги отглежда с АI майка Американец планира да осинови деца и да ги отглежда с АI майка По думите му идеята не е виртуален експеримент, а сериозно намерение за създаване на реално семейство Първо лекарство, разработено с помощта на изкуствен интелект, навлиза в клинични изпитвания Първо лекарство, разработено с помощта на изкуствен интелект, навлиза в клинични изпитвания Рентосертиб цели лечение на рядко белодробно заболяване и може да съкрати времето за разработване на лекарства Арестуваха Кийфър Съдърланд в Лос Анджелис след сигнал за нападение над шофьор Арестуваха Кийфър Съдърланд в Лос Анджелис след сигнал за нападение над шофьор Актьорът е освободен срещу гаранция от 50 000 долара и трябва да се яви в съда на 2 февруари Работникът от Ford, обидил Тръмп, бе уволнен Работникът от Ford, обидил Тръмп, бе уволнен Инцидентът в автомобилния завод в Детройт предизвика политически скандал, Белият дом защити поведението на държавния глава Претърсват офисите на партията на Юлия Тимошенко заради схема пари срещу гласове Претърсват офисите на партията на Юлия Тимошенко заради схема пари срещу гласове Антикорупционните служби в Украйна разследват предполагаеми подкупи към депутати, случаят не е пряко свързан с Енергоатом Златото с нов исторически рекорд, среброто премина 90 долара за унция Златото с нов исторически рекорд, среброто премина 90 долара за унция Благородните метали поскъпват на фона на по-слаба инфлация в САЩ и очаквания за понижение на лихвите Илон Мъск ще иска еднолично попечителство над сина си Ромулус Илон Мъск ще иска еднолично попечителство над сина си Ромулус Решението идва след публични изявления на майката Ашли Сейнт Клер в подкрепа на ЛГБТИ общността Кран се срути върху пътнически влак в Тайланд, най-малко 22 загинали Кран се срути върху пътнически влак в Тайланд, най-малко 22 загинали Инцидентът е станал по време на строеж на нова бърза железопътна линия, десетки са ранени Българи плащат по 7 000 лева за ВИП номер на колата си Българи плащат по 7 000 лева за ВИП номер на колата си Комбинацията е от шест букви и/или цифри по желание Полугола клиентка изуми във варненски магазин Полугола клиентка изуми във варненски магазин Жената е украинка, изявява се като инфлуенсър
Бойко Борисов Бойко Борисов Без ГЕРБ щяхме да си пътуваме само по Перловската река Виц на деня Виц на деня - Учителю, дай ни съвет за времената, в които живеем!
- Където и да отидете, не си забравяйте зарядното!
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, ще ме обичаш ли и след като се оженим?
- Разбира се! Мен винаги са ме привличали омъжените жени.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук На 99% от жените започва да им се прави секс, когато са на яхта!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори