×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Протестно бдение пред болницата в Добрич след смъртта на 4-годишно дете
  • Тръмп разпореди нови мита върху лекарства
  • Изтича срокът за заявяване на гласуване по настоящ адрес
  • Шефът на Пентагона поиска оттеглянето на най-висшия офицер на Сухопътните сили
  • Астронавтите от „Артемис 2“ вече пътуват към Луната
  • София празнува 147 години от обявяването си за столица на България
  • Тръмп призова феновете си да бойкотират концертите на Брус Спрингсгийн
  • Откриха останките от датски военен кораб, потопен през 1801 г.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Не правим коалиция, продължаваме да се мразим, отсече Борисов


Не правим коалиция, продължаваме да се мразим, отсече Борисов
"Партията е възбудена, техните хора са възбудени, но когато им обясниш всъщност колко лошо е всичко останало, аз мисля, че те разбират"
Ключови думи: ГЕРБ, ПП-ДБ, партии, коалиции
23 Май 2023, Вторник, 15:27 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

Аз настоях Асен Василев да е в кабинета, обяви лидерът на ГЕРБ

Това, което правим, е отговорно поведение. Коалиция няма. Това обяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов от Пловдив пред журналисти и на живо във фейсбук. 

"Аз поздравявам лидерите и на "ДА България", и на партията на промяната. Съветвам ги да не четат и да не гледат сайтове и телевизии, докато направят правителство, защото тези, които биха казали нещо срещу такова правителство, работят за сриване на цялата политическа система. А това са нови, шести подред предсрочни избори, сиреч катастрофа", заяви Бойко Борисов видимо ядосан. 

На въпрос как нарича случващото се между ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ, той отговори: "Аз го наричам отговорно поведение на диаметрално противоположни като омраза партии и в същото време със сто процента еднакви програми. И именно това дава възможност, ако се загърби егото - както направихме и аз, и Кирил Петков, и Христо Иванов, ако щете и генерал Атанасов, - да преодолеем хаоса и кризата бе, хора."

По повод думите на Кирил Петков от днес, че това не е коалиция, Борисов каза: "Ами не е коалиция, разбира се. Ако е коалиция, ще сме аз и той премиери, аз и той ще сме министри и всичко останало."

Преговорите откъм ГЕРБ се водели от Мария Габриел. С този аргумент Бойко Борисов обясни, че не може да отговаря за това кои ще са министрите и какъв документ ще бъде подписан от двете водещи коалиции. 

По повод проблемите с бюджета лидерът на ГЕРБ каза: "Аз затова, понеже някои мислеха, че се шегувам, затова настоях аз Асен Василев да е в кабинета - за да може това, което е планирал, счита, че може да го направи, от първия ден да го направи."

"Като се случат 3-4 хубави неща, пак да отидем на избори, пак да се мразим. То няма да ни мине, ние няма да се заобичаме", изкоментира още Бойко Борисов.

"Партията е възбудена, техните хора са възбудени, но когато им обясниш всъщност колко лошо е всичко останало, аз мисля, че те разбират", заяви още лидерът на ГЕРБ. 

Гледайте тук:

 


В категории: Политика


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
22
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София 03/04/2026, Петък 20:00 0
22
Коментара по темата
22.
ХХХ
24.05.2023 00:09:18
0
1
Do 4: Ако почнем от правилното място (пРезиденството) може и да с доста под 100 човека.
21.
Льолю
23.05.2023 21:28:37
1
2
Смяяяяяяяях
20.
zzz
23.05.2023 21:12:11
2
3
Бойче,Бойче до къде я докара мама! Казвах ти,не ти трябват тея крадени пари, ти..за унуците мамо не е за мене.
Като че ли не ги знаеш хамериканците,днеска и задно салто да им направиш, утре пак ще ти го набутат маме.На шкодичката да си беше стоял, ко ти трябваше тая тойота пак.
Няма живот за тебе вече мама,...нема...
19.
За кожата на една Тиква
23.05.2023 18:33:08
3
3
Всички му легнаха. Няма спасение народе.
18.
До 14 гейбер тролера
23.05.2023 18:25:27
2
8
Лидерът Бойко Борисов се изказа категорично – привържениците на ГЕРБ, които не са доволни от прегръдката с ПП/ДБ, могат на следващите избори да дадат гласа си на друга политическа сила. У нас имало достатъчно други партии.

Тиквата ти го каза в прав текст.
17.
Хаха
23.05.2023 17:42:47
5
7
Няма коалиция. Просто делкаме един пари.
16.
ХХ
23.05.2023 17:22:29
5
5
Кажи им го пак тикво, кажи им на европеидите, че са про'с'ти!
15.
Стара книга много стара
23.05.2023 16:33:19
2
8
Тази книга на Стоичков , се продава в Бургас в Кауфланд от повече от 5 години , но евтината медийка нали трябва да драсне нещо . Чак заключили коментарите за цар Стоичков аххахахха
14.
Про-Про-Промянка
23.05.2023 16:26:42
12
12
Хахахаха, Търбушко Борисов така плъзга по плъзгача джендърите на либерастията, че дори и те не осъзнават, че на следващите парламентарни избори, заради тази крадлива коалиция която ще сформират. Ще се самоизритат от парламента и никой повече няма да гласува за тях. Което хич не е лошо защото тея про-американчета са си чисти бели роби. Но най-лошото, е че партията на тиквата ще се запази.
13.
Саламандър
23.05.2023 16:25:55
4
10
Глупак!
12.
Менделсон
23.05.2023 16:25:32
12
16
Няма такава държава то верно няма. Бат Бойко да спаси кожата докара една, не знам как точно да я определя: просто Киро в пола. Партията, електората - кучета ги яли , квот поискат "началниците" това е. За другите пък ПП- ДБ там каквото и да кажеш, както и да ги напсуваш все ще им е малко. Чакам новата песен на Ицо-Хазарта може и Стоян Михалев да се включи а Десислава Атанасова може да им е бек вокалистка. Ритуални самоубийства в знак на протест обаче не се очакват. Народа да му мисли, дупе да му е яко
11.
Методиев Магнитски
23.05.2023 16:23:49
4
26
Всичко каквото са поискали ПП се е съгласил,даже и за машинното гласуване. Не ми се мисли какво са му казали в УСА амбасадата на сикаджията - дебил. На местния вот тая гейберастка гняс трябва да бъде изметена и да си отиде по затворите,както си е редно.
10.
Всичко е точно
23.05.2023 16:20:10
5
18
И ние продължаваме да те мразим.
9.
Дълбоко виждащ
23.05.2023 16:14:44
7
16
Незнам дали се мразите , но зная , че имате обща идея– ДА КРАДЕТЕ!!!
8.
ВЕРВАМЕ ТИ
23.05.2023 16:13:03
6
13
А бай Ставри те чака....
7.
Проста тиква
23.05.2023 16:08:23
6
23
Теб мразим най много не бой се
6.
Мюнхен
23.05.2023 16:07:41
5
24
Само да си спаси кожата започна да говори точно обратното,което до вчера повтаряше!
Дано каскета го подгони!
5.
Боко
23.05.2023 16:07:38
4
9
е предател!
Сега предава рашистите, значи е полезен предател!
Ето как едно зло може да се превърне в добро.
Браво Боко!
Дерзай!
4.
Sss
23.05.2023 16:02:34
10
23
Ваща ма*а продажна... Само и само да са на софрата.... Народен съд и бесене в държавата са 100 човека от които да се отървем и всичко ще си дойде
3.
Винету тулупов
23.05.2023 16:01:06
6
16
И бай ставри е възбуден, мафиот.
2.
Scrooge McDuck
23.05.2023 15:57:38
8
13
Дебил. Това звучи като филма "Войната на семейството Роуз". За съжаление той гледа само евтини екшъни и незнае как свършва този филм.
1.
Авиоотряд 28
23.05.2023 15:53:28
9
23
След интервюто,заповядай да дадеш показания в СГП
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
САЩ пресмисли: Не 90, а около 50% от иранския арсенал е разбит САЩ пресмисли: Не 90, а около 50% от иранския арсенал е разбит Пентагонът явно си играе на "игра на проценти" и това поставя под съмнение всичко, съобщено досега Крум Зарков: Държавата има инструменти да намали цените на горивата. Защо не го прави? Крум Зарков: Държавата има инструменти да намали цените на горивата. Защо не го прави? Председателят на БСП даде примери с Италия, Испания, Гърция, Австрия и Румъния, където въвеждат различни мерки, за да овладеят кризата. В България се предлага яловото предложение за компенсация от 20 евро  Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София Случаят от столичния квартал Зона Б-5 предизвика остри реакции заради риска за живота и лесния достъп до покрива на висока жилищна сграда 780 нови паравана тръгнаха към общините в Хасковско преди вота 780 нови паравана тръгнаха към общините в Хасковско преди вота С унифицирани размери и непрозрачна материя новите паравани трябва да осигурят по-добра организация и защита на тайната на вота в изборния ден Вижте сълзите на близките на Стефан от Свети Влас. Те искат доживотен затвор за убиеца му (ВИДЕО) Вижте сълзите на близките на Стефан от Свети Влас. Те искат доживотен затвор за убиеца му (ВИДЕО) Приятели и роднини настояват за пълно разследване на смъртта му и твърдят, че в побоя са участвали и други хора освен арестувания Живко Георгиев-Зоро Агнешкото за Великден поскъпва, българското месо остава все по-трудно достъпно Агнешкото за Великден поскъпва, българското месо остава все по-трудно достъпно По-високи разходи, по-малко животни и напрежение по веригата на доставки вдигат цената на агнешкото точно преди празниците ОД на МВР в Бургас: Не е имало полицейско насилие в Царево, служителите са били с боди камери ОД на МВР в Бургас: Не е имало полицейско насилие в Царево, служителите са били с боди камери Общият брой на ангажираните в днешната специализирана операция служители от вътрешното министерство не надвишава 40 човека, като всеки от екипите е разполагал с различни адреси за проверка, обявиха от МВР Динко Ганев: Чудо е, че спасихме увисналото на балкона дете, беше пуснало парапета Динко Ганев: Чудо е, че спасихме увисналото на балкона дете, беше пуснало парапета 2-годишното момче не плачеше и това ме изненада много, споделя той Disney продължава с вълната да вади от сянката злите герои Disney продължава с вълната да вади от сянката злите герои Този път в кадър са доведените сестри на Пепеляшка, като им дава централна роля в собствен филм  Жената на убития Стефан Денев през сълзи: Едва 10 дни успя да се порадва на нероденото ни дете Жената на убития Стефан Денев през сълзи: Едва 10 дни успя да се порадва на нероденото ни дете От години се опитваме да имаме бебе, съдбата е жестока - дава един живот, отнема друг, ридае Росица на протрста пред полицейския участък в Слънчев бряг
Провал с резолюцията на ООН за Ормуския проток, а Тръмп се оправда с липсата на време Провал с резолюцията на ООН за Ормуския проток, а Тръмп се оправда с липсата на време Ако си дадем още няколко дни, без проблеми ще го освободим, каза той Путин и Ердоган настояха за незабавно спиране на войната в Близкия изток Путин и Ердоган настояха за незабавно спиране на войната в Близкия изток Телефонният разговор между двамата президенти идва на фона на растящо напрежение, засилени военни действия и опасения от по-широки последици за целия регион Летищата в Европа са пред риск от недостиг на авиогорива Летищата в Европа са пред риск от недостиг на авиогорива Конфликтът в Близкия изток, по-дългите полетни маршрути и зависимостта на Европа от внос на керосин засилват тревогата за доставки, цени и летен график В Испания вече e сексуално посегателство да целунеш ръка на жена В Испания вече e сексуално посегателство да целунеш ръка на жена Върховният съд в страната постанови, че това наказние ще е активно, ако жеста се случи без нейното съгласие   Фландрия: родното място на Рубенс и икономическият двигател на Белгия Фландрия: родното място на Рубенс и икономическият двигател на Белгия Тур де Фландерс отново насочва вниманието към един от най-богатите на история, изкуство и кулинарни традиции региони в Европа След 20 дни в болницата: Янка Рупкина продължава да е в кома, изписаха я След 20 дни в болницата: Янка Рупкина продължава да е в кома, изписаха я Явно здравеопазването ни вече не работи за болните, а предимство имат търговските, клинични калкулации, каза Илка Александрова, нейна приятелка Тв легендата ослепя заради лекарска грешка, храни се от „Социален патронаж“ Тв легендата ослепя заради лекарска грешка, храни се от „Социален патронаж“ Не се оплаквам, добре съм. Излизам навън на въздух, макар че не мога да ходя сама, споделя Мария Янакиева Звезда от „Момчето си отива“ тъне в мизерия Звезда от „Момчето си отива“ тъне в мизерия Актрисата Сашка Братанова моли за финансова помощ във фейсбук Диана Димитрова показа и в Хелс Китчън, че умее да се забърква в най-страшните интриги Диана Димитрова показа и в Хелс Китчън, че умее да се забърква в най-страшните интриги Новият обект на интереса ѝ е не кой да е, а риалити звездата от „Игри на волята“ Теодор Венков-Чикагото, който също е част от звездния отбор в „Кухнята на ада“ Стотици бензиностанции във Франция останаха без гориво, дизелът надхвърля 2,20 евро Стотици бензиностанции във Франция останаха без гориво, дизелът надхвърля 2,20 евро Италия търси по-мек сценарий с по-ниски акцизи и енергийна подкрепа
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви върна в каменната ера! Виц на деня Виц на деня Студент в стола:
- За мен два кренвирша!
Глас отзад:
- Я па тоя баровец!
Студентът допълва:
- И осем вилици.
Виц на деня Виц на деня Катаджия спира кола за превишена скорост и казва:
- Максималната скорост е 50 км/ч, а вие карахте с 80 км/ч. За къде така бързахте?
- Да ви донеса ей тези пари...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Силната положителна вяра би създала повече чудеса, отколкото което и да е чудотворно лекарство
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори